Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 167908 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #780 -: Март 27, 2019, 02:57:07 pm »
Николай Хайтов "Мъжки времена"

В крайна сметка, независимо от даденостите, както и от нашите действия, всяко нещо става като му дойде времето.
Неузрелият плод, откъснат преждевременно, става ли за ядене? Когато е зрял, сам пада от дървото.

Много ми харесва това , което Акрукс е казала ... Нека не звучи ужасно, но съм виждал много хора, които нямат деца и изобщо не са за деца ... Слава богу , че нямат деца ... Познавам една двойка и двамата отврат характери, свидливи , грозни , но навсичкото отгоре имаха навика да не си пускат парното през зимата , че им било топло ... навън 3-4 градуса примерно ... Слава богу , че не са създали душичка , която да страда с такива родители ...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #781 -: Март 28, 2019, 05:24:07 pm »
Това във връзка с моя последен коментар ли е? Под "независимо от даденостите" имах предвид, че на някоя е заложено да има деца, че нали темата е за това, но не е дошло времето, въпреки упоритите действия от страна на натива, и не е нужно само "влажно-топличка среда", да не би да сади гъби, а и за гъбите няма как да насади отровни, а да очаква после да бере ядливи, нужен е подходящия мицел за посев  :)

Не, Акрукс.  Според мен, исках да кажа, че без Марс няма как да се случат децата.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #782 -: Март 28, 2019, 05:40:10 pm »
Искам помощ,ако е възможно ,да.

Ако планетите малефактори Сатурн, Марс, Слънце в твърди аспекти със Сатурн и/или Марс, намаляваща Луна имат върховенстваща позиция са по-силно поставени спрямо положенията на Луната, Юпитер и Венера или са разположени в безплодни знаци като Лъв и Дева, те, разбира се, дават деца, но те нито ще бъдат красиви, нито ще живеят дълго. Когато Слънцето и планети малефактори по-горе изброениет властват управляват, имат влияние и по триплицитет над Медиум цели, или са в конфигурация с него,или с мястото, което следва Медиум цели 11 дом, -или се намират в мъжки безплодни знаци Лъв и Овени нямат планети бенефактори, които да са във върховенстваща позиция над тях, те сочат абсолютно безплодие. Напротив-върху женски или плодовите знаци Рак, Риби, Скорпион, Телец или дори в конфигурация с планети бенефактори, дават деца, за съжаление те ще бъдат болнави и може да не живеят дълго. "
Клавдий Птолемей
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #783 -: Март 28, 2019, 06:11:49 pm »
Не, Акрукс.  Според мен, исках да кажа, че без Марс няма как да се случат децата.  ;)
И аз за Марса думах, нали мицела е семето за гъбите  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #784 -: Април 07, 2019, 11:00:12 am »
И аз за Марса думах, нали мицела е семето за гъбите  :012:

 :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #785 -: Април 10, 2019, 10:50:56 pm »
[/size]
В такъв случай дали можем да твърдим,че всяка жена с Юпитер в рак,ще има безпроблемно,лесно зачеване,тоест,ще е плодовита?Зная,че е неуместно да се правят изводи само от знака на планетата,без да знаем домове и аспекти,но все пак....... :017:
Юпитер е в рак цяла година. Щеше да е хубаво да е гаранция,че всички жени ,родени през годината ще са плодовити,но няма гаранция :)

HappyFish

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #786 -: Април 17, 2019, 12:45:03 pm »
Здравейте, дано не бъркам темата и картите...
С партнъора ми мислим за детенце. Не знам дали е адекватен въпросът ми - ще забременея ли тази година.
Благодаря.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #787 -: Април 17, 2019, 03:21:23 pm »
Здравейте, дано не бъркам темата и картите...
С партнъора ми мислим за детенце. Не знам дали е адекватен въпросът ми - ще забременея ли тази година.
Благодаря.
темата е тази, но ако може да смените картите с такива от astro.com

HappyFish

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #788 -: Април 17, 2019, 03:28:46 pm »
Благодаря,
Селектирах solar return като избрах рождената си дата.
На втората избрах прогресии, solar arc и натал.
Дано е правилно. Не съм сигурна какво ви трябва.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #789 -: Април 17, 2019, 03:55:35 pm »
Благодаря,
Селектирах solar return като избрах рождената си дата.
а часът на раждане известен ли е?

HappyFish

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #790 -: Април 17, 2019, 04:08:56 pm »
Въведох това, което знам от майка ми, но е възможно тя да не си спомня добре. Възможна е разлика от половин час.
« Последна редакция: Април 17, 2019, 04:12:06 pm от HappyFish »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #791 -: Април 21, 2019, 10:33:07 am »
Здравейте,

Надявам се на вашият опит и помощ, тъй като аз изобщо не съм стигнала до тази част от астрологията.
Девойката пита за брак /годеж/ или деца. Сега знам че темата е за бременност, но за да не качвам и там карта и да спамя допълнително.
Ще ви бъда благодарна, ако обясните малко по-подробно, та и аз да черпя информация.

Благодаря.
« Последна редакция: Април 21, 2019, 11:53:05 am от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #792 -: Април 21, 2019, 02:07:39 pm »
Здравейте,

Надявам се на вашият опит и помощ, тъй като аз изобщо не съм стигнала до тази част от астрологията.
Девойката пита за брак /годеж/ или деца. Сега знам че темата е за бременност, но за да не качвам и там карта и да спамя допълнително.
Ще ви бъда благодарна, ако обясните малко по-подробно, та и аз да черпя информация.

Благодаря.
Млада е още, закъде се е разбързала? А и ти бързаш- да има как да научиш всичко за нула време, ама не става така- върви се стъпка по стъпка в пътя на Познанието. Първо се изследва потенциала на рождения хороскоп, дали нещото, което те интересува може въобще да се случи, едва след това се гледа кога може да се случи. Брак може да очаква след 7г. (+/-1г.) , нека първо се изучи девойката, а да се сгоди и направи дете може по всяко време.

zwezdichkta93

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #793 -: Април 21, 2019, 07:21:29 pm »
Здравейте ,може ли и на мен да прогонозирате кога ще настъпи бременност.Тази карта успях да направя
« Последна редакция: Април 21, 2019, 08:16:16 pm от zwezdichkta93 »

HappyFish

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
а часът на раждане известен ли е?
Нещо грешно ли казах, защото не получих никакъв отговор?