Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 167819 пъти)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #735 -: Март 16, 2019, 10:46:22 pm »
И написах други неща, които бяха неверни, голям скандал. Следете кой познава и разбира, не търсете наготово е моят съвет. Аз не разбирам, само опитах и беше грешка.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #736 -: Март 16, 2019, 10:48:47 pm »
И написах други неща, които бяха неверни, голям скандал. Следете кой познава и разбира, не търсете наготово е моят съвет. Аз не разбирам, само опитах и беше грешка.
Маймунка,кой разбира според теб?! Я стига.Всеки човек греши.........Плащала съм на двама Известни астролози,дават ги по Телевизора за НИЩО,едно голямо нищо,но от сърце................

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #737 -: Март 16, 2019, 10:51:56 pm »
Защо ще се чувстваш ужасно?Всички много добре знаят,че много от хората,които пишат тук не са професионални астролози..........Като искат точни прогнози от професионалисти,да ходят да си плащат!

Често прибързвам, което е грешно в тази сфера-астрологията и съжалявам, че съм го направила. Отново се извинявам и на теб, и на всички пострадали от моите писания! Не е редно! Не съм лош човек.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #738 -: Март 16, 2019, 10:55:58 pm »
Отвратително новолуние............а пълнолунието ще е още по-напрегнато.Да взема сама да се банна за определено време ;D :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #739 -: Март 16, 2019, 10:56:49 pm »
Ето
Сафо, шашна ме с тази снимка- да не сканираш всички изказвания по въпросите, че да внимавам вече какво пиша, за да не се срамувам после в ъгъла
Шегата настрана, но веднъж като попаднах на мои изказвания преди 5г, гледам и не вярвам на очите си, че съм писала таквиз неща- не бяха грешни, но все едно не съм ги писала аз

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #740 -: Март 16, 2019, 11:00:53 pm »
Сафо, шашна ме с тази снимка- да не сканираш всички изказвания по въпросите, че да внимавам вече какво пиша, за да не се срамувам после в ъгъла
Шегата настрана, но веднъж като попаднах на мои изказвания преди 5г, гледам и не вярвам на очите си, че съм писала таквиз неща- не бяха грешни, но все едно не съм ги писала аз
Тази персона ме изкара извън нерви.Нищо не сканирам,просто изведнъж се сетих,че в пощата ми идват всички коментари ........та така. :012:Лекарите не се срамуват,измориха сума народ,политиците окрадоха държавата,без срам...........за какво да се срамуваме.Тези,които никога не правят прогнози,те не грешат!
« Последна редакция: Март 16, 2019, 11:05:38 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #741 -: Март 16, 2019, 11:04:16 pm »
Тази персона ме изкара извън нерви.Нищо не сканирам,просто изведнъж се сетих,че в пощата ми идват всички коментари ........та така. :012:
О-о, я виж ти  :)
В моята поща съхранявам благодарствени писма от 2013-та насам, на отдавна заченали и родили мамчета  :38:

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #742 -: Март 16, 2019, 11:36:26 pm »
  "да си признае без бой"  се казва на шега, защо я обиждаш на неблагодарница, понеже се е пошегувала с това, че не е запомнила коя беше отговорила най-напред, а после си изтрила коментара, в който писа, че виждала аборт миналата година  :o  Още повече никой не кара някого насила тук да му се отговаря- по своя воля всеки се упражнява с чуждата неволя  :-X

Бях написала, че виждам по натал, не за маиналата година по разни транзити, както ти казваш за Уран. След което изтрих и съжалих! Дано вече стана ясно!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #743 -: Март 16, 2019, 11:38:33 pm »

Напротив, написахте точно едно изречение, в което пишеше, че ако съм имала аборт щяло да потръгне.
Доста грубо и необосновано да го “плеснете” , за жена която иска да забременее, не мислите ли ?
Няма нищо неблагодарно ;) Поднесла съм си благодарностите към всички отзовали се.
Няма смисъл да се разваля тази благородна тема със заяждания :)

Извинявам се, доколкто е възможно! Пожелавам успех!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Lili_Vanili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #744 -: Март 17, 2019, 07:32:35 am »
Извинявам се, доколкто е възможно! Пожелавам успех!

Всичко е точно!  :08:
Аз се извинявам на Сафо, че я замесих без да е била тя.

Мир!!!

Ах, този ретрограден Меркурий :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #745 -: Март 17, 2019, 09:13:54 am »
Ще си позволя отклонение от темата
Аз лично избягвам да гледам карти по тази тема, защото по природа съм малко черногледа. Относно конкретния случай-трябва да е урок за всички замесени, и професионалните астролози избягват да се ангажират с точни дати, а тези, които го правят, често бъркат, при личния ми опит-винаги са бъркали. Тези, които търсят помощ тук, трябва да са наясно, че без точен час, ректифициран, не може да има точна прогноза. А дори и с такъв, астрологията показва тенденции, възможности, обстановка. Понякога това е достатъчно, понякога-не, разбира се, надеждата трябва да се пази до последно. Друг път проблемът е в партньора, а често тази карта не стига до нас. И въпреки всичко казано, човек не може да избяга от съдбата си, и предсказание може да бъде направено, но не и след бегъл поглед за 5 мин.
Да обвиним ретроградния меркурий и да спрем до тук

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #746 -: Март 17, 2019, 01:37:10 pm »
Къде, във Ведическата астрология ли?  Тази тема е в раздела на Класическата или Западна астрология,

Въпросът не е в астрологията, а в символиката, която тя използва за да изрази нещо, което притежава определени характеристика или комбинация от такива. Условията подходящи за забременяване не са различни. Съответно няма как да бъдат описани по различен начин от Джйотиш, традиционна ... освен ако не правим свободни съчинения.
Там където Слънце не огрява, сухо и студено ли е ?  :012:
Затова Юпитер е сигнификатор за деца, с екзалтацията си в зодиакалният знак Рак, е олицетворение на условия, които предполагат берекет - топлина + влажност.
« Последна редакция: Март 17, 2019, 01:57:09 pm от starinthenightsky »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #747 -: Март 17, 2019, 03:02:53 pm »
Просто ми омръзна да правите прогнози с един поглед и да  подвеждате хората.

Според мен, е по-удачно една жена, която има проблем със забременяване, прави или смята да прави инвитро процедури, да се обърне към профи т.е. към лекар, който се занимава с астрология. Това важи и за въпроси свързани със здраве. Някак не върви пълни аматьори в медицината да се изказват по въпроси изискващи съвместяване на астрология с медицинска компетентност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #748 -: Март 17, 2019, 03:57:17 pm »
Въпросът не е в астрологията, а в символиката, която тя използва за да изрази нещо, което притежава определени характеристика или комбинация от такива. Условията подходящи за забременяване не са различни. Съответно няма как да бъдат описани по различен начин от Джйотиш, традиционна ... освен ако не правим свободни съчинения.
Там където Слънце не огрява, сухо и студено ли е ?  :012:
Там където не огрява Слънце е тъмно, топло и влажно, така наречената линия на живота  :012:

Сега сериозно- ето една хубава статия по въпроса:
https://astrogalaxy.info/pregnancy/

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #749 -: Март 17, 2019, 04:37:53 pm »
Когато отиде на гости в комшията.  :012: