Автор Тема: Цикъл Венера-Сатурн  (Прочетена 32127 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #90 -: Февруари 19, 2019, 11:45:16 pm »
При мен всичко се е струпало в 11 дом.

Все ми е тая кой ме мисли за приятел и кой не. Кафето мога да си го пия и сама, не ми трябват лицемери :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #91 -: Февруари 20, 2019, 05:43:39 pm »
е западна, вярно ли е че действа в чувствените дела повече, не толкова във финансовите?

Ако е директна, по-сигурна в себе си, търпелива и по-чувствена в сърдечната сфера, не е склонна да  поема финансови рискове.
При западна ретроградна емоционално е неустойчива, не знае точно какво желае, неудовлетворена, поне в по-ранна възраст от връзките. Зависи в коя част от ретроградността попада.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #92 -: Февруари 21, 2019, 06:12:07 am »
Малко ме притеснява този цикъл,особено квадратурата догодина между двете планети.Венера у6,съуп.12 и Сатурн у9,у10 са в секстил.Съвпадът е в 8ми дом. Прогресивна Венера е в сходящ съвпад с натален Сатурн в 12д.Финансово стабилна,бракът са заздрави.Очаквам и сатурнови ритуали.Договори,завещания,сватби,погребения.Ежедневието ми ще преминава в ровене из дебрите на неизвестното,тук във форума.Мисля,че ще си купим отново кученце.Вероятно срещи и раздели с лели.
Неочаквано за мен,всичко,което съм изредила се случи.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #93 -: Февруари 21, 2019, 01:04:29 pm »
Сафо, Венера и Сатурн били ли  са времеви управители през 2017 г защото от споделеното са били силно активирани.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #94 -: Февруари 21, 2019, 04:53:43 pm »
Сафо, Венера и Сатурн били ли  са времеви управители през 2017 г защото от споделеното са били силно активирани.
Нямам представа как се смятат времеви управители.През 2017 г.сол. АС е везни.Фирдарий на Сатурн съм,период на Венера.Това е сигурно.
« Последна редакция: Февруари 21, 2019, 05:02:48 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #95 -: Февруари 22, 2019, 11:02:00 am »
Нямам представа как се смятат времеви управители.През 2017 г.сол. АС е везни.Фирдарий на Сатурн съм,период на Венера.Това е сигурно.

Да, били са времеви управители. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #96 -: Февруари 24, 2019, 07:20:12 am »
Новият цикъл Венера-Сатурн се случи на 18.02.2019г.в 16*козирог.
При мен почти на к9,квадрат Марс.
Имам очаквания за сключване на имотна сделка,което налага посещения при адвокат,нотариус.По производни домове-събития при роднини(некръвни),племенница(второ дете на брат ми).Може да стана баба :017:
Пожелавам си.На 17.07. е кулминацията в 16* козирог/рак.Транзитен Марс е на к4,ретро Меркурий в много чувствителна точка при мен,затваря ми тао-то.Двете планети(Венера/Сатурн)квадратират нат.Ми Марс,където е и дир.Слънце.Кулминацията е съвпад с възлите.Е нема що..........
« Последна редакция: Февруари 24, 2019, 07:30:25 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #97 -: Декември 10, 2019, 06:21:28 am »
Хайде,нов цикъл Венера/Сатурн на 11.12.19г.в 19*на козирог.
При мен в 9 дом,няма мажорни аспекти към нат.планети.
При ММ във 2ри дом точен тригон нат.Меркурий у7,у10 домове,тригон Марс у5,у12,секстил Венера ,той е с нат.опозиция Венера-Сатурн.
И на 13.12(петък),Венера и Плутон се срещат в 21*на козирога,техният цикъл не намерих да сме/сте циклили.
« Последна редакция: Декември 10, 2019, 06:55:09 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #98 -: Декември 10, 2019, 07:10:42 am »
Имам очаквания за сключване на имотна сделка,което налага посещения при адвокат,нотариус.По производни домове-събития при роднини(некръвни),племенница(второ дете на брат ми).Може да стана баба :017:
Пожелавам си.На 17.07. е кулминацията в 16* козирог/рак.Транзитен Марс е на к4,ретро Меркурий в много чувствителна точка при мен,затваря ми тао-то.Двете планети(Венера/Сатурн)квадратират нат.Ми Марс,където е и дир.Слънце.Кулминацията е съвпад с възлите.Е нема що..........
Случиха се разни неща по темите ,сигнификациите и управлението на двете планети ,при мен Венера е у6,у12 интерсептиран,Сатурн у9,у10 домове.
Сключването на имотна сделка-да(адвокати,нотариуси)
Смърт имаше -свекър
Сватба имаше-некръвна роднина(племеница)
Истории с лели и кучета(лели по болници),Продадохме Цезар за 13 сребърника.
Баща ми с 3ти инсулт.
Баба не станах ,но се запознах с приятелката на сина ми.
Болничен престой и изследвания имах разни.
Ставам все по-стисната някак си,гася лампите по стаите,не си купувам почти нищо(дрехи,женски неща).......икономията е майка на мизерията.
Квадрата с Марс е  :17: към цикъл,или обратното.И то със Сатурн.Извод:Аспект на лична планета със Сатурн винаги е кофти,независимо дали е хармоничен,или не.
Пропуснах:На к9 беше съвпадът,квадрат Марс-операция при роднина деветодомна(3ти от 7ми).
« Последна редакция: Декември 10, 2019, 07:23:38 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #99 -: Септември 01, 2020, 06:26:19 am »
Хайде,нов цикъл Венера/Сатурн на 11.12.19г.в 19*на козирог.
При мен в 9 дом,няма мажорни аспекти към нат.планети.
При ММ във 2ри дом точен тригон нат.Меркурий у7,у10 домове,тригон Марс у5,у12,секстил Венера ,той е с нат.опозиция Венера-Сатурн.
И на 13.12(петък),Венера и Плутон се срещат в 21*на козирога,техният цикъл не намерих да сме/сте циклили.
Предстои кулминация на Цикъл Венера-Сатурн в 25*по оста рак/козирог.Марс с квадрат към тях.
« Последна редакция: Септември 01, 2020, 06:28:24 am от Сафо »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #100 -: Септември 01, 2020, 09:02:51 am »
При мен аспектира почти точно наталната венера на 24 овен. Засегнатите домове са 6-9-12, засега нямам събитие с което да свържа.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #101 -: Септември 01, 2020, 06:15:26 pm »
Хайде,нов цикъл Венера/Сатурн на 11.12.19г.в 19*на козирог.
При мен в 9 дом,няма мажорни аспекти към нат.планети.
При ММ във 2ри дом точен тригон нат.Меркурий у7,у10 домове,тригон Марс у5,у12,секстил Венера ,той е с нат.опозиция Венера-Сатурн.
И на 13.12(петък),Венера и Плутон се срещат в 21*на козирога,техният цикъл не намерих да сме/сте циклили.
Предстои кулминация на Цикъл Венера-Сатурн в 25*по оста рак/козирог.Марс с квадрат към тях.
О, това ми е почти на Слънцето (у4). Декември е бил върху Сатурна ми (у9), секстил с Плутон. В 9д.
Правя ремонт вкъщи. Марс помогна. Няма да казвам как, но помогна на други хора (фиксирани, ригидни) да се размърдат. За първи път го оцених като нужен и съм му благодарна. Откакто е в 12д не съм мигнала, не съм седнала, кълбо нерви съм, но върша толкова много (битова) работа, че засега не го виждам като безмислено.

Какво да очаквам от тази кулминация според теб?
Вложих много усилия в илюстрация за един международен конкурс, но не го спечелих (чувствах, че ще спечеля), надявам се да съм им в шортлиста поне, това ще ми донесе някаква видимост.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #102 -: Септември 01, 2020, 06:26:19 pm »
Аз почти на самия цикъл Венера- Сатурн възобнових една стара дейност, но по нов начин и в друга среда. Венера е съвпад със Сатурн по натал у6 и 11, Сатурн у2 и 3  в 5-ти дом. Венера е хронократор.
Цикъл Венера -Сатурн квадрат к5 откъм 2-ри. Кулминацията е по 2/8 домове квадрат МП Венера 26 */Сатурн 25 *
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #103 -: Септември 01, 2020, 07:06:56 pm »
Арт,незная какво да очакваш,,но по оста 3-9 като комуникации,договори,пътуване може да се изрази,братя и съседи.Конкурсите също +5 ти дом.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #104 -: Септември 01, 2020, 07:10:41 pm »
Аз почти на самия цикъл Венера- Сатурн възобнових една стара дейност, но по нов начин и в друга среда. Венера е съвпад със Сатурн по натал у6 и 11, Сатурн у2 и 3  в 5-ти дом. Венера е хронократор.
Цикъл Венера -Сатурн квадрат к5 откъм 2-ри. Кулминацията е по 2/8 домове квадрат МП Венера 26 */Сатурн 25 *
Рени,при сина ми също по оста 2/8,натално е със съвпад Венера/Марс в рак опозиция Нептун.Днес получи голям бонус.Въпреки опозиция и квадрат.