Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 114937 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #540 -: Юли 01, 2019, 04:45:12 pm »
Да. Акрус, първо и единствено.
Ще ги намери, а не разбирам защо ми няма отговора, след като вчера писах  :)

Синът ти е представен от Уран, с когото Луната е извършила съвпад и ще пренесе светлина към Нептун у2 за него, с който е в сходящ секстил
« Последна редакция: Юли 01, 2019, 04:49:06 pm от akruks »

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #541 -: Декември 10, 2019, 10:32:05 am »
Дали ще си намеря мобилния телефон, според вас? :'(
Някъде съм го "оставила"... аз съм страшно разсеян човек и допускам, че може просто да съм го "оставила" някъде и някой да го е взел.. дали ще го намеря :'(
I deserve the best.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #542 -: Декември 10, 2019, 01:41:52 pm »
Дали ще си намеря мобилния телефон, според вас? :'(
Някъде съм го "оставила"... аз съм страшно разсеян човек и допускам, че може просто да съм го "оставила" някъде и някой да го е взел.. дали ще го намеря :'(
не виждам карта

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #543 -: Декември 10, 2019, 01:50:51 pm »
Да, не приложих, за което се извинявам...


Май няма да го намеря. Даваше свободно досега, вече дава изключено. Дали защото е премахната СИМ картата му, или пък защото се е изтощил, няма да стане ясно. В РПУ не са чували нищо за телефона. На местата, където може да е забравен (градски транспорт и т.н.) също никой нищо не е чул. Ангажирах не малко институции, приятели и т.н.
I deserve the best.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #544 -: Декември 10, 2019, 02:28:51 pm »
Да, не приложих, за което се извинявам...


Май няма да го намеря. Даваше свободно досега, вече дава изключено. Дали защото е премахната СИМ картата му, или пък защото се е изтощил, няма да стане ясно. В РПУ не са чували нищо за телефона. На местата, където може да е забравен (градски транспорт и т.н.) също никой нищо не е чул. Ангажирах не малко институции, приятели и т.н.
много силен нептун на к2, странно, юпитер е в 11дом,възможно ли е да си го забравила при приятели? Или да е някъде в личните ти вещи, в баня, тоалетна.... Луната е без курс. Меркурий е слаб. Но пък Марс ще направи аспект с Нептун във втори, а Юпитер у2 също ще направи аспект с Уран. Ако до 2 часа, 2 дни не го намериш, някой друг ще му се радва.

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #545 -: Декември 10, 2019, 04:05:22 pm »
Благодаря много, мила Сафо. Ще дам обратна връзка по този хорар.

Дано го намеря. Ще отида сега пак в полицията и това ще е последният ми опит.

Последно време съм ужасяващо разсеяна, не знам на какво се дължи това, може би на стрес. Допускам, че може просто да съм го оставила някъде и да съм си тръгнала. Последно играх игри на телефона в градския транспорт и оттогава не съм го виждала, плюс една сива шапка.
Опитвам се да се успокоявам с това, че си го заслужавам, който е разсеян си губи вещите ... Но да видим. Ако до 2 дена/2 часа не разбера нищо, ще пиша пак тук, да се знае, че не е открит :D :(
I deserve the best.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #546 -: Декември 10, 2019, 06:56:51 pm »
Нептун на К2 също като в хорара, който пуснах вчера за малката дъщеря- откраднали са ѝ колата в неделя вечерта, от паркинг на мол до околовръстното в София, докато е пазарувала с внука ми
Става въпрос за Рейндж Роувър втора употреба на лизинг, нейния я взе за 70хил. евро и всеки месец плаща към хиляда, с австрийска регистрация е
На видеото се виждат двама софийски дришльовци с качулки и маски, как я отварят с лаптоп и я гепят

Въпросът ми беше вчера като разбрах: Ж. ще намери ли колата? Така ми изникна спонтанно, сега си давам сметка, че тя няма как да я намери, нали полицаите я търсят, уж...
 По 7д е като моя втора дъщеря и назована по име.  Мадрид 9 дек. 2019г 11:28ч.

КАРТА
« Последна редакция: Декември 10, 2019, 08:57:05 pm от akruks »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #547 -: Декември 12, 2019, 06:03:06 am »
Аз съм "ЗА"да им режат ръцете за кражба,Крумови закони.Колата може би няма да се намери,нали всички са вързани в една крадлива верига.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #548 -: Декември 12, 2019, 09:12:20 am »
Аз съм "ЗА"да им режат ръцете за кражба,Крумови закони.Колата може би няма да се намери,нали всички са вързани в една крадлива верига.
гледах видео на бтв новини от 19 септ. тази година, по повод кражбите на автомобили в София- тогава за 10дни от едно и също място на открит паркинг пред х-л в Драгалевци са задигнали две коли с чужда регистрация. И някакъв шеф от полицията обяснява, че в момента имало 20 автобанди в столицата, всяка от по 2-3 човека, които крадат по този начин- с компютър разблокират колата за минута и я подкарват. Е, като знаят броя на бандите, какво правят освен да ги броят? Докато я крадат са с маски на лицето и качулки, ама нали колата като я подкарат минава покрай други места с видеонаблюдение и може да се проследи накъде отиват, къде са я оставили, а и лицата им да се видят- едва ли са прекосили цяла София маскирани. И в колата са
документите, включително на внука, детското му столче, количката му в багажника, а най- гадното е, че е на лизинг- вноските си текат, а колата я няма. Крумови закони,ако има, половината население ще е без ръце, поне Тошови закони да има- мой крадлив комшия навремето постоянно го вкарваха в затвора, където работеше, а сега ходи нощем като клошар и краде от на хората къщите, превърнал е двора си и част от улицата пред тях в бунище, храни няколко помияра и никой нищо не може да направи от комшиите. А, глобиха го с 500лв миналата година и почисти пред тях, държеше кучетата в двора, но тази година пак заформи бунище.
« Последна редакция: Декември 12, 2019, 09:15:26 am от akruks »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #549 -: Декември 12, 2019, 11:01:11 am »
Е то в България подобни групировки са под полицейска закрила, същото и с дилърите на наркотици. Полицаите и политиците са най-големите престъпници, законите важат, евентуално само за обикновените хора.
Докато не се реши проблемът с корупцията, все така ще е.
Четох преди за решаването на същите проблеми в Сингапур. Доста успешно са се справили.

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #550 -: Февруари 27, 2020, 07:10:31 pm »
Здравейте,
Човекът, който имам връзка(назован по име), загуби полицата на гражданската за едно от камиончетата му.
Ще я намери ли и къде да търси?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #551 -: Февруари 29, 2020, 01:11:44 am »
Здравейте,
Човекът, който имам връзка(назован по име), загуби полицата на гражданската за едно от камиончетата му.
Ще я намери ли и къде да търси?
ще я намери, високо горе северна посока, самостоятелен е документа, няма други неща около него и не е затиснат, тъмна метална и стара кутия или друго метално в тъмен цвят

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #552 -: Юли 08, 2020, 11:15:22 am »
Здравейте. Не мога да си намеря дипломата за магистър. Не е при другите дипломи и документи. Къде е?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #553 -: Юли 08, 2020, 10:23:10 pm »
Здравейте. Не мога да си намеря дипломата за магистър. Не е при другите дипломи и документи. Къде е?
Да си я носила за превод и легализация? Или във висше учебно заведение, някъде където си кандидатствала за работа? Спомни си, ще я намериш.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #554 -: Юли 09, 2020, 09:41:57 am »
Здравейте. Не мога да си намеря дипломата за магистър. Не е при другите дипломи и документи. Къде е?
Да си я носила за превод и легализация? Или във висше учебно заведение, някъде където си кандидатствала за работа? Спомни си, ще я намериш.
Akruks, благодаря. Намери се още вчера привечер, в дома на майка и татко, в друг град. Не мога да се сетя кога последно съм я ползвала. Не е за превод или за работа. Затова е останала при тях.  Благодаря.