Астрология. Езотерика > Астрология

цикъл Венера-Юпитер

(1/38) > >>

akruks:
Не открих тема за този съвпад, ако има такава, моля започнатата от мен да се премести!

Малката благодетелка Венера се среща с големия благодетел Юпитер на 13-ти ноември 2017г. в 7*  Скорпион
Венера е заточена в този знак, но в същото време е във взаимна рецепция по управление с Марс


Корея:
А при мен е в съвпад с нат. Уран, У9 и У на нат. Слънце в 5 дом.
Обмислям пътешествие покрай Коледа, нищо чудно тогава да ми попадне хубава оферта.

a.l.e.n.a:
При мен е в съвпад с нат.Уран, а Слънцето е точно върху нат.СЛВ. Плутон в секстилс нат.Венера и Тр.СЛВ в съвпад с нат.Луна. Няма да мине незабелязано.

strelicka:

--- Цитат на: akruks в Октомври 08, 2017, 06:25:26 pm ---
Малката благодетелка Венера се среща с големия благодетел Юпитер на 13-ти ноември 2017г. в 7*  Скорпион
Венера е заточена в този знак, но в същото време е във взаимна рецепция по управление с Марс

--- Край на цитат ---

при мен съвпад  с нат.Венера У2,9 в 3 дом

Lilla:
При тия, които имат аспект, рецепция или домова връзка между Венера и Юпитер, може по-силно да се прояви. Особено ако в момента тече някоя от техните даши.

При мен са в рецепция в сидеричната карта, Випарита раджа йога. В западната – Юпитер в знак и дом на Венера. А мидпойнтът Венера/Юпитер мисля, че ми се падаше точно върху Уран.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия