Астрология. Езотерика > Астрология

Събития и транзити

(1/1274) > >>

Satin:
.

Papy:
От лоши по-лоши новини, съжалявам, Сатен
Тия бактериални инфекции са много опасни, да не говоря за менингит
Дано всичко да е хванато навреме, дори и при туморите има голям шанс в началните стадии

abroad:
невероятен-изнервящ ден, като заредено буре с барут - почти не пропуснах конфликт като деен участник в него
цялото транзитно стълпотворение в 7ми, включително тр.Слънце/Меркурий опозиция същия натален съвпад в 1ви - открито получих признание за глупостта ми (сетих се за актуален пример от тук наскоро за глупавия прогресивен Меркурий в Риби, при това ретрограден),
тр. Марс съвпад Сатурн пак в 7ми, Юпитер и той там - вероятно пази и следва да компенсира, ама още не съм разбрала как
тр. Венера от 8ми опозиция натална във 2ри - похарчих бързичко едни много пари

на когото каквото и да говоря, все едно го правя на китайски в славянска страна

да са живи и здрави транзитни Уран и Сатурн, както се казва - по ъглите
всъщност, към момента всички малефици са по ъглите - Плутон, Уран, Сатурн, Марс - три от четири в силни аспекти с ключови натални планети, Луната вероятно отключва, откъде обаче тая нервност?!

реших да се прибера, да си сложа синята каска и да вярвам в по-добрия утрешен ден:)
-----------------------------

да продължа сагата с оплаквачката - стационарният ми телефон най-сетне се предаде - трябва да се купува нов

но най-вълнуващото е импулсът за резервация на пътуване, което на фона на заплашителен по размери и явен невървеж по Меркурий си е налудничаво от където и да се погледне
съвсем съм се смахнала, явно

Papy:
 ;D
Извинявам се, по-забавен пост скоро не съм чела
Не е злорадо

abroad:
подозирам, че не е злорадо - но, нищо - ти си се забавлявай на мой гръб 8)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия