Астрология. Езотерика > Астрология

Натални карти

(1/947) > >>

Papy:
Знам, че всички обичате тази тема, аз също :)
Пък и ме помолиха да я направя

Saiomi:
Здравейте всички!

Обръщам се към вас с молба да погледнете наталната ми карта. Често попадам в ситуации, в които някой ми се разсърдва за нещо, обвинява ме, приятеелките ми крият от мен разни неща, и уж всичко върви добре, когато изведнъж нещо ми се стоварва на главата. Отношенията ми са все едни такива объркани, и не мога да разбера аз ли имам грешна оценка за себе си, другите ли не ме разбират, или пък аз неправилно подхождам към тях.

Много ще съм благодарна за всякакви коментари, наистина се обърквам кой е прав. Дано да съм разбрала правилно каква карта трябва да се сложи.

Рени:

--- Цитат на: Saiomi в Май 30, 2013, 08:55:17 pm ---Здравейте всички!

Обръщам се към вас с молба да погледнете наталната ми карта. Често попадам в ситуации, в които някой ми се разсърдва за нещо, обвинява ме, приятеелките ми крият от мен разни неща, и уж всичко върви добре, когато изведнъж нещо ми се стоварва на главата. Отношенията ми са все едни такива объркани, и не мога да разбера аз ли имам грешна оценка за себе си, другите ли не ме разбират, или пък аз неправилно подхождам към тях.

Много ще съм благодарна за всякакви коментари, наистина се обърквам кой е прав. Дано да съм разбрала правилно каква карта трябва да се сложи.

--- Край на цитат ---

Здравей  :)

Ти не "може" да имаш грешна оценка за себе си защото си Лъвица-факт ! ;)
Просто не очаквай другите да разбират защо подхождаш към тях уж благородно,деликатно и грижовно ,а всъщност много изкусно манипулираш заобикалящата те среда .Няма неправилен или правилен подход към света,хората ,ситуации и т.н.-има твой и ...на другите .Конфронтираш се с онова /онези които искаш да привлечеш към себе си като ситуации ,хора и с времето ще започнеш да разбираш ,защо така подхождаш ,действаш ,пърхаш с миглички ,отмяташ коса ...и каквото там се прави в едно царство
Ти не се ли  разсърдваш ,не обвиняваш ли понякога  някого и въобще какъв е твоят "отговор" на въпросите ти ? Опитай  :)

Saiomi:
Благодаря за отговора😀. Много често в последно време се чудя защо има такива обрати във взаимоотношенията ми с другите, което ме прави неуверена и колеблива. Може би ми е такъв кофти период затова и помолих за друга гледна точка

Mirabella:
Луната ти обича хармоничните отношения, да се спазва добрия тон и всичко да върви гладко е важно за нея. Може би в името на това ти се случва да пренебрегваш първите малки знаци, че нещо в отношенията ти с даден човек (приятел) не е наред, че човекът не е този, за когото го мислиш, че нещата не са перфектни. Вместо да решиш ситуацията на момента, може би слагаш оптимистичните розови очила по отношение на заобикалящите те хора. Затова и "сривът" в отношенията ти изглежда сякаш идва като гръм от ясно небе. А зад кулисите тези малки, дребни несъответствия между онова, което очакваш от приятелите ти, и онова, което те са в действителност, са се трупали, докато последната капка не е преляла чашата.
У11 Луна в 1-вия ти дом и Везни - приятелите изглежда са от особена важност за теб, както и разбирателството с тях, поддържането на силна емоционална връзка с тях. Луната е в тригон с Юпитер в 5-ти дом - харесвана си от хората заради оптимистичната ти натура, умееш да блестиш в обществото (нали си Лъвъца, как иначе). Обаче квадратът с Нептун може да създава предпоставки за (само)заблуди.
Другото, което ми хрумва, е че от време на време може да си способна на резки действия, лека експлозивност в природата ти, която околните да взимат твърде присърце.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия