Автор Тема: Пленети в 12ти и 8ми дом  (Прочетена 2273 пъти)

Mims88

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Пленети в 12ти и 8ми дом
« -: Март 02, 2018, 12:24:26 pm »
Здравейте на всички в този форум! За първи път се регистрирам и пиша на такова място. ☺️Виждам, че тук всички са много навътре с астрологията, тълкуването на натални карти и т.н. и понеже на мен също ми е много интересна тази тема реших да попитам някои неща.
В последно време поради многото негативни емоции, които ми се струпаха психиката ми съвсем не е добре. През ноември 2017г. стартирах ин витро процедура, която завърши без трансфер на ембрионите и с препоръка от лекаря да потърся помощ от психиатър, заради прекомерната ми тревожност и депресия, които ме съпътстваха по време на стимулацията, пункцията и изобщо те си ме съпътстват цял живот де, но сега положението беше много страшно! В последствие реших да си погледна наталната карта и направо се стреснах. Аз явно съм си луда по рождение. Имам няколко планети в 8ми дом, една или две в 4ти и Плутон в 12ти дом. Тъ...това, което ме вълнува е наистина ли е толкова зле положението ми с психиката, колкото аз го виждам с моите съвсем повърхностни знания по астрлогия или си въобразям и възможно ли е никога да нямам деца, заради някакъв аспект в натлната ми карта! Родена съм на 13.05.1988г. в 19:50ч. в Пловдив! Ще бъда много благодарна на хората, които ще отговорят и ми разтълкуват наталната карта! Приятен уикенд на всички. ☺️

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пленети в 12ти и 8ми дом
« Отговор #1 -: Март 02, 2018, 12:29:50 pm »
Това е картата, ако на някой му се занимава.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Пленети в 12ти и 8ми дом
« Отговор #2 -: Март 02, 2018, 12:50:31 pm »
Здравейте на всички в този форум! За първи път се регистрирам и пиша на такова място. ☺️Виждам, че тук всички са много навътре с астрологията, тълкуването на натални карти и т.н. и понеже на мен също ми е много интересна тази тема реших да попитам някои неща.
В последно време поради многото негативни емоции, които ми се струпаха психиката ми съвсем не е добре. През ноември 2017г. стартирах ин витро процедура, която завърши без трансфер на ембрионите и с препоръка от лекаря да потърся помощ от психиатър, заради прекомерната ми тревожност и депресия, които ме съпътстваха по време на стимулацията, пункцията и изобщо те си ме съпътстват цял живот де, но сега положението беше много страшно! В последствие реших да си погледна наталната карта и направо се стреснах. Аз явно съм си луда по рождение. Имам няколко планети в 8ми дом, една или две в 4ти и Плутон в 12ти дом. Тъ...това, което ме вълнува е наистина ли е толкова зле положението ми с психиката, колкото аз го виждам с моите съвсем повърхностни знания по астрлогия или си въобразям и възможно ли е никога да нямам деца, заради някакъв аспект в натлната ми карта! Родена съм на 13.05.1988г. в 19:50ч. в Пловдив! Ще бъда много благодарна на хората, които ще отговорят и ми разтълкуват наталната карта! Приятен уикенд на всички. ☺️
Не си въобразявай такива неща.СЗ на к4 си имала.Това,че имаш планети в 8дом,не означава,че няма да имаш деца.Юпитер у5 дом е в плодовит знак,Слънцето,сигнификатор на децата ,също в плодовит знак.Венера в близнаци в 8дом предполага интервенции за зачеване,каквито си имала,но близнаци е двоен знак,така,че ще има още такива.

Mims88

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Пленети в 12ти и 8ми дом
« Отговор #3 -: Март 02, 2018, 01:09:55 pm »
Не си въобразявай такива неща.СЗ на к4 си имала.Това,че имаш планети в 8дом,не означава,че няма да имаш деца.Юпитер у5 дом е в плодовит знак,Слънцето,сигнификатор на децата ,също в плодовит знак.Венера в близнаци в 8дом предполага интервенции за зачеване,каквито си имала,но близнаци е двоен знак,така,че ще има още такива.

Много Ви благодаря за отговора. Истината е, че тепърва ми предстои трансфер и още изследвания в тази насока, но заради неустойчивата ми психика, не е ясно кога ще се случи. Не знам какво е С3 на к4, но сега ще се поразровя и ще прочета. Явно съм толкова слаба психически заради лунните възли и Плутона ми в скорпион и 12 дом. Още веднъж благодаря, че сте си направила труд да погледнете и да ми отговорите.

Mims88

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Пленети в 12ти и 8ми дом
« Отговор #4 -: Март 02, 2018, 01:38:34 pm »
Lilla, благодаря и на теб, че си качила картата. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пленети в 12ти и 8ми дом
« Отговор #5 -: Март 02, 2018, 02:00:44 pm »
Няма категорични указания за тотална липса на деца, но има указания за трудно забременяване.
Дете може да имаш, но по-късно. Да, напълно възможно е да стане посредством медицинска намеса.

Как си с хормоните и функцията на щитовидната жлеза?
Функцията на яйчниците, дейността на яйцеклетките също е желателно по-обстойно да се изследва.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mims88

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Пленети в 12ти и 8ми дом
« Отговор #6 -: Март 02, 2018, 02:14:31 pm »
Lilla, още веднъж мерси за отговорра. Изследвала съм си хормоните на щитовиданата и половите също. Уж всичко е наред. Там няма отклонения. Но имам проблем с тръбите и при мъжа ми също има отклонения в показателите на спермограмата. Затова се наложи да стигнем до клиниката по стерилитет. Надявам се скоро да ми мине това психическо неразположение и да стартираме отново нещата, че вече 4 години минаха и ми се изчака чакалото. :) и с всеки изминал ден ми е все по-гадно. Надявам се и някакви положителни транзити на планетите върху наталната ми карта да дойдат и да забременея по някакъв начин, че иначе тотално ще изгубя надежда! Като гледам всички тук колко много разбирате от астрология, направо се смайвам. :) Вярвам, че нещата, които ни се случват имат общо с планетите, домовете, транзитите, аспектите, които сключват и т.н.