Автор Тема: Цикъл Венера-Сатурн  (Прочетена 32027 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Цикъл Венера-Сатурн
« -: Декември 06, 2017, 05:29:54 am »
Венера -Сатурн 0* Козирог по зодиакална дължина, в Стрелец на 25.12.2017 г . Невидими. А сега накъде във финансово-социално-обществените-граждански дела, статус на връзките ? !?  :)
За родените с аспект Венера-Сатурн, колко видим и с какво ще е този цикъл и колко важен за всеки, разбира се.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #1 -: Декември 07, 2017, 01:56:52 am »
Имам натално тригон Венера-Сатурн , като и двете планети са на трон по знак.
Доколко ще са видими- тогава ще се видим със седмодомието за Коледа, той е със секстил Сатурн риби и Венера козирог, в първите градуси.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #2 -: Декември 07, 2017, 07:15:06 am »
Имам секстил Венера-Сатурн, Сатурн във Везни, Венера в Дева. Половинката има каре Венера-Сатурн.
Венера ми е У 2,9, Сатурн на 5 и 6-ти, очакват се коледни бонуси, не зная какъв друг прочит да дам поне засега.  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #3 -: Декември 08, 2017, 06:35:28 pm »
Венера -Сатурн 0* Козирог по зодиакална дължина, в Стрелец на 25.12.2017 г . Невидими. А сега накъде във финансово-социално-обществените-граждански дела, статус на връзките ? !?  :)
За родените с аспект Венера-Сатурн, колко видим и с какво ще е този цикъл и колко важен за всеки, разбира се.
Малко ме притеснява този цикъл,особено квадратурата догодина между двете планети.Венера у6,съуп.12 и Сатурн у9,у10 са в секстил.Съвпадът е в 8ми дом. Прогресивна Венера е в сходящ съвпад с натален Сатурн в 12д.Финансово стабилна,бракът са заздрави.Очаквам и сатурнови ритуали.Договори,завещания,сватби,погребения.Ежедневието ми ще преминава в ровене из дебрите на неизвестното,тук във форума.Мисля,че ще си купим отново кученце.Вероятно срещи и раздели с лели.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #4 -: Декември 08, 2017, 07:57:45 pm »
Натално в опозиция , макар онзи ден да видях , че руски астросайт не я отчита- 6- градусова е.
Съвпад в края на 6-ти дом, единият У5, другият У7,8- много вероятни са коледни допълнителни пари към заплатата.
Струва ми се, че интересното предстои, като сцената ще е 7- ми дом, където е и натална Венера.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #5 -: Декември 08, 2017, 10:55:35 pm »
Венера -Сатурн 0* Козирог по зодиакална дължина, в Стрелец на 25.12.2017 г . Невидими. А сега накъде във финансово-социално-обществените-граждански дела, статус на връзките ? !?  :)
За родените с аспект Венера-Сатурн, колко видим и с какво ще е този цикъл и колко важен за всеки, разбира се.


При мен този цикъл започва върху Слънцето У6 в 10 дом, малко след стартиране на солара със Слънце/Сатурн върху Слънцето ...
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #6 -: Декември 08, 2017, 11:04:02 pm »
Не знам доколко ще ми се отрази, би следвало някаква изява да има. Натално са ми в знаков тригон, в момента по прогресия тригонът е точен по градус. И наистина усещам леко сатурнов маниер и настроения в сферите, управлявани от Венера. Като никога съм избирателна и самодостатъчна, но това качество се изгради с годините и опита, промяната не е от вчера.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #7 -: Декември 08, 2017, 11:10:59 pm »
Това е изключително конструктивен цикъл ,който, където и да се прояви, при всеки ще е за добро ,защото ще е нещо стойностно в каквато и да е сфера. Дупитер с Венера не знам как ще се проявят, но ей това е цикъл от класа .Не е като Сатурн/ Плутон цикъл ,дето да ти стане на пънк косата от напрежение  :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #8 -: Декември 09, 2017, 09:09:45 pm »
Венера -Сатурн 0* Козирог по зодиакална дължина, в Стрелец на 25.12.2017 г . Невидими. А сега накъде във финансово-социално-обществените-граждански дела, статус на връзките ? !?  :)
За родените с аспект Венера-Сатурн, колко видим и с какво ще е този цикъл и колко важен за всеки, разбира се.
Ще е в точен квадрат с натални Венера, Хирон и СЛВ.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #9 -: Декември 09, 2017, 09:18:25 pm »
Ще ми е на асцендента. Тогава имам и сатурнов възврат. И квадрат на Плутон към нат. Луна. Всичко точно до минути по едно и също време. Няма дори минимлни индикации как ще се прояви. Може пък да няма външна изява.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #10 -: Декември 09, 2017, 10:50:36 pm »
Аз днес консттаирах, че се налага да въведа доста рестриктивна финансова политика. За догодина ще си направя бюджет и ще се наложи изкъсо да следя нещата. През изминалата година имах доста непредвидени разходи и резултатът в края на годината ме стресна. Толкова драстични мерки не съм взимала до сега. Явно наближаването на Венера към Сатурн дава влияние доста преди началото на новия цикъл. Вероятно идната година ще е трудна финнсово и ограничаваща.
Над силата е само умението да я владеем!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #11 -: Декември 10, 2017, 09:57:29 am »

При мен този цикъл започва върху Слънцето У6 в 10 дом, малко след стартиране на солара със Слънце/Сатурн върху Слънцето ...
Алена,проследи първа квадратура  венера /сатурн-8гр.овен/козирог,опозиция-8гр.рак/козирог, квадрат от 3гр.везни/козирог и следващият цикъл започва 16гр.козирог,дали попадат на важни точки,в кои домове и какво активират.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #12 -: Декември 10, 2017, 12:08:35 pm »
А някой да е роден на стартиране на цикъла Венера-Сатурн, без оглед на знака, за да сподели как се случва на същия, важен ли е в живота му  и в кои сфери ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #13 -: Декември 10, 2017, 01:03:58 pm »
А някой да е роден на стартиране на цикъла Венера-Сатурн, без оглед на знака, за да сподели как се случва на същия, важен ли е в живота му  и в кои сфери ?
Моя приятелка Везна с Венера/Сатурн в 15* на Скорпион на ИЦ, Венера У3,10, Сатурн У6. Професията й беше свързана с мода/дрехи, като бързо се беше издигнала във фирмата, мина през 3 или 4 длъжности, всички от които на по-ръководно и по-отговорно ниво от предишната, докато забременя. Мисля , че беше започнала тази работа на тр. квадрат между Венера/Сатурн, но не съм сигурна за периода. Омъжи се за дългогодишната си връзка, започнала още от гимназията, на знаков тр. тригон Венера/Сатурн и в същата година ражда първата си дъщеричка на вече точен тр. тригон Венера/Сатурн. На знаков тр. секстил ражда втората си дъщеричка. От известно време имаше собствен електронен магазин за дрешки, а от скоро и реален магазин.
« Последна редакция: Декември 10, 2017, 02:38:42 pm от Radost »

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #14 -: Декември 10, 2017, 02:31:37 pm »
Рени, а 4* разлика смята ли се за начало? Точния съвпад е бил 3 дена преди да се родя.