Автор Тема: Възврат на Венера  (Прочетена 65769 пъти)

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Възврат на Венера
« Отговор #300 -: Август 30, 2018, 07:13:33 pm »
След ректификация се оказах с АЦ - везни, което ми е още странно, но времето ще покаже. Венера ще се завърне в наталното си положение ( където там е и пр.марс У7) след няколко дни, но незнам как да си го разтълкувам венериното завръщане. Моля, който има желание и време нека коментира. Благодаря предварително!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Възврат на Венера
« Отговор #301 -: Август 30, 2018, 07:20:54 pm »
Ми значи тази година ще имаш 3 венерини възврата така като гледам. Не ми се е случвало ама сигурно е хубаво :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Възврат на Венера
« Отговор #302 -: Август 30, 2018, 07:32:55 pm »
Ми значи тази година ще имаш 3 венерини възврата така като гледам. Не ми се е случвало ама сигурно е хубаво :)

 :-\ как 3 ?
Сега видях, венера е ретро, още повече се шашнах и уран е в опозиция

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Възврат на Венера
« Отговор #303 -: Август 30, 2018, 07:42:06 pm »
2010 г. Венера пак е имала такова ретроградие, виж тогава как е било.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Възврат на Венера
« Отговор #304 -: Август 30, 2018, 08:39:31 pm »
2010 г. Венера пак е имала такова ретроградие, виж тогава как е било.
Загубих баба, която ме е отгледала, запознах се със сегашния парньор с който след 6 месечна връзка заживяхме заедно до ден днешен. Другата ми баба в момента не е добре с разсейки по бял дроб е - очаквам най- лошото! Затова ми е притеснено....

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Възврат на Венера
« Отговор #305 -: Август 30, 2018, 09:56:32 pm »
След ректификация се оказах с АЦ - везни, което ми е още странно, но времето ще покаже. Венера ще се завърне в наталното си положение ( където там е и пр.марс У7) след няколко дни, но незнам как да си го разтълкувам венериното завръщане. Моля, който има желание и време нека коментира. Благодаря предварително!
от 4.20 до 3.05 са доста време разлика
в колко часа си записана като си се родила?
а и не ми се вписваш външно за АС във везни
 за 4.20ч. през 2010г си имала ингрес на дир. АС/ДС , което точно описва появата на партньора ти, с когото сте заедно и днес
Баба ти по бащина линия ли е починала тогава, понеже имаш сол. АС в 8д , а тогава и транзитите на тежките планети са били други, напр. тр Плутон е бил върху Луната ти, тр Сатурн върху Марс на К12, въвзрат на Венера няма нищо общо с нейната кончина.
При възвръщане на Венера се тазглеждат нейните теми- пари и взаимоотношения.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Възврат на Венера
« Отговор #306 -: Август 30, 2018, 10:33:44 pm »
от 4.20 до 3.05 са доста време разлика
в колко часа си записана като си се родила?
а и не ми се вписваш външно за АС във везни
 за 4.20ч. през 2010г си имала ингрес на дир. АС/ДС , което точно описва появата на партньора ти, с когото сте заедно и днес
Баба ти по бащина линия ли е починала тогава, понеже имаш сол. АС в 8д , а тогава и транзитите на тежките планети са били други, напр. тр Плутон е бил върху Луната ти, тр Сатурн върху Марс на К12, въвзрат на Венера няма нищо общо с нейната кончина.
При възвръщане на Венера се тазглеждат нейните теми- пари и взаимоотношения.
1983г. не се пазят архивите, ходих до есграун - няма  час. И аз съм озадъчена от ректификацията - пълен шок съм! Майка ми твърди 4:20, Магерова е категорична на 03:05 според нея до момента трябваше да имам две събития, но нищо до момента което ми предсказа не се случва. И аз вече не знам.... съвсем се обърках. Да баба по бащина линия, много скъп за мен човек 2010г. почина.Благодаря ти Акрукс, съвсем се омотах

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Възврат на Венера
« Отговор #307 -: Август 30, 2018, 10:38:26 pm »
И аз съм 1983, и при мен не намериха архиви, даже ми казаха, че всъщност тогава дори не са записвали часовете.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Възврат на Венера
« Отговор #308 -: Август 30, 2018, 10:45:39 pm »
И аз съм 1983, и при мен не намериха архиви, даже ми казаха, че всъщност тогава дори не са записвали часовете.
И на мен така ми казаха, че не са записвали часове, два пъти ходих.

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Възврат на Венера
« Отговор #309 -: Август 31, 2018, 03:07:03 pm »
И аз съм 1983, и при мен не намериха архиви, даже ми казаха, че всъщност тогава дори не са записвали часовете.
Синът ми е роден 83г в Бургас-веднага записаха часа. Самата акушерка попита лекаря в колко часа да го запише,
лекаря каза-Гледай часовника. Така видях, че е роден в23:45
Малкият син също е със записан час-роден е 85г.
Много хора си взеха часове, но казваха първо, че са си изгубили акта за раждане и така отваряха
регистъра и си получаваха часовете.
До 90г. всичко се правеше стриктно, така че не ми се вярва да няма часове.
После може и да са решили, че не е нужно.
Но час на раждане, и час на смърт се отбелязва.
« Последна редакция: Август 31, 2018, 03:08:47 pm от Таис »

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Възврат на Венера
« Отговор #310 -: Август 31, 2018, 03:11:41 pm »
1983г. не се пазят архивите, ходих до есграун - няма  час. И аз съм озадъчена от ректификацията - пълен шок съм! Майка ми твърди 4:20, Магерова е категорична на 03:05 според нея до момента трябваше да имам две събития, но нищо до момента което ми предсказа не се случва. И аз вече не знам.... съвсем се обърках. Да баба по бащина линия, много скъп за мен човек 2010г. почина.Благодаря ти Акрукс, съвсем се омотах
Ползвай часа на майка си!
Хороскопа ти работи с него!
Представяш ли си утре някой друг астролог ти каже, че си родена в 5:20?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12470
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Венера
« Отговор #311 -: Август 31, 2018, 06:18:15 pm »
Кому е нужно тогава да се коригира часа на раждане ?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Възврат на Венера
« Отговор #312 -: Август 31, 2018, 06:22:40 pm »
Зависи и как се коригира. Понякога една нескопосана ректификация може да те прати за зелен хайвер.
Особено в случай, ако часът на раждане е почти точен – да речем, отклонение от порядъка на не повече от 10-15 минути, а някой "специалист" да вземе да ти го измести с час назад или напред. Има и такива случаи, у нас специалисти да искаш.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Възврат на Венера
« Отговор #313 -: Септември 01, 2018, 04:42:46 pm »
Магерова е категорична на 03:05 според нея до
Здравей,
Аз бях клиентка на въпросната астроложка. Беше много уверена в часа и прогнозата си, че ми обеща безплатна консултация след година, ако не се сбъдне казаното. Е, след една година отидох и й казах, че няма събития, като й дадох записа, който ми беше направила. Тогава каза, че се е объркала и вече бях с нов час на раждане, който е с 40 Мин. по-рано от записания и 15 Мин. по-рано от този, който помни мама. Втората прогноза, вече с нов час, беше също без успех. А аз много се старах и през двете години да сбъдна казаното от нея.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Възврат на Венера
« Отговор #314 -: Септември 01, 2018, 05:45:40 pm »
А аз много се старах и през двете години да сбъдна казаното от нея.
Защо е трябвало ти да се стараеш да сбъдваш предсказаното от нея??? По-скоро, тя трябва да се старае, още повече, че ти е взела пари за това, предполагам.