Автор Тема: Марс  (Прочетена 269240 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Марс
« Отговор #2085 -: Март 25, 2024, 01:28:48 pm »
Марс направи ингрес в знак Риби.Юпитер е в знак на неговото заточение,Меркурий в знак на Марс.Не го виждам сутрин преди изгрева на Слънцето.
терористичен акт в Москва
дали при всеки ингрес на Марс в друг знак,ще се случва трагедия по света?
В картата на пролетното равноденствие Марс е в 1ви ,упр.9ти дом(скорпион).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #2086 -: Март 25, 2024, 02:03:02 pm »
терористичен акт в Москва
дали при всеки ингрес на Марс в друг знак,ще се случва трагедия по света?
В картата на пролетното равноденствие Марс е в 1ви ,упр.9ти дом(скорпион).
Сафо, при теракта Марс е в последния градус на Водолей, базов знак на Русия (територията)
В картата на събитието Марс е в 4д., а Плутон в 3д. до Иц, по Плутон е масовата смърт.
На К8 е звездата Капулус с природата на Марс и Меркурий.
   В авестийската астрология на Капулус съчетава Плутон, Уран и Луната. Човек с подчертано влияние на Капулус в хороскопа е „изкупителна жертва“, той получава един за всички. Ужасни необратими явления и болести са свързани с този звезден куп. Животът се руши като къща от карти. П. Глоба отбелязва, че Капулус се включва неочаквано и когато това се случи, човек трябва да възстанови всичко наново, да изгради нова форма на живот, свят, нови взаимоотношения и той може да направи това, ако иска. Но ако човек се спъне и животът му се срине, това е знак за гибелта на всички хора около него. Capulus може да причини масова психоза. Хората със силен Capulus често умират по такъв начин, че гробът остава неизвестен или няма какво да погребат.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Марс
« Отговор #2087 -: Март 25, 2024, 02:19:27 pm »
Акрукс,не съм гледала картата на Русия.Замислих се,защото Марс нали е в 1ви дом в картата на пролет.равноденствие за България,а упр.9ти дом.С ъглов малефика,може би ще чуваме,научаваме,виждаме,ще ни информират и за други подобни случаи по света до другото пролетно равноденствие.
Разгледах карта на от 1983г,защото се сетих,че тогава имаше голям пожар в София-изгоря сградата на цирка.Марс е в 1ви дом,но в Овен и е упр.на 8ми.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #2088 -: Март 25, 2024, 02:38:32 pm »
Акрукс,не съм гледала картата на Русия.
Сафо, картата е на събитието, а картата на Русия не съм гледала (скоро), знак Водолей е базисен за голяма част от територията на Русия, горната част на Китай, ако не се лъжа и Тибет, както Балканския п-в е под базисен знак Козирог, това е различно от картите на създаване на дадена държава.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #2089 -: Март 28, 2024, 11:07:37 am »
Сафо, Марс винаги е свързан със "злото" това  му е в природата- крайни прояви, разрушения. Ингреса показва само при какви условия ще се случват тези крайни прояви, разрушения. Щом Марс е на Асц, и в личен, и в светски план, годината и рождението ще носят информация за  живот по темите на Марс.
Марс  управлява темите по 2 и 9 домове в сезонната годишна карта, но  чрез мястото си в 1-ви дом и неговото състояние по знак.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Марс
« Отговор #2090 -: Март 28, 2024, 03:07:59 pm »
Ами да....това казвам и аз,но въпросът ми беше,дали при смяна на знак,винаги ще има събитие.Става въпрос за сезонната карта.Вече има заплахи по имейли за емблематични сгради,като Софийски университет и Съдебната палата....все по 9до м.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #2091 -: Март 28, 2024, 03:44:38 pm »
Сафо, Марс служи на Сатурн, наблюдават се неговите условия през годината.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Марс
« Отговор #2092 -: Март 28, 2024, 03:49:38 pm »
Рени, разбрах, благодаря!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #2093 -: Март 28, 2024, 04:05:40 pm »
Моля.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“