Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 303465 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #600 -: Април 06, 2015, 05:49:35 pm »
Хепи, как се прави това прочистване?
 А Юпитер не е ли в момента ретрограден?

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #601 -: Април 06, 2015, 06:22:18 pm »


Акрукс, пускам линкче за обща информация. Ако някой иска да прави (а това, ако не е наложително, по-добре да стане догодина), нека се свърже с мен, за да му дам допълнителни насоки, защото примерно, никъде в нета не се дават чайове, а моя проблем май изникна точно защото не ги пиех, разчитайки на информацията от книгите и нета (аможе и заради моите аспекти да е :) - не знам). Освен това, аз не използвам английска сол, а правя клизми.

Резултата наистина е потресаващ, когато стане успешна процедурата, а усещането след това е невероятно. Както казва моя лечител, черния дроб подсигурява жизнената сила и ако той е блокиран, тя липсва.

http://www.zemianazaem.com/archives/94

освен това, такова огромно количество сокове ние не прилагаме, както и толкова строга диета.
« Последна редакция: Април 06, 2015, 06:29:03 pm от Happy58 »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #602 -: Април 06, 2015, 06:29:10 pm »
Аз мислех че Плутон е свързан с черния дроб заради преработка на негативни емоции и др .Аз не можах да взема 3дни английска сол, но мисля за рождения ден на Буда да се черпя 3 дни с английска сол :012:  или ще си запазя правото да получа твоят метод на лични.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #603 -: Април 06, 2015, 06:30:40 pm »
5-6 дни преди датата на обръщане вече е стационарен.

Това го прочетох в книгата на Ерин Съливан "Ретроградни планети" - или поне аз така го разбирам. Преди и след деня на обръщане планетите са в няколкодневно стационарно състояние. Или може би е по-правилнода се каже ретро-стационарно и стационарно-директно.

Тъй като приятелката ми прави процедурата и миналия месец, имам възможността да направя сравнение и това излезе като единствена причина. Не вярвам куинконса наЮпитер към нат Луна в 5 дом, У12 да ѝ помогне да повиши ефикасността на процедурата (само това има в момента). Значи би трябвало забавеното движение на Юпитер да е причината.
« Последна редакция: Април 06, 2015, 06:36:22 pm от Happy58 »

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #604 -: Април 06, 2015, 06:33:36 pm »
Аз мислех че Плутон е свързан с черния дроб заради преработка на негативни емоции и др .Аз не можах да взема 3дни английска сол, но мисля за рождения ден на Буда да се черпя 3 дни с английска сол :012:  или ще си запазя правото да получа твоят метод на лични.

Искаш нещо да кажеш ли?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #605 -: Април 06, 2015, 06:36:45 pm »
сега от тази статия научавам, че и черния дроб правел камъни (вярно ли е това?) :o

една ябълка всеки ден, както е писала Линда Гудман, е за предпочитане според мен, пред подобни изтезания на организма с английска сол и голямо количество ябълков сок за няколко дни

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #606 -: Април 06, 2015, 06:38:23 pm »
Ами казвам това което казах  :017: -бях запланувала за пълнолунието прочистване, но леко се размина замисления от мен ред и мисля другия месец пак.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #607 -: Април 06, 2015, 06:39:21 pm »
сега от тази статия научавам, че и черния дроб правел камъни (вярно ли е това?) :o

една ябълка всеки ден, както е писала Линда Гудман, е за предпочитане според мен, пред подобни изтезания на организма с английска сол и голямо количество ябълков сок за няколко дни

честно казано, не знам дали черния дроб или жлъчката, но освен камъни излизат и много други боклуци - като слуз, някакви парцали.

Както отбелязах, английската сол въобще не е за предпочитане, а пък голямото количество сок също не е чак толкова необходим.


Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #608 -: Април 06, 2015, 06:40:35 pm »
Ами казвам това което казах  :017: -бях запланувала за пълнолунието прочистване, но леко се размина замисления от мен ред и мисля другия месец пак.

ок, късмет :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #609 -: Април 06, 2015, 06:43:13 pm »
сега от тази статия научавам, че и черния дроб правел камъни (вярно ли е това?) :o

една ябълка всеки ден, както е писала Линда Гудман, е за предпочитане според мен, пред подобни изтезания на организма с английска сол и голямо количество ябълков сок за няколко дни
Най-благотворно си е всеки месец, всяка седмица по ден. Преди правех 2лунации+2екадаши на месец само на течности и си е ок.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #610 -: Април 06, 2015, 06:45:12 pm »
Ребек, през хоботчето ли изхвърляш камъчетата  :012: Гюлехвъргачка  :043: :043: :043:
Точно там е проблема че никога не съм изхвърляла камъчета и се замислих от къде :012:

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #611 -: Април 06, 2015, 06:45:47 pm »
Момичета, нека да не прехвърляме темата - споделих ситуацията само от гледна точка на положението на Юпитер - нека всеки си прави каквото прочистване му е на душата и да не омаловажаваме това другите. Нека спрем със спама или прехвърлете въпросите в друга тема.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #612 -: Април 06, 2015, 06:48:34 pm »
5-6 дни преди датата на обръщане вече е стационарен.

Това го прочетох в книгата на Ерин Съливан "Ретроградни планети" - или поне аз така го разбирам.
Че то не е ли различно за всяка планета?  Енергията отслабва  на 2-3гр преди смяна на знака, но ако Меркурий тези 3 гр преди и след промяна на знака ще премине за 5-6 дни, за Юпито ще са повече, за Плутон още повече...

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #613 -: Април 06, 2015, 06:51:00 pm »
Че то не е ли различно за всяка планета?  Енергията отслабва  на 2-3гр преди смяна на знака, но ако Меркурий тези 3 гр преди и след промяна на знака ще премине за 5-6 дни, за Юпито ще са повече, за Плутон още повече...

да, различно е - дават се колко за всяка една поотделно - горе съм намекнала за това, за да не ги описвам.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #614 -: Май 06, 2015, 11:22:03 pm »
Трз Юпитер във 2Д тригон към Венера,Слънце трупнах няколко килца докато лентяйствах и си угаждах на лакомийката с всичко.  :d030: :012: Сега ям мЪрули.  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: