Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 636735 пъти)

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4320 -: Февруари 27, 2018, 07:57:29 pm »
Много мерси за отделеното време и енергия,някой ме мислят за луда ,но някой път нещо ме бута отвътре и съм с едно вътрешно чувство,че нещата не са приключени
Но пък и перспективата за събиране не много добра  :012:

Иначе за мечовете знам че като излязат е зле работата, а  когато съм си гледала кулата  ми се е падала два пъти и двата пъти ми се е сривал живота много....
« Последна редакция: Февруари 27, 2018, 08:03:13 pm от silince »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4321 -: Февруари 27, 2018, 08:03:57 pm »
Обърната Звезда също не е особено добра, ако въпросът е свързан с някакви очаквания, мечти, надежди.

Преди известно време си бях наредила подредба по въпрос, който за мен е много важен. Накрая се падна обърната Звезда и предположих, че в крайна сметка нещата няма да се случат по начина, по който аз очаквам или съм се надявала да станат. И наистина – дотук все греди, все отлагане, все разминаване  и само се прелива от пусто в празно, а времето просто си тече. Та, тогава направо ми се доплака, защото това беше карта на завършека и сочеше за влияния, които са кармично заложени, не могат да се предотвратят.
« Последна редакция: Февруари 27, 2018, 08:06:43 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4322 -: Февруари 27, 2018, 08:25:41 pm »
Принципно до сега съм си хвърляла карти по тази тема и честно казано исках нещо окончателно дори и ако отговора е Не,но нищо окончателно не излиза .През цялата ми връзка имах това 6то чувство как ще завършат нещата и те завършиха по точно този начин,сега пък имам чувството че това е само така да се каже затишие пред буря.
Иначе когато съм си хвърляла карти спрямо този човек най-често ми е излизало душевни противоборства

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4323 -: Февруари 27, 2018, 08:31:01 pm »
Мисля, че за отношения или за някоя по-заплетена ситуация е желателно да се редят специални подредби. Само по три карти /бърз вариант/ не винаги са достатъчно информативни. Понякога могат да показват текущата ситуация или какво най-скоро предстои. Не съм наблюдавала дали работят в по-дългосрочен план. Подредбите са за предпочитане, защото освен че показват всички фактори, които оказват влияние върху ситуацията, също така имат и сакрален смисъл – защитна функция.

За душевни противоборства какви карти са ти излизали? Стана ми любопитно.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4324 -: Февруари 27, 2018, 08:41:40 pm »
Ами за неговото душевно състояние са ми излизали най-често от боя мечове-излизал ми е Рицар на мечовете,4 мечове и 3 мечове.Само че тройката излезе объркана и аз го тълкувам като безпорядък и обърканост и по тази причина излиза и четворката като вид уединение и самота.
Иначе по отношение на хвърлянето аз като един лаик в картите ползвам келтския кръст и бързата проверка на хора (с 4 карти съответно Какво мисли човека,какво чувства,как възприема ситуацията и какъв ще е изходът от нея)
« Последна редакция: Февруари 27, 2018, 08:44:18 pm от silince »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4325 -: Февруари 27, 2018, 08:55:12 pm »
С Рицар мечове имам интересна опитност, в подредба за една позната.
Тя имаше дълъг и тежък развод, беше ме помолила да наредя карти. И накрая ми излезе Рицар мечове, но нямаше отношение към съпруга. Загатнах за евентуална по-нататъшна връзка с мъж, който по характер може да се окаже сприхав.

Обратна връзка получих след няколко месеца. Оказа се един колега, с който се познават от години, работят в една организация. Като зодиакален знак не беше въздушен, а със Слънце в Скорпион. Но като длъжност – шофьор, доставчик. Това бих го свързала с мечове, нали отговарят за бързина, движение, комуникация. Ама кой да предположи, че това ще бъде шофьорът на фирмата, който винаги ѝ е бил под ръка.   ;D

Но за съжаление накрая се е сбъднало и другото ми предположение – за сприхав тип, кибритлия. В началото потръгнало много добре между тях, бързо се сближили, станали интимни, накрая въпросният Рицар мечове обръща палачинката и показва съвсем друго лице. Чак до заплахи се стига и истерични лъжи, манипулации. Накрая жената успява да се вслуша в разума си и слага край на тези отношения.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4326 -: Февруари 27, 2018, 09:03:14 pm »
Аз преди години гледах на обикновени карти и доста познавах и реших да почна с таро,но знам само основните неща,не мога да ги навързвам така добре смислово и логически като теб

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4327 -: Февруари 27, 2018, 09:10:27 pm »
Преди няколко месеца се бях зарибила по Ошо Дзен Таро, но бързо ми мина първоначалният ентусиазъм. Не успя да ме грабне като класическото Таро. Прилича ми на някаква симбиоза, ако може да се направи такова сравнение, между Таро и Ленорман – за мен по-трудно се чете символизмът му, по-абстрактен е в сравнение с обикновеното Таро. Наистина не е за всеки тази колода, трябва да свикнеш да "общуваш" с нея. Има колоди, които сякаш не ми "говорят". С египетското сме добър "тийм", там усещам пълен синхрон.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4328 -: Февруари 27, 2018, 09:29:44 pm »
аз си купих класическото и най-разпространено таро,но някак си картите ме имаха за чужда и не ги усещах.Все ми се смееха моите приятели като им казвам чувствам ги чужди  :012: :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4329 -: Февруари 27, 2018, 09:39:14 pm »
И аз имам колода, с която не успях да намеря общ език – Таро на елементите, прекалено шарено ми идва.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4330 -: Февруари 27, 2018, 09:49:38 pm »
истината е че с обикновените карти доста познавах  това таро не се разбрахме,а откакто започнах да чета за астрологията ми се изясни това влечение към окултното-Плутон в осми дом в скорпион и със слънце скорпион  :012: :012: :012: :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4331 -: Февруари 27, 2018, 09:53:22 pm »
По принцип гадателските практики са от по-нисш порядък в сравнение с астрологията. Може би само Таро прави изключение, защото това не са просто карти. Това е много древна система с окултен и метафизичен символизъм. И астрологията в същността си е такава, но в наши дни масово се профанизира, на което често ставаме свидетели.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4332 -: Февруари 27, 2018, 10:05:04 pm »
При таро съм забелязала че картите са напоени с една точно определена енергия и ако тя не хармонизира с твоята нищо няма да излезе.Картите си има своя душа така да се каже-някой път като съм ги редила и лесно съм си извличала поуки,друг път упорито не дават отговор.А отначало редях по няколко пъти и примерно два пъти ми излизат еднакви смислови комбинации,а на третия път вече картите сякаш казват "Стига вече" и спират да дават каквато и да е насока.Единствено сега когато ги редих за бившия не са ми давали никога нищо окончателно,което ме навежда на мисълта ,че има някаква висяща ситуация тук.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4333 -: Февруари 27, 2018, 10:37:18 pm »
Единствено сега когато ги редих за бившия не са ми давали никога нищо окончателно,което ме навежда на мисълта ,че има някаква висяща ситуация тук.

На мен и в хорара, и в тази Таро подредба също ми излезе нещо висящо. Мъглява ситуация, както каза ти. Сякаш е наложена забрана за тълкуване. А може просто аз не съумявам правилно да разчета указанията.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4334 -: Февруари 27, 2018, 10:44:32 pm »
Мисля че не е това, че не си ги разчела напротив мисля че разчитането си е ок.Просто както и ти самата каза те може да тълкуват моментното състояние или поуките от създалата се ситуация.(говоря за хвърляне на няколко карти).И мисля че сегашната ситуация е точно такава,просто не дава индикации за понататъшното развитие сякаш нещо неочаквано и повратно ще се случи изведнъж, за да даде мощен тласък на развръзката.Малко объркано се изразих но така ги чувствам нещата