Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 221735 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2096
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1110 -: Август 14, 2018, 04:20:59 pm »
Подаръкът бижу е от съвпада на Меркурий У2, у5 в лунара съвпад лун. Слънце в знак Лъв
лун. К11 на Слънцето в 9д, лун К9 на ДС- среща с приятелката от чужбина, Луната У3 в 3д- среща, пътувания, комуникация с жени- това е акцент през месеца
лун Марс ва 10д до МС подтиква към промени в работата, кариерата е застрашена с МС в 8д.- наблюдавала съм прекратяване на работа при това разположение, не по желание на натива.
лун Сатурн У10 в лун. 8д квадрат с лун. Венера У1, У6 в 6д. - ще се разпъваш на кръст, ще се налага да търпиш положение, което не те удовлетворява, само заради парите, опасност от здравословен проблем с кожата или да си заклещиш крака в матрака при стандартен секс  :012:
Благодаря, Акрукс!
Още вчера срещнах най- добрата си приятелка от ученическите години, не я бях виждала с години.
Очертава се месец на гостувания- мои и чужди вкъщи.
Проблем с кожата се появи след измиване с агресивен сапун, дано с него се размина .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1111 -: Август 17, 2018, 10:45:06 am »
Вече трябва да съм уцелил...


Въпросният човек почина.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1112 -: Август 17, 2018, 11:02:17 am »
Съжалявам Али, дядо баба -кой беше човекът ?

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1113 -: Август 17, 2018, 11:29:14 am »
Това не искам да го казвам.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1114 -: Август 17, 2018, 02:54:55 pm »

Въпросният човек почина.
Да почива в мир твоя близък, за когото не уточни какъв ти се пада.

Подобни въпроси не се задават. Но може да провериш в лунара си дали предполага подобно събитие, а затъмнение, лунация в 8д показват също такова събитие и то за повече време напред. В хорара Луната на К8 ще извърши съвпад с Меркурий и Слънце У8, може да се гътне някой мъж, може и повече от един да е заради Меркурий, който показва млад човек.

Все пак хорара си показваше това, а в лунара - лун К8 на твой АС откъм 12д показва, че ще се сблъскаш със смърт около теб, смърт на дядо по майчина линия или баба по бащина линия, отделно лун МС със Слънце на него в 4д върху IC , може да се приеме за смърт на мъж от родата; лун К3 в 8д - може да е комшия, братовчед починалият.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1115 -: Август 17, 2018, 05:31:01 pm »

Въпросният човек почина.

Съболезнования, Али! Бог да го прости! И извинявай че се изказах по хорарът ти неподготвена!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1116 -: Август 17, 2018, 05:36:40 pm »
Съболезнования, Али! Да почива в мир!

Svetoslava

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1117 -: Август 22, 2018, 01:43:07 pm »
лун Слънце У1 в 12д, лун К9 в Риби показва, че момчето ще е на море в чужбина.
Марс на АС, Нептун У8 в 8д, Луната в 6д - опасност от инцидент, удавяне, хранителни/стомашни проблеми, но и без лунар, всеки трябва да е внимателен за изброените неща. Да не вземе сега да ограничите съвсем момчето да не играе, Сатурн в 5д показва, че няма много да се забавлява, ще има контрол или ще страда за гаджето, че няма да са заедно  :)
лун АС в 7д , лун Меркурий У3, у11 в 1д-  ще си търси приятели, общуване, комуникация с тях, а Нептун в 8д може да показва и еротични фантазии, копнежи, нормално за възрастта.
Здравейте, давам обратна връзка за лунара на сина ми! Наистина бяхме на море в чужбина, с голяма компания и много деца, но за съжаление не се разминахме без неприятности, след няколко дни, сина ми хвана сериозна кожна и много заразна екзема/явно хита на лятото/ от другите дечица и определено имаше ограничения относно контактите , влизането във водата и т н. Естествено, като се прибрахме ходихме и по лекари!

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1118 -: Август 26, 2018, 05:41:20 pm »
Здравейте, може ли някой да хвърли светлина по този Лунар. Обзема ме неприятно чувство като гледам У12 в 8 дом и натален 6ти.
Може ли да показва смърт или болничен престой, влошено здраве и някаква идея как да го изтълкувам в положителна светлина?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1119 -: Август 26, 2018, 09:27:01 pm »
Здравейте, може ли някой да хвърли светлина по този Лунар. Обзема ме неприятно чувство като гледам У12 в 8 дом и натален 6ти.
Може ли да показва смърт или болничен престой, влошено здраве и някаква идея как да го изтълкувам в положителна светлина?
Е няма да е твоя смърт, ако има такава, а и 8д не е само смърт, а секс, чуждите пари, заеми, наследства, разкриване на тайни, окултното
по 12д и Риби е море, санаториум, Нептун У9 в съвпад с Луна У12 в 7д може да е море в чужбина с партньора, с приятел
с Плутон в 6д може да се вманиачиш на тема здраве, все пак се пази от вируси, макар че като цяло е много хубав лунара, особено за почивка и развлечения, за финанси

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1120 -: Август 26, 2018, 09:47:33 pm »
Благодаря ти, Akruks.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1121 -: Август 26, 2018, 11:20:39 pm »
Привет и от мен.
Бих искала, също някой да коментира Лунара ми, защото май и този ще е доста емоционален. Днес успях да вбеся свекърва си, с една шега, само че тя го прие доста сериозно и пак с Луната си в Лъв си се разсърди като малко дете.
Не знам, до кога ще издържа с това цупене, но явно се държа като по-възрастния от двете.
Много ме интересува и здравето ми и работата. Имам настинка, която не успях да разбера, как съм хванала. А на работа се очертава доста тежка седмица или месец.
Благодаря :*
« Последна редакция: Август 26, 2018, 11:26:21 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1122 -: Август 26, 2018, 11:27:32 pm »
То и без да ти гледам лунара, днешното пълнолуние ти е върху наталния Меркурий.
И се поражда тенденция към неразбирателство, хората стават по-нервни и докачливи.

И на мен една дама преди малко твърде емоционално реагира. И монологът й вече продължава около час. А моята реплика дори не беше адресирана към нея. При все това, че се включих с мнение без задни мисли, водена от естественото си желание някому да бъде полезно. Но нали все някоя трябва да се направи на по-знаеща и компетентна на мой гръб, обикновено затова захапват.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1123 -: Август 27, 2018, 10:44:12 am »
То и без да ти гледам лунара, днешното пълнолуние ти е върху наталния Меркурий.
И се поражда тенденция към неразбирателство, хората стават по-нервни и докачливи.

И на мен една дама преди малко твърде емоционално реагира. И монологът й вече продължава около час. А моята реплика дори не беше адресирана към нея. При все това, че се включих с мнение без задни мисли, водена от естественото си желание някому да бъде полезно. Но нали все някоя трябва да се направи на по-знаеща и компетентна на мой гръб, обикновено затова захапват.  :57:
Lilla,
Не знам дали е от пълнолунието или е от менопаузата и, но от известно време т.е. последната една година е отвратителна и нервна, остро реагира на всяка една дума и това взема връх в нашите взаимоотношения.  Е както и при теб и при мен стана същата ситуация, изобщо не ме изчака да се доизкажа, а започна да крещи и повишава тон и да си знае нейното... А аз за да разведря обстановката се пошегуваш и то за съпруга ми нещо.
Мисля, че варианта да се изнесем ще е най-добрия. Но в този Лунар не виждам такава тенденция, тъй като Лун 4-ти дом е в 12 натален (Събитията на месеца могат да бъдат придружени от трудности с роднини, членове на семейството, както евентуални, така и емоционални. Положението в дома, в семейството предизвиква състояние на недоволство, самота и опустошение. Възникването на обстоятелства, при които дадено лице е принудено да се скрие, не може да се разпорежда с неговата собственост, жилище, то е много възможно.)
А Лун.У4 Меркурий в 7ми Лун дом, но на нат.К4 в Лъв, предполагам че ще има остри реплики с мъжът ми (което се случи снощи след реакцията на майка му) и може би коментари за смяна на жилището, което също коментирахме. А и Меркурий е квадратура с Юпитер мой У10 ,  У4 на съпруга ми(което е майка му).
Лун У3 комуникацията е в 12ти натален дом:Често посочва усложненията на отношенията с близки роднини,конфронтация с близката околна среда.
Лун.Венера в 8ми Лун дом и 5-ти натален:Посочва също промените в любовните взаимоотношения (по-скоро към тяхното влошаване), върху твърди чувства, съмнения, мъки;
Е...много хубав месец ми се очертава, няма що!
 
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1124 -: Октомври 18, 2018, 08:43:00 pm »
Който има желание... Благодаря предварително...
Лун.Ац в 9 натален дом водолей-ще си напрегната през месеца,заради изпити вероятно,комуникации през соц.мрежи ,пътувания неочаквани са възможни,посещения на специалисти в определени области,като техници електро,или компютърни,интернет доставчици,д не сменяш плана на телефона,висше образование.Нервност,избухливост,управителя на лун.асц. Сатурн е тронов,така че ще се справиш,ще действаш с твърда ръка,на всичко неочаквано ще реагираш адекватно,сред групи,приятели,ще бъдеш като стълб,ще организираш,ще се справиш,,ще си насочена към материално нещо,което може би отпреди искаш,например може да си купиш телефон.....това през първата половина на месеца .Втората половина ще е по-лежерна,накакси ще се поуспокоиш,с Нептун в 1 ви дом може да си поспалива,да сънуваш,да си разсеяна,да започнеш да си въобразяваш някакви неща,,да мечтаеш за нещо,ще се снимаш повече _селфита,,за да се показваш някъде,пред някой,,ще пътуваш до някъде с партньор,ще водите разговори на теми секс,пари,данъци.Партньорът може да получи пари отнякъде.Луната у6.лун.дом в 11 дом-работа в екип,ти командваш.Промяна във външен вид е възможна.