Автор Тема: Принцове и принцеси  (Прочетена 24647 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #45 -: Септември 18, 2014, 11:27:43 pm »
Всъщност зависи от обкръжението и наличните възможности - понякога просто няма варианти, които да ти свършат работа, докато чакаш "истинския". А внимание винаги се намира, по един или друг начин - за тези, които умеят да го получават без да полагат специални усилия.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #46 -: Септември 18, 2014, 11:32:57 pm »
Как така хем се получава внимание, хем няма варианти?
Не ми стана ясно, защото мен например ме дразни вниманието на някой, който не виждам като "опция" и посичам всякакво вниманиетелстване от негова страна още в зародиш. Вниманието на Б отбора ми е обидно. Но в тези неща съм странна, може би твърде горделива.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #47 -: Септември 19, 2014, 07:37:41 am »
Вратата се отворила и в стаята на красивата принцеса влязъл рицарят. Виждайки го, тя се разплакала неудържимо.
- Утре ще ме дадат на дракона! - хлипайки, съобщила тя на рицаря. - Всяка година драконът изяжда най-красивата девица от града. Това съм аз! Но защо съм толкова красива...
- Ще те спася! - смело възкликнал рицарят.
- Ще убиеш дракона?!
- Има много по-лесен начин! - отговорил принцът, разкопчавайки си панталона.
- А друг начин няма ли? - смутено попитала принцесата.
- Мога да ти счупя носа и няма да си най-красивата.
Принцесата въздъхнала и започнала да се съблича...

 :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #48 -: Септември 19, 2014, 08:11:47 am »
Да, това ми е познато. Като бях по-млада масово ми се лепяха нахални мухльовци-ти не му казваш името си, пък той ти иска телефона. Мислих и реших, че явно съм демонстративно доминираща, та коригирах демонстративно, и взеха да се появяват и по-нормални.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #49 -: Септември 19, 2014, 08:12:40 am »
Вещичка, много услужлив тоя рицар  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #50 -: Септември 19, 2014, 08:31:13 am »
Според мен пък е добре да се променяш. И друг път съм споделяла, че намирам натуралният си характер за не много хуманен и хармоничен. То ясно, че си има граници на промяната, човек не може да си надскочи сянката, обаче е възможно да шлифова. След промените пак привличам кротки мъже, но поне не са мухляви. Също при приятелствата имаше разлика, там беше свързано с мисленето ми за полезността на контакта, преди бях доста меркантилна.

Happy58

  • Гост
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #51 -: Септември 19, 2014, 09:03:59 am »
Като се каже принц се има предвид  да срещнеш любов като от приказките, книгите, филмите или просто по "мярка", сродна душа, а не в буквалния смисъл да срещнеш принц. Тази любов е малко под егидата на Нептун - безгранична, неегоистична, а това не е много по силите на човек. Човешката любов е егоистична. Иначе някой мъж/жена може да са принц/принцесата за някоя жена/мъж.

ако това се има впредвид, тогава аз спокойно мога да се похваля с такива истории. Но се ограничаваме само до любовта - оттам нататък - титла, дворец, и т.н. няма.

Щастлива съм, че имах възможността да преживея това чувство няколко пъти. При последната любов имаше проблем за консумиране на любовта, но аз го обичах и бях щастлива, че го има и мога да изпитвам това чувство - и си спомням, че тогава ми беше минала мисълта "може би това е любовта - просто да си доволен и щастлив, че съществува човек, даващ ти възможност да изпиташ това прекрасно чувство".

Нептун е в 5 дом при мен и прави аспекти към доста неща.

Happy58

  • Гост
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #52 -: Септември 19, 2014, 10:21:12 am »
От всичките ми мъже май един нормален няма, все някакви откачалки по-характер си харесвам, ма кво да направя, че стандартните са ми скучни, нещото което не мога да преглътна е да съм с някой, който ме отегчава  :)
Има един сериал Revenge, даваха го по Нова, много ме кефеше поведението и характера на Нолан Рос :)

Сатин, и при мен няма нито един читав - имам впредвид тези, които съм обичала - но това не пречи да обичаш. Преди се обвинявах, че съм такова пате, но вече не - всяко нещо си има обяснението и причината. :)
Да му мислят тези, които не си позволяват да обичат заради разните му там предразсъдъци, принципи и т.н. Всъщност, на тях пък може и да не им е важна любовта :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #53 -: Септември 19, 2014, 07:25:23 pm »
Ако искате принцове - принц Хари е още свободен. :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #54 -: Септември 19, 2014, 07:36:44 pm »
Ако искате принцове - принц Хари е още свободен. :012:

А може ли да отпушва мухлясали мивки и да сменя фасунги?  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #55 -: Септември 19, 2014, 07:45:26 pm »
Не знам за отпушване на канали, но е преминал военна подготовка и може да управлява хеликоптер.

http://www.princehenryofwales.org/prince-harry/biography/military-career

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #56 -: Септември 19, 2014, 07:59:53 pm »
А неговият приключенски Марс бил стрелешки в квадрат със Слънце. И Уран е намесен - абе, класика. Дори не бях разглеждала картата му досега.

Наистина ли е Козирог АС-то му? Много меланхоличен излиза темпераментът му. Тронова Венера в 10-ти знак от АС (ще бъде управител на генитура) изглежда правдоподобно - той е популярен основно с венерени теми - удоволствия, забавления, гаджета. Обаче Козирог на АС при Сатурн в 11-ти знак от АС (радикално МС) ми се струва, че би трябвало да проявява по-сериозен интерес към обществено политическия живот и управлението на страната.

http://www.astro.com/astro-databank/Henry,_Prince_(1984)_England

P.S. Ако искате, слагайте още карти на принцове и принцеси и да коментираме.
« Последна редакция: Септември 19, 2014, 08:05:16 pm от Mirabella »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #57 -: Май 19, 2018, 07:46:29 pm »
Ако искате принцове - принц Хари е още свободен. :012:

Вече не е. Принцесата му с Венера в Дева. Вероятно според някои разбирания и с хилав Марс.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Принцове и принцеси
« Отговор #58 -: Май 23, 2018, 05:49:16 pm »
То пък една принцеса, мани бегай, но за съвременна, цветнокожа, Британия е вървежна.
Пък и генът си казва думата, нали на принца майка му с арабин загина в колата, а не с бял принц.