Автор Тема: Годишни подредби  (Прочетена 69148 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Годишни подредби
« Отговор #30 -: Януари 11, 2016, 03:15:15 pm »
И аз на опашката за годишна се подреждам, пък да видим дали ще има застъпване на таро подредба с годишния солар- би трябвало да има, както е с номерологията- ЛГ и солар.

Акрукс, с малко закъснение, но от сърце. Годишна подредба.  :-*

1. Седмица чаши       2. Десетка жезли        3. Крал мечове       4. Тройка чаши



1. Тази година може да си по-разпиляна в различни инициативи, дейности. Да имаш колебания къде да отдаваш енергията си. Ще си малко по-емоционална, може и да те раняват чуждите приказки. Положителното е, че ще ти вдъхновено, ще проектираш емоциите чрез музата си. Стреми се да не се самозаблуждаваш. И следвай само нещата, които сърцето ти желае, за да не хабиш енергия в излишни неща.

2. Във финансов план може да се нагърбиш с много задължения, плащания. А може и от повечко места да идват постъпления, но ще изпитваш сякаш тежест от това. Разходите ти може да са по-големи от приходите. Направи равносметка и не плащай чуждите сметки.

3. В общуването с другите ще искаш да си авторитет. И ще се справяш с получаването на уважение, защото ще се аргументираш добре, ще говориш с нужното знание и убеденост в позициите си. Не забравяй да бъдеш по-ласкава. Не всеки може да издържа острия ти език, а с този крал, който размахва меч - ще ти идва съвсем отръки острото говорене. Сега е момент и да получиш някаква квалификация, нещо издигащо те на по-висока позиция.

4. В дома и семейството ще е по-весело. Но може и често да изпращаш децата си на някакви партита, купони, пътувания, забави с приятели. Ще имаш своите надежди и ще се бориш за повече разбирателство и вникване в нуждите на семейството. Ако е имало изпитания в семейството, ще дойде момент на оздравяване на отношенията, повече щастие.

5. Колесницата           6. Десетка чаши             7. Двойка пентакли            8. Осмица чаши



5. За децата може да се каже, че ще поемат по своя път. Имат своите уроци, може да е важно за тях. По-добре остани свидетел, те сами трябва да намират начин да се справят с препятствията на живота, да се учат на екипност и работа с другите. 5 дом е и творчеството - да не замисляш нещо, което е средина между две други възможности? Да имаш промяна във възгледите? Може да стоиш на пиедестал, но ще трябва да стигнеш сама до него. С лични промени. Хайде, тук ти желая успех. Ще чакаме нови творби за лебеди, любовта, страстта и живота между тях.  :08:

6. В ежедневието ще те вълнуват темите за дома и семейството. Може да си по-обгрижваща. Но и емоционална. В здравословен план бих те посъветвала да следиш репродуктивните си органи. Заради децата на картата ми дойде тази идея. Но и да има нещо, може да е по-скоро следствие на повечко емоции, ако много време и енергия отдаваш на другите.

7. В партньорствата ще ти е важно да се чувстваш сигурна. Но тази сигурност ще трябва да крепиш с мъдрост и по-заземен темперамент. Търси решение на конфликтите или лавиране. Не влизай в директни битки. Опри се на дипломацията и Везните, така ще си по-успешна в личен и делови партньорски план. Дори да имаш колебания или някое положение да ти е повече на сърце, не отхвърляй другите възможности, не руши мостове.

8. 8 позиция винаги ми е малко трудна за анализиране. А тук съвсем. Подозирам, че относно сексуалните теми ще си по-често самотна или в мечти за нещо, ще има какво да си анализираш в нощите. Уединението ще ти е важно. Относно проектите с други хора, които са свързани с общи пари/финанси/ресурси - ще трябва да разчиташ на себе си предимно. Може да не ти е водеща тема през годината, повече ще те вълнува духовното. А може и чрез духовното да опознаеш себе си по-добре. Подходящ период. Може да прекъснеш връзка с нещо то миналото.

9. Смъртта             10. Петица мечове           11. Императрицата             12. Кралица пентакли



9. По-глобалните ти разбирания, отношението ти към религията могат да претърпят трансформация. Ще пуснеш да си отидат стари и ненужни за теб идеи, които по-скоро те разболяват. Няма да е лесна тази промяна, но ти е необходима. Тази карта тук не ми харесва много. Предполагам, че може да имаш повече грижи за здравето на майка си. 9 е 6 от 4.

10. Репутацията ти може да пострада от нечестните игри на останалите. Стреми се към морални битки, не използвай нечестните методи, дори да си провокирана от другите. Може да има повече манипулации около теб, желание за победа. Продължавай по пътя си, не преживявай дълго и болезнено какво се случва около теб. И пази труда си от крадци.  :08:

11. Мечтите ти може да са свързани с разждане на нещо - проект, ново начало в нещо. Явно дълбоко в себе си си идеалистка, която иска да обгрижва другите. В приятелствата ще си отдаваща и често може да си медиатор между враждуващи приятели. Орисвам те на приятни пикници с приятели, сред природата, когато е слънчево и топло.  :08: Да не мечтаеш за внуци?

12. Не позвоявай на практичността да заглуши твоята муза, вдъхновение. Може би това ще е по-голям твой враг. Или жена, която е земна, обича да си угажда ще ти носи душевен дискомфорт и притеснения.


Много чаши - емоционална година. Може да ти е творческо, с музата си да лекуваш емоциите си.

При размесването изпадна една Висша жрица.




Тя също говори за повече активност във вътрешния свят. Следвай интуицията си. Хайде, ще чакаме да участваш активно във форума. Явно ще ти е дейна година относно окултното. Висшата жриза е захванала една книга - съвсем по твоята част с писането.  :72: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Годишни подредби
« Отговор #31 -: Януари 11, 2016, 06:41:50 pm »
Акрукс, с малко закъснение, но от сърце. Годишна подредба.  :-*

При размесването изпадна една Висша жрица.

Тя също говори за повече активност във вътрешния свят. Следвай интуицията си. Хайде, ще чакаме да участваш активно във форума. Явно ще ти е дейна година относно окултното. Висшата жриза е захванала една книга - съвсем по твоята част с писането.
Благодаря, Емма, сърдечно!  :58:
Вярно, много чаши, много нещо, за да не се опияня нека приемем, че част от тях ще са купи!  :cheer:
Последната карта ми харесва с книгата в ръце- остава да я напиша, че от две години ми е в главата, но не ми е само тя на главата, че да ѝ се отдам изцяло, но... може да ѝ е дошло времето.  :engel016:
« Последна редакция: Януари 12, 2016, 04:40:24 pm от akruks »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Годишни подредби
« Отговор #32 -: Януари 11, 2016, 07:10:48 pm »
2016г. за Емма:    :38:

1 дом - дама жезли
Лелеее  :012: Но тази дама я харесвам - освен, че яко вдига адреналина на околните, каквото си навие на пръстта, винаги става реалност. Така че, Емма, през годината, с каквото и да се захванеш, винаги ще го довеждаш до край. Ще си много страстна и ентусиазирана.

2 дом - крал жезли
Относно финансите може да харчиш повече за мъжете около себе си, но може и безразсъдно да пилееш пари. Внимавай все пак.

3 дом - 3ч
С близките, с тези, които комуникираш по-често, ще осъществяваш хармонична комуникация. Ще имаш много поводи за събирания и празненства. Ще те търсят за компания и няма да се почувстваш никога сама - все ще си в компании.

4 дом - рицар пентакли
Вкъщи и отношенията с родител не ми са ясни с този рицар.  :017: Стабилност? Или ако живеете с родителите ти, да се отделите с половинката.

5 дом - рицар чаши
И тук предвещавам хубави емоции и изживявания. Ще бъдеш отрупвана с подаръци и внимание. Любовта ще те кара да летиш.

6 дом - жрицата
В работата не мисля, че ще има някаква сериозна промяна, напротив. Нещата ще се развиват, както до сега. Но не забравяй да се вслушваш в интуицията си! Може жрицата да ти донесе някое обучение, във връзка с работата.

7 дом - дама пентакли
И тук дамата казва, че ще ти се обръща сериозно внимание. Емма, благородно ти завиждам.  :012: Връзката ти с партньора ще се задълбочава все повече, и повече.

8 дом - 9м
Лошото през годината ще са чести кошмари.  :(  Ще имаш досег до един свят, който може да те изплаши.

9 дом - 6ж
А такааа.. И на теб казвам - чести пътувания на дълги разстояния. Ще си правите екскурзии през цялата година. Може и чести гости от страна на половинката да имаш.

10 дом - рицар меч
Хм, да не се скараш с някоя властна фигура - родител/ шеф? Или може да се бориш за позиция в работата? Определено ще устояваш себе си и интересите си.

11 дом - стр. съд
Тук казвам раздяла с излишните приятели и илюзии. Може и нови приятели да имаш, но ще имаш почистване на приятелската листа.

12 дом - 9п
Каквото и да преживееш през годината, ти ще се справиш - силата е с теб! Успех!  :38:
« Последна редакция: Януари 11, 2016, 07:26:54 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Годишни подредби
« Отговор #33 -: Януари 11, 2016, 08:51:19 pm »
Акрукс, ще чакаме нова книга от теб.  :38: Според мен ще имаш времето да я осъществиш.


Скорпионче, благодаря за годишната подредба. Хареса ми Кралица жезли на първа позиция. Тя определно е моята кралица. Рицарят на 4-та позиция показва отговорностите към родители.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Годишни подредби
« Отговор #34 -: Януари 11, 2016, 09:32:03 pm »
Момичета, ще се радвам много, ако някой има желание да направи годишна подредба и за мен. :engel016:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Годишни подредби
« Отговор #35 -: Януари 14, 2016, 12:56:00 pm »
Кой иска да си разменим по една годишна? Но ще я тегля в края на февруари месец.
  Това какво ще рече?  Карти не редя и гадая, за да си разменим гледанката, а соларите ги правя без пазарлъци- аз на тебе, ти на мене  :)

Happy58

  • Гост
Re: Годишни подредби
« Отговор #36 -: Януари 14, 2016, 01:52:07 pm »
Аз си давам заявка официално за годишна подредба - към всички редящи :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Годишни подредби
« Отговор #37 -: Януари 14, 2016, 01:56:57 pm »
Аз не искам годишна подредба  ;)
Но ако някой иска, ще му изтегля. Само си изберете колода - Дзен или Артурово.   :-*
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Годишни подредби
« Отговор #38 -: Януари 14, 2016, 02:01:40 pm »
Но ако някой иска, ще му изтегля. Само си изберете колода - Дзен или Артурово. 
Артурово  :012:
« Последна редакция: Януари 14, 2016, 02:50:27 pm от akruks »

Happy58

  • Гост
Re: Годишни подредби
« Отговор #39 -: Януари 14, 2016, 02:03:56 pm »
Аз не искам годишна подредба  ;)
Но ако някой иска, ще му изтегля. Само си изберете колода - Дзен или Артурово.   :-*

ами аз не ги разбирам - оставям на твоята преценка

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Годишни подредби
« Отговор #40 -: Януари 14, 2016, 02:12:30 pm »
Делфи, ако може и на мен една годишна. ( колодата я избери ти)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Годишни подредби
« Отговор #41 -: Януари 14, 2016, 02:16:38 pm »
ами аз не ги разбирам - оставям на твоята преценка

Хепи, това е Артурово.




А това Дзен.



Избери си.  :-*
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Годишни подредби
« Отговор #42 -: Януари 14, 2016, 02:28:36 pm »
А аз ще дръпна карти на Боболина. Не смея да си поискам от Делф едно фалшиво таро. Ако случайно намериш време, аз не бързам, може и през февруари.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Годишни подредби
« Отговор #43 -: Януари 14, 2016, 02:30:26 pm »
Делфин, ще може ли и за мен дзен, ако имаш време и желание.  :38:

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Годишни подредби
« Отговор #44 -: Януари 14, 2016, 02:31:32 pm »
А аз ще дръпна карти на Боболина. Не смея да си поискам от Делф едно фалшиво таро. Ако случайно намериш време, аз не бързам, може и през февруари.  :012:

Ааа, супер, Емма, много много благодаря!  :-* Ще чакам с нетърпение! :38: Писали сме по едно и също време и не съм видяла твоя пост. Ех, ако знаеш как ме зарадва. :08:
« Последна редакция: Януари 14, 2016, 02:33:36 pm от Bobolina »