Автор Тема: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница  (Прочетена 168599 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #210 -: Февруари 04, 2018, 10:28:32 pm »
Не, нямам връзка с Дракониада. Предполагам, че не сме ѝ интересни.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #211 -: Февруари 04, 2018, 10:32:56 pm »
Не, нямам връзка с Дракониада. Предполагам, че не сме ѝ интересни.

А,по моите въпроси нещо можеш ли да кажеш? Така ли е при теб?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #212 -: Февруари 04, 2018, 10:38:43 pm »
Помощ.. :)
Искам да се разбера,да направя съревнование.. Може би пък да съм нещо.. не добре.. :)

Тоест да се окаже впоследствие на допитването.. че нещо съм бъгнат...
Бъгнат си, не си добре, помощ потърси в психиатрията...
Доволен??
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #213 -: Февруари 04, 2018, 10:40:25 pm »
Бъгнат си, не си добре, помощ потърси в психиатрията...
Доволен??

Ти пък си злобар.. Твоето мнение само може да създаде негативизъм нищо друго,ти иди в психиатрията.. ти си за там..

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #214 -: Февруари 04, 2018, 10:45:01 pm »
С приемането и разбирането на другия ли? Да.

Но за всичко си има граници и има неща, които и без Его не бих приела. Все пак има някакви морални и етични категории.
Но просто си казваш – човекът е такъв, това му е капацитетът и пътят в живота. Повече от това не му е дадено да може. И така пъзелът се нарежда. Не разбирам твоите главоблъсканици.

Обикновено така подхождам. Давам пълна свобода на отсрещния да се изяви, да се покаже от всички страни. Просто е нужна ситуация, каквато рано или късно ще се появи, в някой подходящ момент. И оттам нататък преценявам – давам ли прошка, не давам ли. И дали да оставя такъв човек в обкръжението си или да си разредим контактите. Или пълен и окончателен игнор, когато видя, че случаят наистина е тежък и не подлежи на никаква корекция. А и защо трябва да се задоволявам с посредственост – важи и за приятелствата, и в любовта. Правиш компромиси, приемаш посредствеността, но с ясното съзнание, че с тези хора вървите по различни пътища и в различни посоки.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #215 -: Февруари 04, 2018, 10:55:27 pm »
Ти пък си злобар.. Твоето мнение само може да създаде негативизъм нищо друго,ти иди в психиатрията.. ти си за там..
:57:
Преди месец бях- нищо ми няма.
Но твоите дилеми и главоблъсканици ще предизвикат интерес .
Относно злобата- може, от транзитен Плутон е . При мен ще мине , но ти ще си я носиш цял живот.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #216 -: Февруари 04, 2018, 11:13:09 pm »
Али, с тези въпроси ти нищо не се опитваш. Използваш случката с евентуалното потенциално набиване като извинение да си стоиш вкъщи и нищо да не правиш. Сигурно си единствено дете и ти гледат театъра с умиление в очите. Можеш да си прекараш целия живот така, или поне докато родителите са живи. После ще си стар ерген с 10-на болести и хапчета по график. Е те тогава-ако още съм жива, пак може да питаш за смисъла на това и онова и как се опитваш да го разбереш-ще ти отговоря на всички въпроси.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #217 -: Февруари 04, 2018, 11:14:42 pm »
А аз си мислех, че моят хумор е черен.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #218 -: Февруари 04, 2018, 11:25:18 pm »
Али, с тези въпроси ти нищо не се опитваш. Използваш случката с евентуалното потенциално набиване като извинение да си стоиш вкъщи и нищо да не правиш. Сигурно си единствено дете и ти гледат театъра с умиление в очите. Можеш да си прекараш целия живот така, или поне докато родителите са живи. После ще си стар ерген с 10-на болести и хапчета по график. Е те тогава-ако още съм жива, пак може да питаш за смисъла на това и онова и как се опитваш да го разбереш-ще ти отговоря на всички въпроси.

Грешиш,не използвам случката като извинение,аз винаги съм бил човек,който си задава куп въпроси и им търси отговор,проблемът е че като намеря отговор на опрeделени въпроси,то тези отговори пораждат други въпроси..
Та,сега се питам тези неща и както каза Lilla - явно не се разбират от вас,не ги разбирате,или може би ви се струват тъпи,или може би никога не сте имали такива моменти на превключване от чувство към чувство.. Аз мисля че това ми е от Асц-та Близнаци...
А,относно моят живот.. - не,аз помежду другото си разсъждавам,върша нещо и едновременно с това си мисля..,всъщност разсъждавайки си прекарвам времето за почивка.. А,ти нека бъди жива и здрава.. и евентуално може да ми отговаряш на всичките въпроси.. :)
И нали.. си главнокомандващ  на форума,имаш ли способността да поканиш Дракониада да се върне?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #219 -: Февруари 05, 2018, 12:11:56 am »
Какво като превключваш от чувство в чувство-кое му е уникалното и интересното?
И не-ти нищо не правиш, мозъкът ти е абсолютно неизползван, цял ден нещо там джиткаш, отбиваш номера и толкоз. Нямаш никакви амбиции и постижения
А вече не си чак малък.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #220 -: Февруари 05, 2018, 12:56:43 am »
Какво като превключваш от чувство в чувство-кое му е уникалното и интересното?
И не-ти нищо не правиш, мозъкът ти е абсолютно неизползван, цял ден нещо там джиткаш, отбиваш номера и толкоз. Нямаш никакви амбиции и постижения
А вече не си чак малък.

Да,може да се каже,че не съм чак малък - но аз не знам и какво е да си голям? Явно пак опира до начин на мислене - различно мислене и от там различно светоусещане... и поведение..
Кое му е интерсното да превключваш от чувство в чувство ли - ами не е интересно,на мен ми е странно,една и съща ситуация... можеш да я възприемеш по различни начини.. И.. ти избираш как да възприемеш случващото се... Това ми е странно.. Вие правите ли го... едно и също нещо - когато не ви изнася,поглеждате ли под друг ъгъл и виждате ли нещото,ситуацията по друг начин - с друго чувство?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #221 -: Февруари 05, 2018, 01:05:54 am »
Когато започнеш сам да се изхранваш, тогава ще говорим, слагам ти диагноза закъснял пубертет, иначе казано-инфантилизъм. Обади се като си готов

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #222 -: Февруари 05, 2018, 09:29:33 am »
Когато започнеш сам да се изхранваш, тогава ще говорим, слагам ти диагноза закъснял пубертет, иначе казано-инфантилизъм. Обади се като си готов

Ти доктор ли си?
И защо закъснял пубертет? И защо инфантилизъм? Аз като гледам въпросите,които си задавам не са детски..
Освен това - когато човек започне да се изхранва сам,тогава ли се казва,че е пораснал? Тогава започва да мисли друго,по друг начин ли?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #223 -: Февруари 05, 2018, 09:33:59 am »
Да

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #224 -: Февруари 05, 2018, 09:39:55 am »
Да

Да-то е затова,че си доктор ли? Или за това,че когато човек започне сам да се изхранва - светът му става друг? Или и за двете?
Ако си доктор..  - какъв?