Автор Тема: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница  (Прочетена 168568 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #270 -: Февруари 25, 2018, 02:36:32 pm »
Акцент Вода, липсва лична енергетика и сме потенциални енергийни вампири, това пък е повод малко да разтоварим онези, които имат в излишък откъм енергия- Огън/ Земя. Балансът трябва да се поддържа.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #271 -: Февруари 25, 2018, 02:40:20 pm »
Али, никоя група елементи не е по-силна от друга. Четирите елемента са в противоречие, но работят заедно. Доминиращи/активни са Огън- Въздух, потискащи/пасивни Вода/Земя. Това не означава, че Водата и Земята не могат да действат.
Огънят-разширява, динамизира, дава живот ( не непременно във физиологичен аспект, не съживя хората)
Земята- свива, натрупва, дава устойчивост
Въздухът-раздвижва, видоизменя, дава разпределение
Водата- отслабва, забавя, дава емоция

Да, при Водата се концентрира мъдростта, но знаеш ли защо, което не  я прави "по-по-най" или "победител спрямо другите елементи ?


Защо да не я прави? Прави я! :) Не знам защо... във водата е концентрирана мъдростта...
Ти някога чувала ли си че 3/4 от земното кълбо е вода?


Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #272 -: Февруари 25, 2018, 02:43:28 pm »
Явно през седмицата се захранваш с енергия от съученици,/ колеги, събота и неделя я търсиш тук.
Ако си прочетеш всите постове, ще откриеш кой е Цар на манипулациите.
Сега разбрах защо не мога да се сдържа- АЦ ти е в съвпад с Марса ми, а Мерка - с моя Уран- затова си ми дразнеща главоблъсканица.

Точно така - аз съм един нещастник! :) Ако ме видите на живо - ще се самоубиете!

Ще се попитате - боже,ти с този акъл,този вид,толкова ниска аура(енергия),такова черногледство и мрак - как си оцелял,как си стигнал тази възраст?! :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #273 -: Февруари 25, 2018, 02:50:59 pm »
Как как- благодарение на своя инат!
Там вече ти признавам първото място..
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #274 -: Февруари 25, 2018, 02:52:43 pm »
Как как- благодарение на своя инат!
Там вече ти признавам първото място..

Ти пък кво ми се... ... отваряш? Ти коя зодия си,асц,луна?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #275 -: Февруари 25, 2018, 02:53:32 pm »
...защото водата търпеливо прави капка по капка вир, защото с годините бавно дълбае в камъка (Земята), разрежда (Въздуха) и има дъжд, потушава пожара (Огъня), в това се крие нейната мъдрост, първо отстъпва и после атакува, затова и Марс във водни знаци не е слаб, както и Юпитер във водни знаци има сила. Чети, стига само пита без да си готов за отговорите, това е все едно да наливаш от пусто в празно, с тези действия дразниш аудиторията въобще, не сам тук. Няма лошо човек да пита, но трябва  и да учи, да е готов за отговорите. Дай си време да ги изживяваш, да трупаш опит, няма да ти паднат отгоре, не си прост човек, но (се )налагаш твои си убеждения, които не е задължително да бъдат приети и от всички други. Акцент Вода търси на всяка цена емоционално сходство и ако не го получи се чувства неразбран. Водата е адаптивна в своята същност и отразява "съда", в който получава граници, структура на въображението си и помни всяка форма-използвай го това, защото ти имаш чаша (Стелиум Скорпион в 6-ти земен дом) и придай практическа завършеност на онова, което вълнува мислите ти,но не и без физическа заетост.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #276 -: Февруари 25, 2018, 02:59:07 pm »
Ти пък кво ми се... ... отваряш? Ти коя зодия си,асц,луна?
Как какво, давам енергия за папкане, имам негативна в излишък...
 :85:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #277 -: Февруари 25, 2018, 03:02:35 pm »
...защото водата търпеливо прави капка по капка вир, защото с годините бавно дълбае в камъка (Земята), разрежда (Въздуха) и има дъжд, потушава пожара (Огъня), в това се крие нейната мъдрост, първо отстъпва и после атакува, затова и Марс във водни знаци не е слаб, както и Юпитер във водни знаци има сила. Чети, стига само пита без да си готов за отговорите, това е все едно да наливаш от пусто в празно, с тези действия дразниш аудиторията въобще, не сам тук. Няма лошо човек да пита, но трябва  и да учи, да е готов за отговорите. Дай си време да ги изживяваш, да трупаш опит, няма да ти паднат отгоре, не си прост човек, но (се )налагаш твои си убеждения, които не е задължително да бъдат приети и от всички други. Акцент Вода търси на всяка цена емоционално сходство и ако не го получи се чувства неразбран. Водата е адаптивна в своята същност и отразява "съда", в който получава граници, структура на въображението си и помни всяка форма-използвай го това, защото ти имаш чаша (Стелиум Скорпион в 6-ти земен дом) и придай практическа завършеност на онова, което вълнува мислите ти,но не и без физическа заетост.

Та.. какво бях казал? Кой е и винаги е бил номер 1?

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #278 -: Февруари 25, 2018, 03:03:47 pm »
Как какво, давам енергия за папкане, имам негативна в излишък...
 :85:

Като те питат - отговаряй! Коя зодия си,асц,луна?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #279 -: Февруари 25, 2018, 03:15:03 pm »
Цикъл Венера/Нептун квадрат Асц/Дсц.Днес цикъл Меркурий/Нептун квадрат Асц/Дсц,Али.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #280 -: Февруари 25, 2018, 03:16:39 pm »
Цикъл Венера/Нептун квадрат Асц/Дсц.Днес цикъл Меркурий/Нептун квадрат Асц/Дсц,Али.

Уф.. не разбирам от циклите,а ти ми ги даваш-казваш в комбинация..

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #281 -: Февруари 25, 2018, 03:19:10 pm »
Уф.. не разбирам от циклите,а ти ми ги даваш-казваш в комбинация..
Аз също не разбирам,уча се.Може да проследиш дали ще има събитие,когато Венера направи съвпад с Асц,след това Меркурий.
« Последна редакция: Февруари 25, 2018, 03:23:24 pm от Сафо »

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #282 -: Февруари 25, 2018, 03:21:23 pm »
Аз също не разбирам,уча се.

Е,защо употребяваш термини,понятия,които не разбираш?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #283 -: Февруари 25, 2018, 03:28:07 pm »
Е,защо употребяваш термини,понятия,които не разбираш?
Имах събитие миналата година цикъл Меркурий/Нептун съвпад със северен възел.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #284 -: Февруари 25, 2018, 04:01:57 pm »


Може да си от полза на хората- полицай, лекар, социален работник, вместо неудачник и ревльо, ама усилия трябва да положиш.
Какво правиш освен да мрънкаш и да се чудиш, как да се самозаблудиш, колко си значим и колко велик можеш да бъдеш, само защото не си? Ама сериозно питам, правиш ли нещо в тая посока или седиш само и си мислиш. Постави си някаква цел и си я гони.