Автор Тема: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница  (Прочетена 168624 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #300 -: Март 25, 2018, 04:06:47 pm »
Сагата бързо се разви и приключи. Няма смисъл да ви занимавам с личните съобщения, не са много интересни :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #301 -: Март 25, 2018, 04:10:09 pm »
Прилича на опит за социологическо проучване, психопрофил на списващите в един астрологичен форум. За целта се събира информация от извора т.е. от някой/и от тях.
Някой да не пише статия по въпроса.  :012:

Интересна е комбинацията философски стил с граматически и правописни грешки.

За мен психичните проблеми са очевидни, но въпреки това нямах нищо против да ударим едно рамо. Само че ми е слаб дяволът (не ангелът), не издържа на плоски провокации :)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #302 -: Март 25, 2018, 07:07:54 pm »
Ххх....
Аз съм на друга вълна... :)
Първо да кажа,че се надявам,че някой ще ми отговори... Темата е същата,тоест това е една от темите по които задавам въпросите си тук,та... не веднъж съм питал,дали при жените го има това желание,както при мъжете - мъжете,султаните са имали хареми.. та,вие... жените... имате ли подобни големи апетити... бихте ли искали да имате харем от мъже...? Не говорим за нищо друго - казвам това понеже Lilla беше ми казала - а,не,мерси,не мога да се грижа,да пера,чистя и така нататък на толкова мъже - Аз не говоря за това,аз говоря просто да имате мъже в харем,целта е ясна...
И в допълнение се питам,а питам и вас... - като се замисля...жените от край време продават ''любов''... нали така... Но има и продаване на любов от страна на мъже,наречени жиголо... но пак жените продаващи любов са повече... Питането ми е... жените не са толкова сексуални,колкото мъжете ли? Така ли излиза?
Ако да,тогава моята главоблъсканица продължава със следващ логичен въпрос - тогава,защо момичетата стигат първи до половото съзряване - пубертет? Много бих се радвал да.. чуя мнения.. :)

Благодаря ви! :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #303 -: Март 25, 2018, 11:33:38 pm »
Жените не продават любов, а секс- разликата е очеизбождаща.
И това е , понеже търсенето определя предлагането- т.е., мъжете са в дъното на всичко.
Венера търси любов, Марс - секс.
Е, вероятно има и изключения, но те са малък процент.
Жена с харем - не, но с богат любовник- защо не? :85:
Тези пък с финансово стабилните съпрузи вероятно търсят надарен мачо.
Та харемът се обезсмисля и свежда до двама. :57:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #304 -: Март 26, 2018, 08:58:19 am »
желания за харем показалец към произход-религия  ;)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #305 -: Март 26, 2018, 05:27:54 pm »
желания за харем показалец към произход-религия  ;)

Мм.. Не...
Харемът е пример.. аз искам да кажа.. тук се обръщам и към потребител - Корея,та искам да кажа за сексуалния апетит.. има и дума за това... да... Дракониада стайл... - полигамия.. Разбирате ли ме? Тоест и жените и мъжете еднакво сексуални ли са,разбира се - всеки е индувидуалне,но като цяло..?

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #306 -: Март 27, 2018, 12:29:24 am »
Не, мъжете са единствено телесни, при жените има (и) нещо друго, за да не го нарека с грешни думи, ще го нарека просто "надтелесно";
Сексуалното желание не определя (почти) никоя жена.

Happy58

  • Гост
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #307 -: Март 27, 2018, 12:12:37 pm »
Не, мъжете са единствено телесни, при жените има (и) нещо друго, за да не го нарека с грешни думи, ще го нарека просто "надтелесно";
Сексуалното желание не определя (почти) никоя жена.

Дали :) - ако тук има представителки с венера в Телец, пък и ако и Марс е в контакт, може да споделят.

И, аз лично не виждам нищо лошо, жената да има право да се наслаждава на телесните наслади - харем ли ще е, няколко любовника ли ще са ....... все тая .... я да си спомним за Клеопатра, примерно :)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #308 -: Март 27, 2018, 05:04:34 pm »
Дали :) - ако тук има представителки с венера в Телец, пък и ако и Марс е в контакт, може да споделят.

И, аз лично не виждам нищо лошо, жената да има право да се наслаждава на телесните наслади - харем ли ще е, няколко любовника ли ще са ....... все тая .... я да си спомним за Клеопатра, примерно :)

Хм,благодаря ти! Разбрала си ме! :)
Та... говоря точно за това,ще се радвам и на други мнения и съждения. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #309 -: Март 27, 2018, 05:11:22 pm »
Не смятам, че има нужда от мъжки харем за онуй нещо, но и жената си има сексуалност, има жени с по-изявена такава. Ама всичко е до време, макар че някои и на стари години пощуряват.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #310 -: Март 27, 2018, 05:54:52 pm »
Не смятам, че има нужда от мъжки харем за онуй нещо, но и жената си има сексуалност, има жени с по-изявена такава. Ама всичко е до време, макар че някои и на стари години пощуряват.  ;D

Тоест,казваш че мъжете... те могат да гледат на жената като на човек само за удоволствие - жените не могат да виждат един мъж само като сексуален обект и следователно не могат да сменят обекта като им омръзне с него,с нeговия... ''вкус''?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #311 -: Март 27, 2018, 05:58:36 pm »
Не съм казала такова нещо, според мен има и такива жени. Но количествено те не преобладават. И обикновено това са експерименти до едно време, докато още е млада и не е попаднала на подходящ партньор, с който да имат по-трайни отношения.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #312 -: Март 27, 2018, 06:12:05 pm »
Мъжки харем могат да търсят жени, които не влагат чувства, нито търсят близост.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #313 -: Март 28, 2018, 05:43:55 pm »
Мъжки харем могат да търсят жени, които не влагат чувства, нито търсят близост.

Хм... никой не говори за чувства,говори се за животински инстинкти и хормони. :)
Та жените... не биха искали да имат харем от мъже,така ли,това ли казвате,имайки предвид себе си?

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #314 -: Март 28, 2018, 07:08:46 pm »
При повечето жени любовта е повод за секс, именно защото я обвързват с чувства. Останалото е за емоционално незрели и неориентирани тийнеджърки или за жени, за които мъжете имат ролята единствено на вибратори.
Докато за мъжа може да е само механично действие, породено от сексуален нагон. Още повече в младите години. Тогава либидото може да се възприема като любов.
Именно заради тези чувства, жената е по-склонна да не се води от сексуалния си нагон. А от това да се чувства сигурна, подкрепена - материално, емоционално, разбрана, да има за какво да си говорят с мъжа. А сексът сам по себе си не е повод за близост. Жената търси един, най-много двама, а не много. И то защото нещо й липсва при единия.
И за зрелият мъж, жена сексуалният нагон не е водещ.