Автор Тема: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница  (Прочетена 168528 пъти)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #390 -: Май 04, 2018, 11:11:07 am »
Майка,татко,синът ми са деви.Мъжът ми има стелиум в дева.Не съм сигурна какво друго обичат,но мен със сигурност.

 :)

Тоест...? Аз питам за зодия,коя или кои?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #391 -: Май 04, 2018, 11:36:26 am »
:)

Тоест...? Аз питам за зодия,коя или кои?
Слънце в дева,в знак в който Меркурий е на трон.Може би предпочитания към ♊ и деви.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #392 -: Май 04, 2018, 11:40:45 am »
По слънчев знак,ако трябва да се определи, всички знаци,които са в Тригон,земните  и тези в секстил,водни.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #393 -: Май 04, 2018, 11:42:24 am »
Слънце в дева,в знак в който Меркурий е на трон.Може би предпочитания към ♊ и деви.
По тази логика защо Скорпионите харесват Деви,имам предвид - най-много,можеха да харесват Овни... и други Скорпиони..
Приликата между глифовете на двата знака - Дева и Скорпион е голяма.
По тази логика(моята) следва Овните и Близнаците много да си подхождат,харесват,привличат.




Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #394 -: Май 04, 2018, 11:49:24 am »
Но по този начин,Телец отива При Риби --> Везни отива при Стрелец и накрая се питам аз какво остави с четирите останали - Рак,Лъв,Козирог,Водолей.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #395 -: Май 04, 2018, 11:53:37 am »
Но в крайна сметка - За скорпионите и девите е сигурно - връзката е приликата в глифовете. Ако се намери връзката между останалите десет знака - между глифовете им,ще е интересно.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #396 -: Май 04, 2018, 11:56:35 am »
Но по този начин,Телец отива При Риби --> Везни отива при Стрелец и накрая се питам аз какво остави с четирите останали - Рак,Лъв,Козирог,Водолей.
♋ с водни и земни,лъв с огнени и въздушни, козирог със земни и водни,♒ с въздушни и огнени

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #397 -: Май 04, 2018, 11:57:55 am »
Но в крайна сметка - За скорпионите и девите е сигурно - връзката е приликата в глифовете. Ако се намери връзката между останалите десет знака - между глифовете им,ще е интересно.
Да,това е добро разсъждение Али.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #398 -: Май 04, 2018, 12:02:11 pm »
Може да разгледаш и другите качества на знаците,мъжки женски,човешки животински,двойни,топли студени бавни,бързи и други такива неща.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #399 -: Май 04, 2018, 12:05:39 pm »
Можеш да гледаш и картинките-рак и скорпион, риби и близнаци, дева и водолей, теле с коза и овца ,други говеда останаха ли ... ааа - лъв  :017: тоя със стрелеца, абе други подобни картинки май няма   ;D

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #400 -: Май 04, 2018, 12:20:56 pm »
В глифовете има езотеричен смисъл,картинките за мен не значат нищо. Както казах - Скорпион и Дева,окей.Но останалите...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #401 -: Май 04, 2018, 12:42:56 pm »
В глифовете има езотеричен смисъл

Да. И астрологичните символи, не само просто знаци, домове и аспекти, а в тях има закодирано във времето знание, което е желателно да се разчете, за да разберем какво са ни завещали древните, тези преди нас, както и ние ще оставим знание за идните поколения, цивилизации.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #402 -: Май 04, 2018, 01:20:21 pm »
Да. И астрологичните символи, не само просто знаци, домове и аспекти, а в тях има закодирано във времето знание, което е желателно да се разчете, за да разберем какво са ни завещали древните, тези преди нас, както и ние ще оставим знание за идните поколения, цивилизации.  :)

Струва ми се,че знаеш всичко... Хайде светни ни...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #403 -: Май 04, 2018, 04:12:22 pm »
Хайде светни ни...

Човек сам се пробужда за света наоколо, иначе светлото все ще гори очите му.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #404 -: Май 04, 2018, 04:55:12 pm »
Моята логика е проста и животворна, не езотерична Ако си козичка и си на самотен остров с другите 11 зодии с кого ще правиш секс? Няма да е с рак, с риба само ,ако козичката е педераст, но тази опция я изключваме, с няква дето се прави на девствена-не, с някакъв предмет -не, естествено козичката ще се награби с овнето или телето   -от един отбор/  обор са-миришат на тор, те са селски говеда  ;D Девата -девата е счетоводител тя е хареса да мери с кантара кренвиршите леки,демек по вторична логика счетоводител и кантар правят търговско дуо -везни и така се разсъждава върху зодиака .  :012: