Автор Тема: Таро за взаимоотношения  (Прочетена 27742 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #60 -: Юли 19, 2016, 02:40:29 pm »
Това обяснява подредбата.

И ти представена от Император. Това е карта на решенията. Понякога на жертвите, но осъзнати такива. Когато трябва да направиш избор, когато нещо се жертва в името на успеха. Тази карта е и малко "самотна". На върха няма компания от много хора.

Последната карта теб ли описва или другата жена? Чувстваш ли се самостоятелна, дори и във връзка? Да си нещо наранена, но по-скоро да действаш разумно? Тази кралица е като вдовица. Загубила партньор. Но и сама се справя.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #61 -: Юли 19, 2016, 02:52:23 pm »
Да, точно така , добро описание на мен, независима, самостоятелна, самотна, въпреки че съм"във връзка".   А този човек , за който е и подредбата, наистина съм го преживяла много емоционално, а и до ден днешен го преживявам още, а минаха 5 години от тогава.
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #62 -: Юли 25, 2016, 07:27:26 pm »
Ема,
може ли да те ползвам за два въпроса, моля :)

Какви са истинските чувства на Х. и какво ще се случи между нас в следващите 2 месеца /тоест ще приеме ли наистина решението ми/

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #63 -: Юли 26, 2016, 08:01:01 am »
Сатинка, по първи въпрос за чувствата изтеглих тези карти

          Тройка мечове              Десетка чаши                 Смъртта



Някой тук е наранен. Този човек да не е бил наранен от твои решения в миналото? Или сам да е направил избори, които са му били трудни? Сякаш е имало разочарование. Време на мрак и черногледство. Но сега по-скоро е емоционален към теб. Може да изпитва обич, привързаност. Да те приема като част от историята си, от пътя си. Да го правиш щастлив. Сатинка, да не отделя повече време на семейството си в момента?
Предстои негова трансформация. Ще иска да се раздели с ненужните модели. Може да му е болезнено. Смъртта е скорпионска карта - явно в себе си задържа неща от миналото, показва по-малко в сравнение с това, което има в него.

Последната карта е Петица чаши.

По отношения на чувствата - може да има разочарования. Да се стреми да опитва различни неща и да загуби вкуса си към качеството.
Да има изкушения и това да доведе до разочарование.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #64 -: Юли 26, 2016, 08:10:23 am »
По втори въпрос за развитие изтеглих тези карти


        Влюбените            Десетка пентакли                Четворка чаши



По всичко личи, че любовните отношения ще са си актуални. Поне ще ви се иска да има съюз или в миналото е имало такъв. Но и идеята за избор между ново и старо също се прокрадва. Трябва да се обедините около една мисъл за развитие, която да е ок и за двамата. Иначе тежестта на отговорностите ще ви пречи да видите правилната посока. Може да има прекалено много задължения, изисквания. Които да усещате като товар. Особено той.
И в край на този период от 2 месеца, да имате усещане, че може повече. Ще има копнежи по нещо, което е недостижимо. Тук трябва да се научите да се радвате на това, което имате. А не да сравнявате, да приемате за даденост отношенията си.

Последната карта е Осмица пентакли. По вичко личи, че ще се старае да приеме условията ти.

Сатинка, търсиш ли себе си? Обърнах една карта - Осмица чаши. За теб. Понеже ми стана любопитно ти как си наместена в ситуацията. Явно ти се иска да тръгнеш в нова посока, да загърбиш тежко минало. Беше изпаднала една Шестица мечове. Но къде има какво да разбираш за себе си и нуждите си. И да ти е необходимо малко отдалечаване, за да осъзнаеш какво наистина желаеш.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #65 -: Юли 26, 2016, 09:20:01 am »
Благодаря Ема  :38:

Да, обади се да ми каже, че приема решението ми, знам че това го нарани, но не мога да му дам това, което иска и убия напълно моите желания. Опитах всичко, лъгах себе си, опитвах се 100 пъти да смажа егото си, че да задоволя неговото желание, защото е моята голяма любов, но не мога, накрая започвам да изпитвам разрушителни за мен чувства. Ще му е криво малко, пък ще му мине, за мен ще е по-трудно да приема идеята, че не съществува. Когато го няма ще мога да го обичам без това да ме наранява и в един момент ще продължа напред, иначе с иди ми дойди ми се въртя в един омагьосан кръг от който няма измъкване.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #66 -: Юли 26, 2016, 11:51:32 am »
Сатинка, подкрепям те в решението ти.  :38:
Бъди силна и наясно със себе си.  :08: :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

princesata

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #67 -: Ноември 22, 2016, 01:14:04 pm »
Здравейте! Искам да ви помоля да ми изтеглите карти - интересува ме имат ли перспектива взаимоотношенията ми с Б.
Предварително благодаря за разбирането и отделеното време!
Прекрасен ден!