Автор Тема: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница  (Прочетена 168564 пъти)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #585 -: Юли 29, 2018, 08:57:08 pm »
Още един въпрос.. Някой може ли да ми обясни по своему разликата между страстта и любовта? Страстта съм много сигурен,че ми е ясна.. но що е то любовта? Има ли някакви очертания.. обяснения..?

Благодаря! :)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #586 -: Август 03, 2018, 06:29:49 pm »
Понеже преди малко изтеглих и се зачетох - благодарение на fortunades,няколко книги за хорарната астрология,та възникна ми въпрос и сега питам... Не може ли спокойно наталната карта също да се разглежда като хорарна? И да се поставят най-различни въпроси и да им се отговаря,например това бебе или този човек... еди какво си.. еди що си... То всъщност това си се прави.. Малко глупав въпрос,като за мене...



Послепис: Някаква информация за - опит с този човек? Астролог - Цветемира Борисова?

Знам,че личният опит е най-точен,но все пак,да чуя ако някой има мнение и опит.
Благодаря ви!




« Последна редакция: Август 03, 2018, 07:21:02 pm от Ali_Lun »

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #587 -: Август 15, 2018, 06:13:51 pm »
Чудя се... всички тук,в този форум самотни ли са в реалността..? Или само аз...съм?

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #588 -: Август 15, 2018, 07:20:32 pm »
Чудя се... всички тук,в този форум самотни ли са в реалността..? Или само аз...съм?

Не се чувствам самотна, а напрегната от контакти, които не ме задоволяват по никакав начин. Непрекъснато съм в конфликт с тези хора най-вече когато си изкарват слабостите върху мен, като посочват моите грешки. Много подло от тяхна страна. А уж в трудни моменти близките се подкрепят.

По-добре самотен, отколкото с грешните хора!
« Последна редакция: Август 15, 2018, 07:24:39 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #589 -: Август 15, 2018, 07:28:06 pm »
По-добре самотен, отколкото с грешните хора!

И при мен това се превърна в осъзнат избор.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #590 -: Август 15, 2018, 07:35:53 pm »
На мен лично да съм част от този форум много ми помага...
Разбира се.. женската компания винаги ме радва,но това e много друга страна на въпроса,но и тя е важна... Жените винаги радват мъжете.. според мен... Не че това е някакъв женски форум... Не.. не мисля,но факт е,че повечето са жени.. Сигурно и някоя жена би се радвала да бъде в мъжки - преобладаващи мъже в някой форум.. Не знам... Това ме навява на мисълта за харемите пак... Жена би ли искала да има харем от мъже... не говорим за грижи за мъжете..,а само за удоволствие и мъжка компания...??

Накратко,и отново... - благодарен съм много,дължа много на форума..
« Последна редакция: Август 15, 2018, 07:37:25 pm от Ali_Lun »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #591 -: Август 15, 2018, 07:42:15 pm »
Харем не ми трябва.  ;D
Но в астрологичен форум с преобладаващо мъжко присъствие, говорим за активно пишещи участници, се чувствам много добре. Не става въпрос за виртуален флирт или внимание, просто дискусиите са по същество и няма толкова антисанитария. Разбира се форум без жени няма как да има, но има такива, където единият пол се изявява по-активно. В този полюсите са разменени, повечето активни участници са жени. И разликата се усеща, очевидна е.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #592 -: Август 15, 2018, 08:25:21 pm »
Ако говорим за компания, общуване имам нужда и от мъжка, и от женска такава. Важното е да се чувствам добре, тогава е без значение полът.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #593 -: Август 15, 2018, 09:31:12 pm »
Аз обичам общуването заради самото общуване, дори и понякога с някого да говорим само глупости и безмислици. Важното е купон да има и дрънкане. Иначе, често се чувствам самотен, затова предпочитам да излизам навън и да ходя на места, където се събират и други хора.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #594 -: Август 15, 2018, 09:34:35 pm »
Години наред ми пушеше главата от всякакви хора и контакти. И трите ми професии са такива, предполагат активна ежедневна комуникация. Но в един момент ти писва, особено когато от такова гъмжило не ти остава време да се съсредоточиш върху своите цели и лични приоритети.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #595 -: Август 15, 2018, 09:49:10 pm »
Нямам нужда от много хора и от малко нямам нужда, имам нужда от един, но качествен, иначе ще се задоволя със себе си - по- умна съм си, интересна съм си, разбирам се, обичам се .Другите лъжат и си мислят,че крият мислите си зад думите си, но се лъжат -аз виждам само мислите им, защото пазя ушите си от ежедневния фалш. Най -са ми забавни умните примадони,дето хем са грозни като гъз, ама се мисллят за хубави ,заради напомпани устни, написани вежди и ягешки грим, хем пък са амаа тоолкоз умни, със стилен език, говорят 1 кило безсмислици и в половинчасово изречение няма грам смисъл. Амаа са много умни бее1И мъжете, дето много са загрижени за депресията ми и уж приятелски искат да ме заведат на плаж примерно и те са ми прозрачни, затова си оправям компютъра сама, а катто откажеш после изведнъж ставаш надебеляла. Елементари .За сатурновите консуматори ще замълча  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #596 -: Август 15, 2018, 10:02:38 pm »
Да не се бърка сам със самотен.
Много хора са в близки взаимоотношения и са самотни, както и много са сингъл, но не са самотни.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #597 -: Август 15, 2018, 10:47:40 pm »
Мухаха, новината на деня! Не, на годината! На столетието! :D
Регистрирах профил във фейса, защото се оказа, че там има професионални групи и се създават полезни контакти.
Първо – много неудобна навигация. Второ – да умреш от скука. След 5 минути четене на диалози осъзнах, че съм тотално изтървала влака и общоприетата "нормална" ежедневна комуникация за мен е като морзовата азбука.  :91:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #598 -: Август 15, 2018, 11:04:53 pm »
По-добре е да работиш с чуждестранни сайтове за фрийлансъри. Все пак владееш езици перфектно, предизвикателствата там са повече и развитието е по-голямо.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #599 -: Август 15, 2018, 11:06:01 pm »
Направи ли си вече едно селфи за профилна? Също така, можеш да се регистрираш, че в момента си в най-близкия мол и се чувстваш страхотно и да се снимаш с тъмни очила.  :012: