Автор Тема: Новолуние 13 юли 2018г.  (Прочетена 14952 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 13 юли 2018г.
« Отговор #30 -: Юли 15, 2018, 08:09:15 pm »
Благодаря!
По 3 дом ли го разглеждаш, щом взимаш Марс за с-р? Досега мислех, че и то трябва да се гледа по 2 дом.
Марс уврежда в металната част, а Меркурий естествен У3 и сигнификатор на колело

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Новолуние 13 юли 2018г.
« Отговор #31 -: Юли 16, 2018, 09:41:28 pm »
Марс уврежда в металната част, а Меркурий естествен У3 и сигнификатор на колело
akruks, оказа се права за колелото. Другите неща бяха ок, само предната капла се оказа леко крива - наистина леки повреди в металната част. Браво за пореден път!  :clap: :clap: :clap: Уникална си!

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние 13 юли 2018г.
« Отговор #32 -: Юли 17, 2018, 12:15:42 am »
При детето новолунието е на върха на 12д. Юпитер У5 и У8 се обърна на върха на 4д. Има възврат на Венера в 1д. Понастоящем е болен и лежи в хотела, а утре е на състезание по плуване.

Детето е с тонзилит, синузит и ангина. В болница сме.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 13 юли 2018г.
« Отговор #33 -: Юли 17, 2018, 01:43:07 am »
akruks, оказа се права за колелото. Другите неща бяха ок, само предната капла се оказа леко крива - наистина леки повреди в металната част.
Все пак карай го внимателно докато Марс не излезе от ретроградие, сянка и се отдалечи от квадрата с твоя Сатурнчо

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Новолуние 13 юли 2018г.
« Отговор #34 -: Юли 17, 2018, 08:12:01 am »
Все пак карай го внимателно докато Марс не излезе от ретроградие, сянка и се отдалечи от квадрата с твоя Сатурнчо
Благодаря! Значи чак до към средата на септември.  :-X
Доколкото гледам, на Марс му предстои квадрат с Уран, към 2,3 август и после отново на 19 септември. Тогава ли е най-вероятно да има евентуални инциденти?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние 13 юли 2018г.
« Отговор #35 -: Юли 17, 2018, 11:15:49 am »
Новолунието при мен е в 3 дом,ац. на лунацията ми е на к3 квадрат нат.Марс 2* орбис.На този ден ми предстои пътуване в чужбина с приятели.Транзитен Уран квадрат нат.Меркурий в 9дом.
Пътувах,на връщане бях в задръстване с 5 часов престой.Телефонът ми се счупи.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Новолуние 13 юли 2018г.
« Отговор #36 -: Юли 20, 2018, 07:55:12 am »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 13 юли 2018г.
« Отговор #37 -: Юли 20, 2018, 10:35:48 am »
https://astroamor.wordpress.com/
Скарлет много ги разбира тия работи, макар че веднъж я хванах как беше дописала някои нещица с прогноза за бедствия, след като вече са се случили, а отгоре над статията си стоеше датата когато я е пуснала- преди бедствията, и която по случайност я бях чела и запомнила  :)
Отдолу пише: Повече за автора можете да прочетете тук. За дневното разположение и влияние на планетите можете да четете във фейсбук профила – тук.
Кликвам -тук, ама нъцки - нали ме блокира във фейса преди години, заради политическите си пристрастия към бибитко, за които нямам против, стига да не плюе така напоително този преди него- другаря Станишев, защото по негово време не е успяла да си реализира сестринските частни (и нереално скъпи) услуги. За последното пък попаднах (пак случайно) на нейно запитване в един форум, правила е допитване за елекция, като самата тя си е тълкувала избрана от нея дата за стартиране на бизнеса, което ще рече, че сама се е прецакала с невежеството си, след като видях картата и разсъжденията по нея. А и един астролог , професионален при това, трябва да е обективен и надпартиен!  Мен преди години ме оплю в един форум, без изобщо да ме познава, само като видя, че съм слънчева везна- мразела везните, понеже на младини била влюбена в младеж от този знак, който я отсвирил...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Новолуние 13 юли 2018г.
« Отговор #38 -: Юли 22, 2018, 07:40:20 am »
Скарлет много ги разбира тия работи, макар че веднъж я хванах как беше дописала някои нещица с прогноза за бедствия, след като вече са се случили, а отгоре над статията си стоеше датата когато я е пуснала- преди бедствията, и която по случайност я бях чела и запомнила  :)
Отдолу пише: Повече за автора можете да прочетете тук. За дневното разположение и влияние на планетите можете да четете във фейсбук профила – тук.
Кликвам -тук, ама нъцки - нали ме блокира във фейса преди години, заради политическите си пристрастия към бибитко, за които нямам против, стига да не плюе така напоително този преди него- другаря Станишев, защото по негово време не е успяла да си реализира сестринските частни (и нереално скъпи) услуги. За последното пък попаднах (пак случайно) на нейно запитване в един форум, правила е допитване за елекция, като самата тя си е тълкувала избрана от нея дата за стартиране на бизнеса, което ще рече, че сама се е прецакала с невежеството си, след като видях картата и разсъжденията по нея. А и един астролог , професионален при това, трябва да е обективен и надпартиен!  Мен преди години ме оплю в един форум, без изобщо да ме познава, само като видя, че съм слънчева везна- мразела везните, понеже на младини била влюбена в младеж от този знак, който я отсвирил...

леле....необходимо ли е след като не пише тук

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 13 юли 2018г.
« Отговор #39 -: Юли 22, 2018, 03:34:09 pm »
леле....необходимо ли е след като не пише тук
Стреличке, истината винаги е необходима!
След като е спряла коментарите под статиите, блокира наред във фейса, къде да си изкаже мнението човек? И не бъди толкова сигурна, че не влиза тук.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние 13 юли 2018г.
« Отговор #40 -: Юли 28, 2018, 02:02:16 pm »
При моя племенница съвпад Слънце 2* орбис,в 7 дом,пълнолунна е.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 13 юли 2018г.
« Отговор #41 -: Юли 28, 2018, 07:50:35 pm »
При моя племенница съвпад Слънце 2* орбис,в 7 дом,пълнолунна е.
Което ще рече, опозиция на Луната ѝ в 1д?
Как ѝ се отразява затъмнението?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние 13 юли 2018г.
« Отговор #42 -: Юли 29, 2018, 08:29:35 pm »
Което ще рече, опозиция на Луната ѝ в 1д?
Как ѝ се отразява затъмнението?
Щастлива е сега,ще бъде ученичка.Аз съм притеснена.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Новолуние 13 юли 2018г.
« Отговор #43 -: Юли 29, 2018, 09:07:19 pm »
Щастлива е сега,ще бъде ученичка.Аз съм притеснена.

Няма за какво. При толкова марки деца не се отразяват буквално транзитите тъй като картите им все още не "работят"
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 13 юли 2018г.
« Отговор #44 -: Юли 29, 2018, 09:17:17 pm »
Щастлива е сега,ще бъде ученичка.Аз съм притеснена.
нали знаеш, че при съвпад Слънце оказва влияние на мъжка фигура- баща, дядо, шеф, който тя няма все още, щом тепърва ще е ученичка, но може да е директорът на училището, а при опозицията с Луна освен нейните емоции, може да има пререкания с жени от близкото обкръжение, също така при тях да се прояви негативно, но все пак опозицията минава по-леко