Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 622293 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4395 -: Юли 11, 2018, 11:03:32 am »
Веско, прати ми съобщение с твои данни ако искаш. Аз съм вече в Англия и дори детето преместих тук да учи.
Честно казано, не бих искал да ми се гледа на Таро. Понякога пускам по някой хорар, но само толкова. Предпочитам да не ми гледат други, освен ако аз не ги потърся, но като цяло се опитвам да се отуча от тези неща.
Браво за преместването! Успех там!

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4396 -: Юли 11, 2018, 11:09:17 am »
Тогава да се пробвам и аз. Да видим дали ще влезеш в синхрон с мен, на повечето тълкуватели не им се получава и тръгват свободни съчинения. Но сега и картите не ми се струват трудни и объркани. :)

Изтеглих три карти, като с първата цепих. Въпросът е какво развитие да очаквам в личен и професионален план до края на лятото. Тройка пентакли, Колесницата, Висшият Жрец.

Благодаря!

Лила, не можеш да теглиш 3 карти за два въпроса,  но ще тълкувам това, което са показали генерално, защото не може и личен и професионален с тези 3 карти.

Ако е за любов - според мен си във връзка с двама човека и или балансираш между тях или се чудиш какво да ги правиш и може би кой да избереш. С тая колесница е възможно да държиш дистанция и от двамата. Или и двамата да са на физическо разстояние от теб просто.

Ако е за работа- с още двама човека работиш или си на път да подпишеш документи или да се чудиш между две работи или пък си вид управител. Или пък ще станеш управител.

Въпроса ти е много объркващ , и дори си мисля че може би реши да ме тестваш, но да ти кажа честно ми се ще наистина да тълкувам по проблеми , а не да съм подигравка.

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4397 -: Юли 11, 2018, 11:10:26 am »
Честно казано, не бих искал да ми се гледа на Таро. Понякога пускам по някой хорар, но само толкова. Предпочитам да не ми гледат други, освен ако аз не ги потърся, но като цяло се опитвам да се отуча от тези неща.
Браво за преместването! Успех там!

Не съм искала да ти гледам, но разбрах посланието. Ще се радвам ако и ти си ок.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4398 -: Юли 11, 2018, 11:16:29 am »
Не, не съм във връзка с двама. Иначе комуникация с мъже има, но не любовна. Не резултира в нищо. И, да, има дистанция, физическо разстояние.

Обаче ми стана много смешна тази комбинация - Колесницата и Висшия Жрец. Принцът на бял кон.  :57:

Въпроса ти е много объркващ , и дори си мисля че може би реши да ме тестваш, но да ти кажа честно ми се ще наистина да тълкувам по проблеми , а не да съм подигравка.

Не, изобщо не беше с цел тестване, камо ли подигравка със способностите ти. А само три карти изтеглих, за да бъде по-обобщено и да не те натоварвам с голяма подредба. Просто в момента не можах да дефинирам наболял проблем, но зададох два актуални въпроса.

Фрийлансър съм, работя за много и всякакви клиенти. Няма избор между двама клиенти или две различни възможности, поне на този етап. Но съчетавам две различни дейности, плюс две специалности. Така че вярно показват картите – при мен всичко е по 2, по 3. Така съм го разправила, че да не разчитам само на един източник. И никога не спирам да търся допълнителни възможности в професионален план.

Ръководен пост никога не съм заемала, само организаторски позиции. Навремето, когато все още бях наемник. А сега може да се каже, че сама съм си управител. Така че имаш верни попадения. И въпреки, че въпросите ми с тези три карти ти изглеждат объркващи, имаш силна интуиция.





« Последна редакция: Юли 11, 2018, 11:50:04 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4399 -: Юли 11, 2018, 11:18:07 am »
Не, не съм във връзка с двама. Иначе комуникация с мъже има, но не любовна. Не резултира в нищо. И, да, има дистанция, физическо разстояние.

Обаче ми стана много смешна тази комбинация - Колесницата и Висшия Жрец. Принцът на бял кон.  :57:
Лили, откъде знаеш, че не те чака? Само че вместо на бял кон, да е с червено Ферари.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4400 -: Юли 11, 2018, 11:23:42 am »
Само че вместо на бял кон, да е с червено Ферари.

За червено Ферари вече не се котираме, на 18-20 се мисли в тази насока.  :D
А аз тогава учех, спортувах и повече залагах на приятелствата.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4401 -: Юли 11, 2018, 12:03:11 pm »
Но за да обясня защо не тегля карти, за да не се обидите - самият процес на месенето взима енергия от мен.

За мен това е хващане на сигнала на питащия. Осъществяване на връзка с него. Затова харчи най-много енергия в процеса на тълкуване на карти.

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4402 -: Юли 11, 2018, 12:29:15 pm »
Извинявам се тогава Лили, но ако имаш питане което е лично, ако искаш ми пиши на лични и ще го обсъдим.

Стар, точно това правя. За това купих карти на приятелите си  :57: Те си теглят а аз тълкувам.

На работа съм вече и Ще пиша после.

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4403 -: Юли 11, 2018, 12:30:28 pm »
 жрецът почти винаги се свързва с появата на мъж в живота, често обвързан, особено позициониран на трето място, средната карта по-скоро говори за някакво правно развитие, пък картата на цепене си е работна, ама пък от друга старана затвърждава посланието за трети на жреца

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4404 -: Юли 11, 2018, 12:57:13 pm »
Да, тази седмица може би ще ходя на работна среща в правна кантора, потърсиха ме едни адвокати.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4405 -: Юли 11, 2018, 03:30:15 pm »
Точно така. Да изтеглиш и на тепсийка с лъскава панделка да ги поднесеш.  :D
Лили, не всеки има колода с карти Таро, аз например нямам.
Значи може тук да се регистрират и си задават въпросите, да им правя хорарни карти и тълкувам, не дават дори обратна връзка след това повечето, и това е години наред, а накрая съм готованка, така ли???

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4406 -: Юли 11, 2018, 03:36:51 pm »
Коментарът ми беше към Ентис въз основа на дългодишни наблюдения по форумите. Що народ съм обслужила, неблагодарен.
Кой на какво ще гледа си е негова работа. Има и онлайн сайтове за теглене на карти. Аз обикновено тегля от истинска колода, не моля питащия сам да изтегли отнякъде или да нареди карти. Но вече го правя мнооого избирателно. А хорари гледам по-скоро заради себе си и практиката – да видя как работят, да се уча, а не заради питащите. Пет пари не давам за форумната публика. Приключих с обслужващите дейности.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4407 -: Юли 11, 2018, 03:44:10 pm »
За червено Ферари вече не се котираме, на 18-20 се мисли в тази насока.  :D
А аз тогава учех, спортувах и повече залагах на приятелствата.
не бъди толкова сигурна, на 3х18 тази пролет с ферари ме возиха
е, не беше червено, а черно, но последен модел  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4408 -: Юли 11, 2018, 03:46:45 pm »
Аз си знам късмета  ;D
А Колесницата може и да е някоя каручка, тук при нас още минават такива. От интегрираните.  :lol_hitting:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4409 -: Юли 11, 2018, 03:48:59 pm »
Но за да обясня защо не тегля карти, за да не се обидите - самият процес на месенето взима енергия от мен. И незнам дали на други се е случвало, но толкова ме уморява, че като хвана картите и започвам да се прозявам.
Когато се предложи да ни отговаряш с помощта на Таро, мислех, че виртуално се теглят картите. Никой не ти се подиграва, нито пробва способностите, сама се предлагаш, а после отмяташ, че и ни караш да се чувстваме виновни за това, че сме проявили интерес  :-X