Автор Тема: Медиумите и хората със свръхестествени способности  (Прочетена 25122 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #15 -: Септември 08, 2014, 09:12:00 pm »
Според мен за медиум трябват твърди аспекти на Луната с Уран и/или Нептун. Виждала съм доста плутонясали Луни. Там проявата е съвсем друга и няма нищо общо с извънредни способности.
Е,аз отговарям на твърд аспект Луна/Уран,който същевременно е У8.Но нямам "М" по ръцете   :012: .
 Гледам някой "върху който работя и виждам бъдещето му".Но това е логичното развитие на всичко,което има върху лицето му.А върху него е отпечатано и миналото.И това "познание" няма нищо общо с никакви записи в астралните банки,следва само "Безпощадните Сатурнови закони".А техните следствия се виждат много по-лесно от това да изпадна в транс,медитация и да отпушвам чакри,за да ми се отвори третото око.  :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #16 -: Септември 08, 2014, 09:51:40 pm »
Само да кажа,че логиката е по девата,а мистиката,както всички знаят - по рибите, и пак както всички знаят - рибите са много по-напред от девите. :)
Да ти кажа Сатурн и Уран също имат логика,при това на по-високо ниво от Девата(Меркурий).
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #17 -: Септември 08, 2014, 10:05:08 pm »
Mirabella, готова ли си да експериментираме,тоест да си опитно зайче ? Не за друго просто ми прозвуча така,като че ли не вярваш в тези неща. :)

Зайче-байче. Наистина не вярвам. Но как ще експериментираме, след като няма да дам снимка или лични данни, не защото ме е страх от магии, а защото искам да запазя анонимност.
Ако някой може да направи магия да се запознаем с един определен човек, ще се съглася. :012:

По темата споделям, че имам Луна в съвпад с Уран на най-видното място в картата. Ако кажа нещо просто така, без да се замисля, то излиза вярно или се случва в последствие.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #18 -: Септември 08, 2014, 10:12:54 pm »
Някой иска ли да ми направи любовна магия?  ;D :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #19 -: Септември 08, 2014, 10:16:59 pm »
Не си заменям комфорта на анонимността за експерименти. Съжалявам.

Лили, пробвай някое от заклинания на Хари Потър.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #20 -: Септември 08, 2014, 10:31:03 pm »
Може да съм новата Едгар Кейси :012:
Имаме еднакви градуси с наталното слънце :57:

Дайте да ви врачувам :)
Щегувам се,но на който каквото съм казала, се е случило.
Идват и ми казват,хората след време.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #21 -: Септември 08, 2014, 10:37:21 pm »
Айде, кажи си болката чадо :012:
Наистина ако искаш нещо да ми питаш.....сериозно.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #22 -: Септември 08, 2014, 10:37:51 pm »
Браво, Али, браво, имаш вкус… как не ми е хрумнало досега — "ела тука, како, да ти покажа какви магии знам"  :57:

Happy58

  • Гост
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #23 -: Септември 09, 2014, 09:23:18 am »
Може да съм новата Едгар Кейси :012:
Имаме еднакви градуси с наталното слънце :57:

Дайте да ви врачувам :)
Щегувам се,но на който каквото съм казала, се е случило.
Идват и ми казват,хората след време.

Бейби, това е от Уран в 3 дом - и аз имам съвпад Плутон/Уран в трети дом и ми се случват същите неща - някакси като че ли "предавам" нечие послание от един към друг - обикновено става светкавично - не се замислям върху думите, които изричам.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #24 -: Септември 10, 2014, 09:53:32 am »
Навремето и аз не вярвах, но в един момент повярвах. Преди мислех, че майка ми има богато въображение, докато не започна да ми се случва и на мен. Между другото, не е нужно ти да си обсебен от тези същества - достатъчно е да ти е направена много силна черна магия, за да почнат да те посещават. От магове съм чувала и за такава практика - изпращат ти пратеник от отвъдното, за да те побърка и сам да превъртиш, ако си с по-лабилна психика. Предполагам, че това е висш пилотаж в магията, след като магийките за болести, раздели и неуспех не са постигнали желания ефект.

На някой може да му прозвучи налудничаво, но според мен тия неща съществуват.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #25 -: Септември 10, 2014, 09:58:40 am »
http://zamunda.net/details.php?id=19237

Който  не вярва  или се съмнява в съществуването на Бог или по-скоро на демони нека изгледа филма,да се поразрови в интернет за въпросното момиче,да помисли и накрая да си направи изводите.
А ако някой все още се съмнява мога да го направя свидетел на присъствието на демон,тоест не аз, а даден човек,който познавам. :)

Шизофренията е едно добро обяснение  :)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #26 -: Септември 10, 2014, 10:48:03 am »
Има ги тия работи !Важно за мен е правилното внимателно и предпазливо отношение,съобразяване и уважение .Предпочитам безпристрастното научно и философско отношение ,при среща с такива явления внимателно изследване,напоследък чета Юнг и последователи и ми допадат .На около 15 години се занимавах с рисуване и беше много странно когато определени рисунки започнаха да ,,мърдат,, .по едно време,та се наложи да спра-проучих нещата,ами бяха започнали да стават мисъл-форми .Не препоръчвам обаче занимаване с магии ,описани са добре случаи в които контролът се изпуска,колкото по силна магия и по силни мисъл форми-толкова по вероятно .Мисъл формите добивали самостоятелност ,а когато контролът е в тях това си е  тн обсебеност .Това е като при болестите,всъщност психична болест-в напреднал стадий лекуването е вече трудно .Някои казват че въобще не трябва да се занимаваме с такива явления-не съм съгласен,психически чувствителни хора искат не искат се сблъскват с това,затова трябва да го изучават и контролират внимателно .Това е психология!Трябва да се има предвид че някои злоупотребяват с това,човек трябва да може да неутрализира .

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #27 -: Септември 10, 2014, 11:27:09 am »
Ali Lun,не ми е в стила да повтарям нещо вече казано от спец,както казах прочети биографията и трудовете на Юнг,човекът не е бил теоретик,а се е сблъсквал практически с това,широкоспектърен изследовател .Зависи ти какво разбираш е психологията,така както го разбира Юнг всичко свързано с психични явления е психология .Говориш за Демон-това за мен е мисъл форма .

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #28 -: Септември 10, 2014, 11:50:02 am »
 :012:Брей много държиш да го покажеш тоя Демон значи :D,според мен всеки има своите си демони,и аз като всеки имам своите,достатъчни са ми за изследване ,така че мерси, ;D няма нужда

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #29 -: Септември 10, 2014, 12:02:10 pm »
Къде е този демон? Пак изтървах купона значи. Покажи го, но да знаете, че лични данни не давам.