Автор Тема: Медиумите и хората със свръхестествени способности  (Прочетена 26113 пъти)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #30 -: Септември 10, 2014, 12:06:48 pm »
Хайде, Али, покажи го този демон и на мен ми е интересно  :)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #31 -: Септември 10, 2014, 12:28:11 pm »
Али, с теб не се сещам да сме ходили по магове и ходжи  ;D

Но в събота съм на курс по лунна астрология и астрална лунна магия, може и да се понауча на нещо  :d030:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #32 -: Септември 10, 2014, 12:31:14 pm »
Къде е този демон? Пак изтървах купона значи.

Някой демон ли го е обсебил?  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #33 -: Септември 10, 2014, 12:36:57 pm »
Нямам никакво желание да се уча на магии. Мен повече ме интересува астрологичната и митологична част на курса. Нито съм тръгнала да ставам медиум и да вдигам с поглед разни предмети.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #34 -: Септември 10, 2014, 12:37:04 pm »
Не успях да разбера. За демони и екзорсизъм се говори. Скоро и светата инквизиция ще дойде сигурно... Имаше един филм с Киану Рийвс, "Константин" - не беше лош.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #35 -: Септември 10, 2014, 12:39:38 pm »
Да не е сексуален демон,че женската част от форума да се сдърпа при коя да скочи,да го видим как се мята,как го прави.. :012: :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #36 -: Септември 10, 2014, 12:47:29 pm »
Щях да кажа какви предмети... ама то и само с поглед е изкуство.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #37 -: Септември 10, 2014, 01:05:19 pm »
Да не е сексуален демон,че женската част от форума да се сдърпа при коя да скочи,да го видим как се мята,как го прави.. :012: :012:
:043:  :043:  :043:  :D
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #38 -: Септември 10, 2014, 11:51:49 pm »
То и на Фарго пише, че е по действителен случай...ама не е
И всите демони с нещо се хранят, така че този, който го демонстрира при поискване, не бих си го избрала за дружка :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #39 -: Септември 11, 2014, 08:44:22 am »
епилепсия с тежка депресивна психоза http://kriminalnidosieta.com/izvestni-slutchai/ekzorsizmat-na-aneliz-mikel-istinskata-emili-rouz/

Happy58

  • Гост
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #40 -: Септември 11, 2014, 08:49:12 am »
епилепсия с тежка депресивна психоза http://kriminalnidosieta.com/izvestni-slutchai/ekzorsizmat-na-aneliz-mikel-istinskata-emili-rouz/

ето това аз не мога да го прочета .... бягам като от дявол от такива изпълнения. Минах диагонално, но не успях да видя дата на раждане на момичето ... дали е дадена?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #41 -: Септември 11, 2014, 09:33:22 am »
Не пожелавам на никого да се срещне и да изпита върху себе си тези неща.

А ти изпитвал ли си го на свой гръб, налазвали ли са те такива същества?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #42 -: Септември 11, 2014, 09:53:35 am »
И аз си бих главата, че го прочетох, такива неща не ми действат добре на нервната с-ма.

Дата 21 септември 1952

На кратко: Момичето е с поставена диагноза епилепсия, последвала е тежка депресивна психоза. Расте в строго католическо семейство, от съвсем малка е карана чрез молитви да изкупува греха на майка си, която ражда извънбрачно дете, бащата е фанатично религиозен, както и цялото семейство. Съответно за тях няма друга причина за състоянието на момичето, освен обсебване, търси се помощ от църквата и свещеници, не от лекар, което влошава психозата. Съзнанието на момичето е изкривено от съвсем малко. При аутопсията е установено, че момичето е умряло от глад и обезводняване. Свещеникът и родителите са обвинени в престъпно нехайство и осъдени. Случаят се раздува по медиите, много религиозни хора приемат за достоверна версията за обсебване от дявола, а не че е била болна.

Повече няма да се включвам по тази тема  :)

Благодаря ти - честно казано, не виждам никакви предпоставки в картата (нумерологичната) за такъв вид тормоз и изпитание. Направо съм шокирана от липсата дори и на едно показание. Ако ЖП беше 11, щях да си обясня всичко, но той е 2 .... . Девойката е била доста емоционална, имала е нужда от внимание, но това не води до такива трагедии.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #43 -: Септември 11, 2014, 10:21:07 am »
Благодаря ти - честно казано, не виждам никакви предпоставки в картата (нумерологичната) за такъв вид тормоз и изпитание. Направо съм шокирана от липсата дори и на едно показание. Ако ЖП беше 11, щях да си обясня всичко, но той е 2 .... . Девойката е била доста емоционална, имала е нужда от внимание, но това не води до такива трагедии.

Последиците са следствие от семейната среда и фанатичната религиозност предадена и от родителите. При извеждане от тази среда и адекватно лечение е можело да не се стигне до подобни психични разтройства. Незнанието какво се случва с тялото ти в такива моменти е опасно, страхът и ужасът от ставащото, внушението и в последствие самовнушението, че е обсебена е подхранвала психозата, психиката става изключително лабилна. Още от ранна древност се е смятало, че болните от епилепсия са обладани от зли духове. Мисля си, че почти всеки в нейното състояние, израснал в такава среда ще превърти тотално.
Нумерологично може ли да видиш каква е семейната среда и как и е повлияла?
Нямаме час, но вероятно Луната е в съвпад Нептун/Сатурн/Венера във Везни, квадрат Уран, секстил Плутон/юлв/Лилит, секстил Марс

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #44 -: Септември 11, 2014, 10:27:00 am »
Както казах,но явно не четете... - не, не съм и не си го пожелавам,но съм бил свидетел,както казах и гледката и усещането само докато наблюдаваш  изобщо не е приятно(мислете за много по-силни думи). :)
Би ли разказал, ако не е проблем  :). Ако гледката и усещането са толкова неприятни, твоят приятел защо го е призовал / въпросният демон /?
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама