Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021820 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Общи хорари
« Отговор #7380 -: Юни 25, 2019, 06:56:19 am »
Здравейте!Предстои ми явяване пред Очен Телк следващия месец ,дали ще мине всичко успешно?Благодаря :58:
Ти не попита ли за този телк и в друг хорар?Не се задават въпроси за едно и също нещо непрекъснато.По този хорар-Да.Успешно ще е ,ако се явяваш за пореден път.

Svetoslava

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Общи хорари
« Отговор #7381 -: Юни 25, 2019, 04:46:31 pm »
Благодаря за отделеното време! Снощи мернах котето през балкона, но докато сляза пак изчезна, дано успеем да я хванем и приберем у дома. И дано е скоро!

Svetoslava

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Общи хорари
« Отговор #7382 -: Юни 25, 2019, 10:07:57 pm »
 Koteto si e veche u doma!  :-*

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Общи хорари
« Отговор #7383 -: Юни 26, 2019, 01:12:27 am »
Въпрос - "Да пътувам ли до Х.?"

ОВ

За съжаление не пътувах. Спука се ВиК тръба в нас, имаше голям теч, наводнихме се и се наложи да останах да помагам...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Общи хорари
« Отговор #7384 -: Юни 26, 2019, 05:58:36 am »
Въпросът ми е:Х ще се омъжи ли някога,ще има ли деца?Продиктуван е от чисто любопитство,заради Марс в картата на жена,който по прогресии стана ретрограден в точен квадрат със Слънцето и.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Общи хорари
« Отговор #7385 -: Юни 28, 2019, 05:59:42 pm »
Астрологията може ли да отговори на въпрос като- Какво да направя, за да възвърна щастието си? По какво ще търсим щастието?



Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Общи хорари
« Отговор #7386 -: Юни 29, 2019, 06:11:13 pm »
Липсвам ли му?  :engel016:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7387 -: Юни 29, 2019, 07:13:09 pm »
Астрологията може ли да отговори на въпрос като- Какво да направя, за да възвърна щастието си? По какво ще търсим щастието?
по Парс Фортуна в натала
Но щастието не се търси, нито се връща, това, което може да направи човек е да смени виждането си, да оцени настоящето с хубавите неща в него, каквито все има, вместо да тъгува по минало свършено

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Общи хорари
« Отговор #7388 -: Юни 30, 2019, 04:42:35 pm »
Гледам за една приятелка. Помоли ме и реших да се упражня. Ако бъркам някъде, моля да ме коригирате или защо не, да се включите с тълкувания - ако имате такова желание.

Контекст: момичето се колебае между двама партньори - единият е от гр. ХХХХ и в момента са във връзка, другият е от гр. УУУУ. Планира се преместване в града УУУУ с цел съвместно съжителство с второто момче. С него има история на предишни, дори може да се каже, доскорошни отношения.

Лицето Х/моята приятелка/ ще се премести ли да живее в УУУУ? 16:09 , 30.06.19

Ден на Слънце, час на Венера

Разглеждам питащата по 7-ми дом. В случаят той е в знака Телец, с управител Венера. Венера, според някои трактовки, е в екзалтация и в Близнаци, заради продължителността на деня, или не си спомням вече обяснението, ама някъде го бях чела. В случая обаче не съм съгласна, че тук тази Венера е много силна. Даже я намирам за слабо поставена, заради това, че е в 8ми дом, и според класическите трактовки - в знак перегрин. Луната (като отговор на въпроса) и тя слабо поставена, пак в 8-ми. Диспозиторът и на Венера, и на Луната е без особено достойнства - Меркурий в Лъв, че и предстои ретроградие.

Уран в съвпад със 7ми дом го разглеждам по-скоро като малефик, нещо непредвидено, което ще се случи...

Преместването обаче не знам как да го го разглеждам - по 9-ти дом или по 3-ти? Моля, помогнете с насоки!

И още нещо, за самият хорар, самият въпрос.
Слънце в рак, Асц. Скорпион, дневна карта - Венера, Марс, Луна са управителите на въпроса (воден триплицитет). Никой от управителите не е много брилянтно поставен, Марсът в падение не помага хич.
Да кажем, че Венера е управителят на цялата карта, обаче тя не съвпада със знака на Скорпиона, това й е знак на изгнание... Още една индикация, че няма да има заминаване.

Фактът, че Венера е в 8ми дом спрямо гледната точка на астролога, и в свой втори, за мен индикира ясно целите и желанията за това заминаване, но май няма да се осъществят. Не знам точно защо, но имам усещане че няма да се осъществят.

Дайте мнения и вие.
« Последна редакция: Юни 30, 2019, 04:49:43 pm от Yeah! »
I deserve the best.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7389 -: Юни 30, 2019, 05:31:33 pm »
Липсвам ли му?  :engel016:
Не казваш какви са ви отношенията или какви са били, понеже се вижда, че и при двама ви има промяна отскоро, АС  в началото на нов знак, диспозитора му Меркурий при него също в началото на знака, Луната е извършила квадрат с негов У1; У5 в разходяща опозиция с твоя у1, нещо не те харесва и обича, тъй че едва ли му липсваш, може да има друга жена при него, което засега да пази в тайна.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7390 -: Юни 30, 2019, 05:52:23 pm »
Контекст: момичето се колебае между двама партньори - единият е от гр. ХХХХ и в момента са във връзка, другият е от гр. УУУУ. Планира се преместване в града УУУУ с цел съвместно съжителство с второто момче. С него има история на предишни, дори може да се каже, доскорошни отношения.

Лицето Х/моята приятелка/ ще се премести ли да живее в УУУУ? 16:09 , 30.06.19

Фактът, че Венера е в 8ми дом спрямо гледната точка на астролога, и в свой втори, за мен индикира ясно целите и желанията за това заминаване, но май няма да се осъществят. Не знам точно защо, но имам усещане че няма да се осъществят.

Дайте мнения и вие, моля!

Х ще остане където е, няма да се премести в УУУ

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Общи хорари
« Отговор #7391 -: Юни 30, 2019, 05:54:11 pm »
Благодаря, и аз така мисля.
Може ли да ми отговориш само на въпроса добре ли съм се ориентирала по картата.
I deserve the best.

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Общи хорари
« Отговор #7392 -: Юни 30, 2019, 06:35:34 pm »
Не казваш какви са ви отношенията или какви са били, понеже се вижда, че и при двама ви има промяна отскоро, АС  в началото на нов знак, диспозитора му Меркурий при него също в началото на знака, Луната е извършила квадрат с негов У1; У5 в разходяща опозиция с твоя у1, нещо не те харесва и обича, тъй че едва ли му липсваш, може да има друга жена при него, което засега да пази в тайна.

Благодаря! Има си жена, аз съм в ролята на любовница. Явно това, което ми е казвал е лъжа  :'(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7393 -: Юни 30, 2019, 08:18:26 pm »
Благодаря, и аз така мисля.
Може ли да ми отговориш само на въпроса добре ли съм се ориентирала по картата.
не съм чека цялата ти интерпретация, само началото, че я гледаш по 7д.

Ако тя си задава въпроса е редно да се гледа по 1д. , тогава ретро Нептун на К5 ясно показва заблудите по отношение на предишна любов, както и желанието да замине надалеко, в страната или в чужбина- Луната е У9
Уран У4 на ДС показва желанието за промяна на дома и населеното място, но няма да го промени.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Общи хорари
« Отговор #7394 -: Юли 02, 2019, 09:30:41 pm »
Когато имаме опозиция между У1 в 1ви  и Луната, както и между сигнификатор на темата- отговорът отрицателен ли е? И когато липсва контакт между У1 и управител на 1ви производен за другия човек?
« Последна редакция: Юли 02, 2019, 09:51:38 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг