Автор Тема: Ретроградни периоди на венера и марс  (Прочетена 73063 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #180 -: Март 20, 2014, 04:50:06 pm »
Първоаприлска романтика, нищо че още сме март... птички, пчелички, тревички...  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #181 -: Март 20, 2014, 04:52:52 pm »
Ребека, желанията се сбъдват! Убедена съм в това. Щом си се размечтала, ще ти се даде.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4532
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #182 -: Март 20, 2014, 05:08:49 pm »
Днес ще си поръчам,в една от съседните теми четох...а за пролетта..То го има тоя проблем с ламбадата-кръвта ми кипва,идва ми страст,ама на танците сме все дами..пък до там още не съм я докарала..От къде ви валят тия мъже..аз мисля,че са измрели в балканската война.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #183 -: Март 20, 2014, 05:14:52 pm »
Мъже няма да завалят при седене вкъщи и по пътя от-вкъщи-до-работа-и-от-работа-вкъщи. Ребека, ти поне си тръгнала на лабмада, все е нещо - няма ли някой по-засукан инструктор?  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4532
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #184 -: Март 20, 2014, 05:26:28 pm »
Няма бе Лили,само един плешивичък портиер..Посъветваха ме да ходя на смесен фитнес,там ставали заварките.Ама съм завъртяла едни паласки..и ме е срам,пък и с ретро марс не ми е силово.. ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #185 -: Март 20, 2014, 05:47:26 pm »
Мъже няма да завалят при седене вкъщи и по пътя от-вкъщи-до-работа-и-от-работа-вкъщи. Ребека, ти поне си тръгнала на лабмада, все е нещо - няма ли някой по-засукан инструктор?  :29:
О-о, валят и вкъщи- колко познати се гаджосаха по интернет, някои дори се ожениха и поколение създадоха  :)

Happy58

  • Гост
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #186 -: Март 20, 2014, 06:26:59 pm »
Днес ще си поръчам,в една от съседните теми четох...а за пролетта..То го има тоя проблем с ламбадата-кръвта ми кипва,идва ми страст,ама на танците сме все дами..пък до там още не съм я докарала..От къде ви валят тия мъже..аз мисля,че са измрели в балканската война.

ако ходиш, за да намериш мъж, нЕма а стане ... :) - ходи си за собствено удоволствие, или прави нещо друго, каквото и да е, важното е да "нахраниш" венерката си от натала. Тогава вече, при добри аспекти, ще стане каквото има да става. И това не са празни приказки .... просто осъзнай венерката си и й дай време.

а това с валенето на мъжете - и то не се знае докога

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #187 -: Март 20, 2014, 06:47:25 pm »
Що бе Лили, в някоя маршрутка можеш да срещнеш своя цар Дроздобрад.   ;D :29:

Няме бе, вече дори не ме свалят в транспорта, а преди ме опипваха, като бях млада... ех, старост нерадост  ???
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #188 -: Март 24, 2014, 10:46:23 am »
Спика я дават духовна, но аз съм я виждала на к2 на богати хора

Happy58

  • Гост
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #189 -: Март 24, 2014, 11:20:48 am »
досега не бях я гледала тази звездичка :) и сега го направих - съвсем случайно установявам, че към нея съм имала точен транзит съвпад от транзитен Сатурн на една интересна дата. Това може ли да се счита за нещо важно? Интересното е, че точно по това време аз имах много странно преживяване - среща с бившо гадже (или нещо подобно), само за около 5 мин, но преживяването беше много болезнено и неприятно, въпреки че държането на самия човек си беше съвсем нормално. Та се питам, има ли смисъл да се гледат транзити към тези звезди? Или значението им е само в натала?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #190 -: Март 25, 2014, 01:37:12 am »
Транзити към неподвижни звезди не мисля, че е редно да се гледат, когато се очаква да се даде събитие от натална карта, а относно Спика съм чел интерпретации, че е много благородна звезда и в хорарни карти доста облагодетелства развитието на въпроса. Също така ако планета е поставена в тези градуси, то няма да е до такава степен негативно повлияна от изгорелия път.

По ретро Марс ми се появиха някакви странни рани по лицето ... и ме питат само с кого съм се сбил. ;D
« Последна редакция: Март 25, 2014, 03:09:54 am от AzaZaeL »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #191 -: Март 25, 2014, 11:41:51 am »
досега не бях я гледала тази звездичка :) и сега го направих - съвсем случайно установявам, че към нея съм имала точен транзит съвпад от транзитен Сатурн на една интересна дата. Това може ли да се счита за нещо важно?
транзити към постоянни звезди в натала не се отчитат, а само съвпадът им в натала с някоя планета, светило, куспида
Стар е споменала за Арктур, която има природата на Марс и Юпитер, а в момента тр Марс е в съвпад с тази звезда, а при съвпад с Марс или когато е на границата на 8д  дава опасност от стихийно бедствие.

Спика е с природа на Венера и Марс, и е щастлива звезда. В съвпад с Венера, Луна дава богатство, на границата на 8д- голямо наследство, на АСЦ или МЦ дава артистичен талант, умения в рисуване, музика, литература, но едновременно с това, ако се намира в ъглов дом в съвпад с Марс, Сатурн, Уран, Плутон или Нептун, и ако тези планети са поразени, то след полета може да последва падение с финален край.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #192 -: Март 25, 2014, 02:39:09 pm »
Транзити към неподвижни звезди не мисля, че е редно да се гледат, когато се очаква да се даде събитие от натална карта, а относно Спика съм чел интерпретации, че е много благородна звезда и в хорарни карти доста облагодетелства развитието на въпроса. Също така ако планета е поставена в тези градуси, то няма да е до такава степен негативно повлияна от изгорелия път.

По ретро Марс ми се появиха някакви странни рани по лицето ... и ме питат само с кого съм се сбил. ;D
Това е добре, можеше да те питат къде си марсувал
В интерес на истината тенкс, че ме светна за ретроградното осъзнаване на марс....хе, хе, учиха ме-начално възпитание-"извисявай се, не се разправяй...", да, ама не....станах като змията дето нито хапе, нито съска, а  я ръчкат с пръчка. Сега откровеността ми помага, съвсем отскоро и е супер. :clap:
« Последна редакция: Март 25, 2014, 02:49:47 pm от enigma »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #193 -: Март 25, 2014, 04:25:20 pm »
Enigma,само не прекалявай с това да си откровена на всяка цена ,защото си има цена - ако го приемеш от мен като опит и начин на живот. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #194 -: Март 26, 2014, 01:23:02 pm »

По ретро Марс ми се появиха някакви странни рани по лицето ... и ме питат само с кого съм се сбил. ;D
в какво по-точно се изразяват тези рани?
при теб тр ретро Марс в 6д е в опозиция с нат Марс У12 в 12д- да не е нещо на нервна почва, психосоматично  :017: