Автор Тема: Привидно болни и измамно здрави  (Прочетена 16585 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Привидно болни и измамно здрави
« Отговор #15 -: Юли 03, 2013, 02:34:59 pm »
Не знам кога да казвам, но по картата на девойката има доста за казване през последните година-две.
De omnibus dubitandum est

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Привидно болни и измамно здрави
« Отговор #16 -: Юли 03, 2013, 02:41:18 pm »
Не знам кога да казвам, но по картата на девойката има доста за казване през последните година-две.

Задръж още-че само минавам за минута/две
Интересно е

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Привидно болни и измамно здрави
« Отговор #17 -: Юли 03, 2013, 03:04:06 pm »
Дръж фронта, ама много сте припряни бе, кардинали такива. :D

Не разбрах кои са й достойнствата на Луната, иначе ъглова, растяща, до тук спрях от липса на време. Първоначално ми се стори буквален израз по теми майчинство/бременност/здраве, но нямам идея за повече сега. Проблеми - по-вероятно, да. Може да са засегнати и партньорствата наистина, не е задължително само тези в личен план.

Близо е Сатурн, ама още ли тик-така? Брей, обикновено за него по-малък обхват забелязвам (даже най-вече на точен и като се отласква, особено на специфични фази), ама май има логика, че ретрограден като се връща и да помачка още...     
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Привидно болни и измамно здрави
« Отговор #18 -: Юли 03, 2013, 03:35:18 pm »
Близо е Сатурн, ама още ли тик-така? Брей, обикновено за него по-малък обхват забелязвам (даже най-вече на точен и като се отласква, особено на специфични фази), ама май има логика, че ретрограден като се връща и да помачка още...   

Нали знаеш саде-сатито - знак преди и знак след = 7,5 години цветя и рози ;).
De omnibus dubitandum est

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Привидно болни и измамно здрави
« Отговор #19 -: Юли 03, 2013, 03:47:47 pm »
другото при саде сатито,е да ти отнеме родител,но го прави на второ четене ,при първото продължаваш рода,че и тя със скорпи луна кат мен темите-живот-смърт,, при сати върху нея,то цветя и при двете са нужни
ма сал по един сатурн,още потвърждения трябва,аз немам нищо напротив да ме светнеш,на лични, те кат се бавят 8) да имам четиво ,че съм в тайм аут 8)
« Последна редакция: Юли 03, 2013, 03:54:09 pm от strelicka »

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Привидно болни и измамно здрави
« Отговор #20 -: Юли 03, 2013, 04:07:04 pm »
другото при саде сатито,е да ти отнеме родител,но го прави на второ четене ,при първото продължаваш рода,че и тя със скорпи луна кат мен темите-живот-смърт,, при сати върху нея,то цветя и при двете са нужни
ма сал по един сатурн,още потвърждения трябва,аз немам нищо напротив да ме светнеш,на лични, те кат се бавят 8) да имам четиво ,че съм в тайм аут 8)

Е, недей тъй сега, не й е скорпи луната - във Везни е все още :D
De omnibus dubitandum est

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Привидно болни и измамно здрави
« Отговор #21 -: Юли 03, 2013, 05:04:13 pm »
Ами не ме чакайте повече
Значи имало е кариерни/статус промени, но със сигурност акцент деца, любов/партньорства по един неприятен според мен начин
Ако е имала кариерни промени, свързани с повече отговорности, може нанагорно да й е дошло
Мъжките фигури в живота нещо не са добре
Бащата трудно го виждам, ако има брат (по-вероятно) - и с него проблеми
Майката може би е помагаща, устойчива, вероятно за последните две години поне веднъж се е местила, ама за това съм най-малко сигурна

Понеже е свръхчувствителна, предполагам, че проблемите са свързани с някакви крайни прояви, насочени към самата нея, не точно самоубийство, може да е някакви хранителни дисордъри, или друго подобно, депресия ми се струва прекалено леко в случая
« Последна редакция: Юли 03, 2013, 05:20:06 pm от Papy »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Привидно болни и измамно здрави
« Отговор #22 -: Юли 03, 2013, 05:27:29 pm »
Е, недей тъй сега, не й е скорпи луната - във Везни е все още :D
е най -после и аз да му усетя действието върху моята скромна персона на ретро мерка в рак ;)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Привидно болни и измамно здрави
« Отговор #23 -: Юли 03, 2013, 06:18:20 pm »
И аз да се включа, макар, че сигурно ще съм далеч от истината  :)

С тр. Плутон на асцендента, вероятно е преживяла тежки емоционални кризи, а съвпадът с Нептун допълнително е влошил картинката. Тр. Сатурн като е съвпаднал с Луната се е опитал да стабилизира емоциите, но не се е получило и е станало още по нетърпимо. Сега Сатурн засяга Венерата и Плутона и, предполагам още не се чувства добре и кризите продължават. Като външни събития са възможни раздели, разправии, неразбиране от другите, провали. Тр. Уран също не я е пропуснал, съвпад с Марс, имало ли е инциденти? Мисля, че не му е лесно на момичето.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Привидно болни и измамно здрави
« Отговор #24 -: Юли 03, 2013, 10:34:00 pm »
Айде вече отг :)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Привидно болни и измамно здрави
« Отговор #25 -: Юли 04, 2013, 12:59:52 am »
Ето го и отг. Момичето е красиво като китайска статуетка. Умница е и много целенасочена, с лидерски заложби. Рисува много добре, в момента картините й са ужасяващи обаче, макар и да са наистина внушителни. Завършва право сред първите пет във випуска по успех, печели с конкурс място в реномирана кантора и като цяло животът й е подреден, строен, концентриран.
От заможно семейство е, стандарт над средния. Баща й е постоянно в чужбина по бизнес дела, майка й върти бизнеса у дома - много грижовна и оправна жена, подтискана от доминиращия си съпруг. 

Преди две години момичето започва връзка с мъж, която скоро хладнокръвно и разумно прекратява поради системни изневери, унижения и нагло използвачество от негова страна - той е простичко, мускулесто момче, комерсиален тип мутричка без особен умствен багаж. Ползва я по-скоро като чекова книжка към джоба на баща й, хубостта й е прекалено фина и интелигентна за вкуса му.

Изневиделица обаче след няколко месеца възстановява връзката си с него. Като омагьосана е, страда и вехне между две негови обаждания, междувременно той продължава да я унижава и тормози. Работата й започва да буксува от тая история и при все потеклото й, от кантората я информират, че не се представя на първоначалното си ниво и я освобождават. Момичето казва, че и право е учила заради "татенцето, за да е доволен, не е неин избор".

След един от поредните скандали с гаджето прави опит за самоубийство. В момента е в болница с диагностицирана анорексия. Посреща на нож и озлобено всяко предложение на майка си да я отдели от тая болна среда, да заминат някъде заедно, или да я прати навън сама или със сестра й. Малката цял живот е била любимката на татко, но при постоянно отсъстващ баща това не я грее особено. Според него, възпитанието на децата е отговорност на майката, ако има проблем с тях, майката се е провалила.

Междувременно девойката си е навила на пръста да изкопчи от баща си прилична сума, за да завъртят общ бизнес с въпросното келеменце, с надеждата така да го привърже към себе си.

Ми това е, май. Много ме е яд за това момиче, изглежда наистина сякаш някой я е сменил миналата година. В западната карта има достатъчно индикации за психични проблеми и склонност да се самоунищожава. В джотиш има като че ли повече показатели за сила и устойчивост на характера - дано да се съвземе. Засега не изглежда така.
De omnibus dubitandum est

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Привидно болни и измамно здрави
« Отговор #26 -: Юли 04, 2013, 08:16:19 am »
Много тъжно е случилото се с момичето.

Не знам дали е редно да коментирам. Извинявам се, ако кажа нещо неуместно. От написаното ми се струва, че за случилото бащата има много голяма вина. Не е правилно да си правя изводи, предвид това, че няма как да съм наясно реално със ситуацията, но така ми се струва. Случило ли се е нещо в семейството, което да я е разочаровало и това да я е подтикнало да поднови тази връзка? И още нещо, какво е отношението и поведението на бащата към майката, също и към нея-възможно е отговорът за случващото да се крие тук.
Ако момиченцето е било прекалено разглезено и лишено от всякакви трудни ситуации в живота се, със сегашната ще и е почти невъзможно да се справи самичка. В никакъв случай не трябва да бъде обвинявана от семейството си за случилото се. Майката по скоро би обвинявала себе си. Но не съм сигурна за бащата. А ми се струва, че само той може да я измъкне от там.
Във всеки случай, колкото и болезнено да е за нея, връзката и с момчето трябва да бъде прекратена.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Привидно болни и измамно здрави
« Отговор #27 -: Юли 04, 2013, 08:19:35 am »
Изневиделица обаче след няколко месеца възстановява връзката си с него. Като омагьосана е, страда и вехне между две негови обаждания, междувременно той продължава да я унижава и тормози. Работата й започва да буксува от тая история и при все потеклото й, от кантората я информират, че не се представя на първоначалното си ниво и я освобождават. Момичето казва, че и право е учила заради "татенцето, за да е доволен, не е неин избор".

След един от поредните скандали с гаджето прави опит за самоубийство. В момента е в болница с диагностицирана анорексия. Посреща на нож и озлобено всяко предложение на майка си да я отдели от тая болна среда, да заминат някъде заедно, или да я прати навън сама или със сестра й. Малката цял живот е била любимката на татко, но при постоянно отсъстващ баща това не я грее особено. Според него, възпитанието на децата е отговорност на майката, ако има проблем с тях, майката се е провалила.

саде сати съчетано с плутон +тр. Сатурн  квадратира У4,5 Венера колко буквално при нея да си посегне заради "любов" :o и анорексия,толкова да не обича себе си, У12 в 5 Юпитер/абонирана за неверни любови/ в йод с У5 Венера,като върха му удря право в асц. и там се намира Нептун/йода държи човек в капан,в патова ситуация дълго време,объркването е пълно и с този Нептун,У СЛВ,Уран и Сатурн,интересна ще е синастрията с този мистър гел водопроводчик дали активира този Пръст на съдбата ::)

Венера в Лъв на Дсц в каре с Плутон - фатално привличане и връзки,със суетни и самовлюбени ,венера.плутон и марс са видими в тази карта,марс и той е в каре към асц,в заключен овен, У8 в 8 Слънцето съвпад ЮЛВ в каре УАсц. Сатурн в 12 дом,бащата е първопричина,част от пъзела за нейната суицидност

тр.Сатурн е активирал йода с карето към Венера ,но е в сикстил към асц.,,който е между Луната и УМС Плутон бащата,в секстил към асц.,възможността да иска да осъзнае проблемите си ,стой между родителите и нея,и тр.плутон в асп. с нептун на асц.,коренни промени са необходими,склонна е да идеализира партньорите си и след време да пие до дъно горчивата чаша на собственото си разочарование и квинконсите, да повтаря грешките си ???
« Последна редакция: Юли 04, 2013, 08:40:17 am от strelicka »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Привидно болни и измамно здрави
« Отговор #28 -: Юли 04, 2013, 08:25:27 am »
тр. Сатурн върху Луната, може да доведе до силно отслабване и от там до анорексия.

От както палача е върху Луната ми отслабнах много, 3-4 килограма, но предвид на моите 50 си е доста, а не е като да не ям. Не се харесвам така, но никакво ядене не помага да кача.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Привидно болни и измамно здрави
« Отговор #29 -: Юли 04, 2013, 09:49:05 am »
Бащата е много отдаден на работата си, смята, че ролята му е да печели пари и да осигурява препитанието - в това е много добър, но нищо не му идва даром, а след кански труд.  Бизнесът му е базиран в България, с международни пазари, но тук централата му се върти от жена му срещу заплащане от 1000 лв. на месец - това е сериозно. Отношенията с децата  - като с любими играчки, но без истински духовен контакт. Към жената - командори я, психологически насилник, няма равноправна комуникация. Не е побойник, просто домашен тиранин.

Момичетата не са глезли, отглеждани са без излишества, макар и с повече възможности от гледна точка на пътувания и образование. И двете се справят с живота си с големи усилия, без протекции, с конкурси и труд. Двете са много близки, но това момиче винаги е изглеждало по-овладяно, по-тихо, по-стабилно и целенасочено, по-"послушно". Другата е рязка, огнена, емоционална фурия.
 
De omnibus dubitandum est