Автор Тема: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно  (Прочетена 15019 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #15 -: Октомври 30, 2013, 09:33:50 pm »
Да попитам знаещите ,защо е пръстеновидно затъмнението ? ::)

http://astrologica.ru/index.html?option=library&task=showitem&id=54

Strelichka,благодаря и на Satin също.)))
« Последна редакция: Октомври 30, 2013, 09:36:04 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #16 -: Октомври 30, 2013, 10:08:31 pm »
Много често се използва думичката "фатално"и "колективно", в информацията за пръстеновидно сл.затъмнение,аз съм родена на такова. ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #17 -: Октомври 31, 2013, 11:32:26 am »
При положение, че от астрономическа гледна точка проявлението на едно слз би трябвало да е ограничено само до дадена територия, а не е така и то без значение от това дали става въпрос за пълно, пръстеновидно, частично, то защо вида му би имал някакво по-специфично и различно значение ?
По пътя на логиката - пълното би трябвало да е най-силно, след това пръстеновидното и на последно място частичното, в този порядък.
Иначе всеки сам може да си направи изводите дали вида слз е от значение като установи дали има някакъв повтарящ се неизменен патерн касаещ един или друг вид затъмнение.

Това от трети ноември не е пръстеновидно, а хибридно т.е. някъде се наблюдава като пълно, а на други места като пръстеновидно, но най-важното е че за България то не е нито един от двата типа, защото няма да можем да го наблюдаваме. Та в този ред на мисли как ще го определим и ще му припишем някакви характеристики на този принцип ?

И аз в тази посока зададох въпроса ,защо е пръстеновидно и как това би повлияло в личен план,защото не мога да направя връзка,поради не знаене и информираност.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #18 -: Октомври 31, 2013, 11:37:54 am »
Не е ли на желанията ?!? ;)

Рени, каквото съм искала да кажа съм го написала.  ;)

Разбира се,че ще пишеш каквото ти прецениш. ;)
Въпроса ми /чуденката ми беше защо свързваш оста Скорпион/Телец със  статуквото или становището ти за същото е на база-тр.Сатурн в съвпад със затъмнението.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #19 -: Октомври 31, 2013, 11:51:03 am »
оста на яденето и притежанията-внимавайте с диетите и липсата им, както и с всякакви храни и покупки  :smile016:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #20 -: Октомври 31, 2013, 12:46:23 pm »
Starinthe...,не търся "сблъсък/провокация" ,ако това си усетила,търся личен опит/познание.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #21 -: Ноември 03, 2013, 08:16:29 am »
да не забравите да си пожелаете нещо днес  :58: :08:

http://www.youtube.com/watch?v=RxPZh4AnWyk
« Последна редакция: Ноември 03, 2013, 08:39:19 am от strelicka »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #22 -: Ноември 03, 2013, 08:54:22 am »
Ох, днес ли е затъмнението, бях го забравила. За това явно нечовешки ме друсат нервите  :41:

Сузан е голяма сладурана  :smile016:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #23 -: Ноември 03, 2013, 10:32:16 am »
Сестра ми си е ударила колата. Добре, че на нея нищо и няма. Затъмнението е върху Плутона и, квадрат Марс и тригон Слънце, секстил Нептун/Сатурн. Дано да е само това и да няма други проишествия.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #24 -: Ноември 03, 2013, 10:57:40 am »
И при мен нервността е от няколко дни, но днес съм в точката на кипене ;D

Сестра ми като се прибра плачейки и каза какви ги е свършила ми поолекна малко. Явно съм предчувствала несъзнателно, че нещо неприятно ще стане, от момента в който се събудих корема ми беше на топка и не ми стига въздух.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #25 -: Ноември 03, 2013, 12:38:58 pm »
Направи ми впечатление ,че в картата на затъмнението освен твърдия аспект на Сатурн към Светилата ,друг няма ,изклучая квадратурата Уран /Плутон,управителите на АСЦ и МЦ са в знаци на трон и екзалтация,Локус Фортуна на АСЦ и липсва стихията Въздух... :smile016: не знам дали това има значение ,но ме заинтригува самата карта.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #26 -: Ноември 03, 2013, 12:54:13 pm »
Рени, не знам, но днес всеки е пощурял. Картата може да е приятна, но затъмнението ми се струва, че доста тежко ще се проявява. Дано да съм в грешка.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #27 -: Ноември 03, 2013, 01:38:50 pm »
Satin,аз нямам представа как се проявяват затъмненията ,поне засега (не мога да ги визуализирам) ,но всеки реагира по своему ,както ти споделяш.
Аз бях напрегната два дни преди затъмнението ,но го отдавам на това че Луна беше в знака на Везни ,а винаги когато същата е в кардинални знаци ,аз съм прекалено емоционална,раздразнителна -наталната ми е в Овен и там Сатурн ,затова. :smile016:

А,сега видях че АСЦ на затъмнението е съвпад с натален Меркурий ,У7/10 -ти домове.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #28 -: Ноември 03, 2013, 04:52:42 pm »
днес случайно разбрах, че личният ми имейл ведно с мобилният ми телефон, име и фамилия, са използвани без знанието и разрешението ми са създаване на профил в сайт
много престъпници се навъдиха, ей това е проблемът
сайтът е този: http://www.bb-team.org, свързан с него е този: http://www.livetolift.com
късно разбрах, че шайката начело с Лазар Радков са изгонени от Милко Георгиев преди години - е, не толкова късно, че да е непоправимо - еми, това - затъмнение :smile016:, гледам че не само мен е засегнало

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #29 -: Ноември 03, 2013, 08:53:26 pm »
А , защо всички свързвате Сл.затъмнения с нещо злокобно,неприятно ?!?
Опитвам се да си обясня ,проявата на същите от това ,което ми е познато-от себе си,защото съм родена на Сл.затъмнение.Хората ,реагират на /към мен  предпазливо ,не знаят какво да очакват от мен ,никой в началото не "вижда" слънчевите особености  на Риби ,но всички разбират/усещат ,че са срещнали нещо ново в живота си.Това усещане не аналог на нещо добро или лошо ,а просто по-скоро посока.
Ето например,сега от една година при мен е активирам силно Меркурий и чрез транзити ,прогресия ,дирекция,в солара и все се чудех къде ще е посоката на всичко това (даже и тук във форума попитах) ,сега затъмнението е в тригон с Меркурий,по оста 12/6 ,а АСЦ съвпад със същия ,тр.Меркурий съвпад със затъмнението и ...разбрах къде ще е новата посока при  мен;между другото Меркурий в натала ми управлява ДСЦ и МЦ ,в знак на заточение е ,в 3-ти дом .
За мен Сл.затъмнение е, като моментно изгубване на собственото Аз или по-скоро като оттегляне от сцената ,за да се презаредят батериите ,къде и как (в домовете ,аспекти където се случва това ) ,за да може да изгреем с нови сили (планета ,която е аспектирана).Ей това "спиране на тока" може би обърква хората ,губят ориентация и се получава дискомфорт.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“