Автор Тема: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно  (Прочетена 14117 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #30 -: Ноември 03, 2013, 09:01:17 pm »
Abroad, в тоя бб сайт при регестрация не ти иска телефон, как са ти го въвели?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #31 -: Ноември 03, 2013, 09:10:05 pm »
Хмм-съжалявам за неприятностите, които някои от вас имат
Аз лично не мога да се оплача от нищо-минах няколкостотин км, видях се с готини хора, подхванах да помагам за нещо обещано, попазарувах, и изобщо..няма проблеми
Предните няколко дена бях леко изтощена, даже си мислех, че някой вирус може да ме почва, но не-изпих х чая, поспах с половин час повече сутрин и съм ок

Околните хора-не забелязвам нищо особено, на някои с проблеми от преди седмица, сега им се разрешиха, няма високи децибели, ексцесии и т.н.

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #32 -: Ноември 03, 2013, 10:23:18 pm »
Abroad, в тоя бб сайт при регестрация не ти иска телефон, как са ти го въвели?

а, защо трябва да го иска, нали съвсем отчетливо написах, че не съм се регистрилала сама и в това е проблемът
бях при тях на консултация, говорихме по телефона (ето от къде го имат), първоначално си писахме на мейл - не се разбрахме заради подхода им, философия като цяло и цена, не се записах при тях, записах се другаде. Никога не е ставало  въпрос за регистрация в който и да е техен сайт по какъвто и да е повод. Използвали са лични данни без разрешение и уведомление дори, за да натрупат профили...кое му е сложното за разбиране на толкова простичко престъпление :017: - да, престъпление или свикнахме да четем глупости по слухове на очевидци, а като се сподели реална ситуация от първоизточника я смиламе трудно.
Ако на някого е такъв е подходът принципно - няма смисъл да отиваме по натам, тя, основата е твърде прогнила - сега ясна ли съм, или да продължа с изясняването?

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #33 -: Ноември 03, 2013, 10:27:36 pm »
А , защо всички свързвате Сл.затъмнения с нещо злокобно,неприятно ?!?
--------------------------------------------

защо реши, че го свързваме с нещо неприятно - напротив, очакванията ми в последно време са все в другата посока. Тук само споделих резултат - затъмнението е в същия градус и минутки на прогресивен Меркурий в трети натален дом и прогресивна Луна в първи. Трябваше да си замълча ли?!
Може да е извратено, но дори и на такова раздвижване се радвам, поне е движение...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #34 -: Ноември 03, 2013, 10:35:50 pm »
Добре ,нека бъде така :"Защо повечето ,не всички ?"  :smile016:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #35 -: Ноември 03, 2013, 10:46:07 pm »
Abroad, като няма поле в базата да ти запишат телефона, как точно са ти го "използвали" тоя личен данн?
С другото съм съгласна-можеш да подадеш оплакване в комисията за защита на потребителите и да си получат подходящата глоба
Но...този сайт изпраща мейл за потвърждение
-ако не си получила такъв, няма как да докажеш, че твои данни са използвани, понеже може да се каже, че има хиляди Иван Иванов и толкоз
-ако си-можеш да не активираш акаунта и профилът ще е умрял след 7 дена

При всички случаи можеш да се оплачеш на комисията-става и нелично, доколкото знам

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #36 -: Ноември 03, 2013, 11:31:08 pm »
Abroad, като няма поле в базата да ти запишат телефона, как точно са ти го "използвали" тоя личен данн?
С другото съм съгласна-можеш да подадеш оплакване в комисията за защита на потребителите и да си получат подходящата глоба
Но...този сайт изпраща мейл за потвърждение
-ако не си получила такъв, няма как да докажеш, че твои данни са използвани, понеже може да се каже, че има хиляди Иван Иванов и толкоз
-ако си-можеш да не активираш акаунта и профилът ще е умрял след 7 дена

При всички случаи можеш да се оплачеш на комисията-става и нелично, доколкото знам

Ама, верно ли?!
Или покрай ретрограден Меркурий не можем да мислим?
Да беше ми задал тоя въпрос някой друг, не администратор на сайт, дали аджеба може да регистира някой без да го уведомява на мейла - добре. Да беше ми задал тоя въпрос някой дето е съвсем наясно, че име и фамилия нямат нищо общо с комбинациите Иван Иванов, Димитър Петров, Тодор Тодоров и т.н., да го разбереш, ма в тоя случай не знам, не знам какво да мисля :017:. Хайде сега бързичко вземи ми напиши вв гуугъл име и фамилия да видим колко таквиз ще излязат. Това беше първа задачка. Втората е да пробваш да влезеш в предполагаемия не твой профил - и, о, простота!каква изненада - натискаш услужливия бутон за забравена парола, кадето се налага да въведеш съвсем уникалния си и неповторим имейл - и, още една изненада - на него, да, точно на собствения си имейл получаваш нова парола и линк за промяната и. Влизаш си в тъй наречения "собствен" профил (в кавички е, понеже не е мой, не съм го създала аз, без да съм получила и уведомление за целта, потретвам), като на един от екраните виждаш въведен личния си мобилен телефон. Не копирах екрана - каква ужасна грешка (ако знаех, че ще трябва да ти го доказвам, щях, ама на - реших да ги смъмря, и те тутакси затриха профила, както изрично им написах).

Сега, успя ли или да потретя след 10-ти ноември :021:


Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #37 -: Ноември 04, 2013, 12:10:49 am »
Ами да-профилът ти го няма-и това е проблемът-нямаш имейл, нямаш профил, на кой какво да доказваш, като даже и на мен не можеш
Избързала си-а не трябваше
Една лека демонстрация пред комисията и щеше да има дело
А сега има само оплакване пред комшийките
Всъщност ти пак можеш да пробваш, с надеждата за друг потърпевш (каква ирония)

Kaya

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 170
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #38 -: Ноември 04, 2013, 04:09:21 pm »
естетствено, че ще го затрият:) нали иначе подлежат на санкция по закона за запазване на личниет данни :d030:

Рени, всички затъмнения се  броят "нежелателни" и при мен слънчевият знак  не се усеща на "добър ден"

Времето между две затъмнения  определено е наситено с  всякакви събития, но  често негативни.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #39 -: Ноември 04, 2013, 06:34:56 pm »
Kaya,от това ,което съм чела за затъмненията ,е по-скоро въпрос на суеверие,поради обясними причини ,аз не виждам нищо "черно" в тях .Дадох пример с моята карта,точно по тази причина ,какво е "нежелателното" /фаталното при родени на затъмнение ?!?
Като дадох пример с "не виждането" на слънчевите ми характеристики ,имах предвид спецификата тук -Слънце и възел в различни знаци при все, че Нептун при мен е на АСЦ в аспект със Слънце и упр.на АСЦ ,не че аз съм прецедент.
Много рядко можеш да "видиш" слънчевия знак на някой ,освен ако не е подчертан по някакъв начин. :smile016:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Kaya

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 170
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #40 -: Ноември 05, 2013, 10:20:38 am »
Специално между тези две затъмнения е много важно да се отчете, че  имаме ретро мерк и сатурн в зоната на случващите се затъмнения. Какво означава това:  неправилно поставени диагнози по ретро мерк и  фаталния им край поради наличието на  сатурн в градусите на затъмнение, неразбории с документи, които : изчезват, биват изтрити и с тях се случва "приключване" заради сатурн, неефкетивна комуникация, която  може да ни отстрани от обекта, с който се е случила за дълго, кражби на имущество и невъзможността да бъдат върнати предметите, инциденти с  превозни средства и отново поради сатурн тук е  възможен  нежелан край, разтрогване на договорни отношения, поява на ирационални страхове, които нямат обяснение,  по сатурн са и осъзнаването на нуждата  от структура, повече сигурност и нуждата от ново начало или край и т.н. Основните събития вървят по  знака- скорпион, който е свръзан с кризи, загуби, зтрадание,  подмолно поведение, проблеми с пикочо -половата система, коренна трансформация на  мнение, отношение и нуждата то да се изгради наново с други правила.  Тьй като това все пак е знака на скорпион се очаква по време на затъмнението да бъдат  изкарани на повърхността истини, които не сме "виждали" добре и да осъзнаем  нуждата  от нов подход.
Спецификата на това, което се случва се определя от планетите: ретро мерк и сатурн. Справка по- горе:) И най- важното къде ви попада в хороскопа!

Ако  пренесем в сидерална позиция затъмнението ще имаме  доста силен сатурн, който в чистата си форма  води до веществена загуба в сферата на семейните, любовните отношения или започването на такива, чрез осъзната  нужда или страх. Загубите покрай меркурий биха били  по- скоро върху семейното имущество и личната представа за любов.

Рени, идеята за затъмненията е, че слънцето и луната са най- личните светила. Едното има собствена светлина, другото отразена, но са определящи за  живота на земята и в частност на всеки човек. Смята се, че  нищо не може да "затъмни" тяхнат светлина. единственото това е възможно от лунните възли. Когато лунните възли попадат върху  светилата или им  оказват влияние те ги затъмняват и се счита, че светилата  не могат да "светят", да се изразят и функционират напълно. Слънцето може да изгори всяка планета в  хороскопа, но не може да изгори възел. Приема се, че възлите нараняват светилата.  Но доколкото съм чела  по- удачно е да си роден на слънчево затъмнение.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #41 -: Ноември 05, 2013, 01:24:39 pm »
Kaya,благодаря за споделеното.
Направи ми впечатление следното споделено от теб ".... Приема се, че възлите нараняват светилата" ,но нали те са фиктивни точки ,които не носят енергиен заряд,как тогава това се случва и защо така е прието  ::)
Аз също четох в статията публикувана от Стреличка ,че родените на слънчево затъмнение са малко "по-" ,от тези родени на лунно. :smile016:
Значи до 17.11.когато е Лунното затъмнение и обръщането на Меркурий в директно движение ,ако не  е належащо ,да не се предприемат дейности/събития по горе-споменатите от теб ?! ? Хм ,тогава тръгва пък Юпитер ретро .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Kaya

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 170
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #42 -: Ноември 06, 2013, 12:00:46 pm »
в индийската астрология раху и кету са наричани - планети
така изглежда лунното затъмнение- всъщност земята  затъмнява луната и тя не може да отази светлина.
изивнявам се за линка, но картинка не  желае да се покаже:) това е  дело на ученичета:)

https://www.google.bg/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&docid=UctR_fy8-iYHrM&tbnid=gctO3ke8mnkT0M:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Foakdome.com%2Fk5%2Flesson-plans%2Fphoto-editing%2Flunar-eclipse-illustration.php&ei=lBJ6UpzUJciltAb09ICABg&bvm=bv.55980276,d.Yms&psig=AFQjCNEa67o3gw8yOacTCpDCtals_YI6WA&ust=1383818169433944
« Последна редакция: Ноември 06, 2013, 12:03:36 pm от Kaya »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #43 -: Ноември 06, 2013, 02:48:48 pm »
Досетих се,че информацията може да е от ведическата астрология . :smile016:

Аз се върнах 19 г назад и тогава Венера е била ретро в градуса на затъмнението и ролята й значима ,защото се явява и управител на ЮЛВ ,няма да мога като теб  ,Kaya ,да интерпретирам ситуацията ,но ти ме провокира да видя дали е активирало нещо в личен план  -да !  :smile016:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Kaya

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 170
Re: Слънчево затъмнение на 3-11-2013,пръстеновидно
« Отговор #44 -: Ноември 06, 2013, 08:49:43 pm »
Казват, че родените по затъмнение са по - чувствителни към  всякакви затъмнения и проявлението им в натала.
ПО приницп можем да правим така: на слънчево затъмнение да си намисляме нещо ново по дома където ще се появи в натала и да чакаме да се прояви, а  по лунните затъмнения да си намисляме неща, които да приключим веднъж за винаги. Същото важи и за лунациите пълнолуние и новолуние, но с по- малка сила.
п.п. който има карти таро не е добре да ги зарежда на лунно затъмнение ( защото по рпинцип е хубаво да се зареждат на пълнолуние), че само  кофти енергии ще му се налепят