Автор Тема: Аспекти за добри шофьори в натала  (Прочетена 5101 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Аспекти за добри шофьори в натала
« -: Ноември 19, 2013, 08:15:21 pm »
Реших да създам една тема, не намерих такава. Знам, че във форума има запалени по карането  :dance:, та реших да питам: какво показва в натала дали нативът ще е добър шофьор ( осевн многото практика и опит) или не. Все пак , както се казва, някои се раждат такива , в кръвта им е . Трети дом ли се гледа, У3 и неговите аспекти ???
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Аспекти за добри шофьори в натала
« Отговор #1 -: Ноември 19, 2013, 08:32:26 pm »
Ами то няма много възможности
Според старата школа връзка меркурий/марс са бързи и сръчни
Са, ако не са супер късогледи, стават добри шофьори

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Аспекти за добри шофьори в натала
« Отговор #2 -: Ноември 19, 2013, 08:36:55 pm »
Някъде беше обсъждано това, но не помня къде  :) Май в темата за Марс.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Аспекти за добри шофьори в натала
« Отговор #3 -: Ноември 19, 2013, 09:17:57 pm »
Мдаа, днес е ден на повторенията-за затвърждаване :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Аспекти за добри шофьори в натала
« Отговор #4 -: Ноември 19, 2013, 10:16:11 pm »
Може би е обсъждано, но признавам си, не съм чела темата за марс.  :93:  Та, да гледам аспектите на марс с мерка? А ако няма аспекти, не трябва ли и марса да е по-добре поставен ( тронов или екзалтиран) или тогава стават много нервни състезатели? Забеляза;а съм, че хора с повече огън в натала ( например огнени слънца при жените или въздушни луни при същите) да по-добри шофьори. Струва ми се, че ако преобладава водата ще има един страх , но пък водните имат добри инстинкти.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Аспекти за добри шофьори в натала
« Отговор #5 -: Ноември 19, 2013, 10:35:49 pm »
Намрих марсовата тема  ;). Има интересна информация и съпоставки, сега чета ( може да изтриете темата, ако няма какво да се добави, е излишно) Иначе и моите наблюдения са, че мутабелните марсове ( като такива в дева, близнаци и стрелец) са добри на пътя. Моят е в козирог, но нептунясал. Не знам какво ще излезе, днес почнах шофьорски курс. :93: Обаче трябва да го карам доста скоростно, че нямам много време. Не планувам след това веднага да се качавам на кола, никога не ми е било цел или интерес. Обичам много да пътувам, но някой друг да ме вози.  :) Интересно ми е , не е като да ме е страх супер много, но ми е трудна малко координацията ( все пак с тоя размит нептун) . Иначе изключвам леко, че не съм сама наоколо по пътя  :86:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Аспекти за добри шофьори в натала
« Отговор #6 -: Ноември 20, 2013, 12:43:59 am »
:) Много внимавай с това последното "не съм сама на пътя" - ти си начинаещ шофьор, още даже и това не си, оттърви се от този навик бързо, характерен е за жените и има усточивост на проявлението  :D
Успех, бъди упорита и не се отказвай при провал, в началото вероятно ще ти е трудно, но това още нищо не означава

Относно уменията - не само аспекти, виж в карти на добри шофьори дали има каквато и да е връзка, например марс в трети дом, или меркурий в овен, не съм изследвала, но може да излезе нещо

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Аспекти за добри шофьори в натала
« Отговор #7 -: Ноември 20, 2013, 01:00:40 am »
Направо темата трябваше да почва с картите на Фетел, Хамилтън, Алонсо, Валентино Роси, някой шампион от рали Дакар или Дайтона 500   :93:.

Имам един френд, който доскоро се състезаваше в долния клас на Формула 1/не се сещам как се казваше/, но не продължи да се състезава защото много трудно се намира спонсор, а иизвън това по принцип e много добър шофьор.
Картата е без час ..


Иначе и аз имам съвпад Мерк/Марс и шофирам добре и не само коли/преди време работата ми изискваше и управлението на по-специализирани машини/, но нямам никакво влечение към тях, шофирането ме напряга и не се чувствам добре/заради квадратът към Луната/ и обръщам внимание само в/у красотата в една кола, извивките, дизайна, салона и т.н .., докато за механика не искам и да чувам думичка  :91:.



Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Аспекти за добри шофьори в натала
« Отговор #8 -: Ноември 20, 2013, 01:55:00 am »
айде- марс в близнаци, еми -туй то  :57:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Аспекти за добри шофьори в натала
« Отговор #9 -: Ноември 20, 2013, 03:33:16 pm »
Ема, колко коня ти беше колата и колко тежеше :)

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Аспекти за добри шофьори в натала
« Отговор #10 -: Ноември 22, 2013, 12:44:44 am »
Направо темата трябваше да почва с картите на Фетел, Хамилтън, Алонсо, Валентино Роси, някой шампион от рали Дакар или Дайтона 500   :93:.

Е не, те са профи. Все ще го имат заложено като да им е работа, не просто кеф. Любителите само си представяме да сме на тяхно място, би било готино, но засега ни остава вълнението от газ/спирачка в трафика. То нищо ново, казвала съм си, ама е много интересно, че в супер инфарктни моменти и напечено ежедневие, сядам и това ме успокоява.

Според мен, освен близнашкия, Марс в Дева, както и другите земни - при това и дамски, бива си ги, а и обичат. И Меркурий също как е позициониран. 

За добри шофьори не знам, но при Марс квадрат с Уран мисля, че е по-добре човек да не става шофьор или ако вече е станал, да внимава много как се държи на пътя.

Това в колко карти си го наблюдавал, че "не бива да става шофьор"?
« Последна редакция: Ноември 22, 2013, 12:46:24 am от sunrain »
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Аспекти за добри шофьори в натала
« Отговор #11 -: Ноември 27, 2013, 10:15:25 am »
Най-добрият шофьор на всичко, което е на колела - Марс в Стрелец, Меркурий в Риби. Под всичко, имам предвид всичко, на всякакви терени, във всякакви условия.

Втори номер - сигурен, стабилен, с бърза реакция и ориентация - Марс в Риби, Меркурий в Близнаци. Не се презорва със скоростите, но може да мине отвсякъде и да те прекара през всичко, по най-прекия и най-чевръст път. Дори да не е бил никога на мястото преди това.

Най-добрата жена шофьор - Меркурий в Дева, Марс в Рак - не дава акъл, ма и не приема. Не понася някой да я вози, кара чевръсто, бързо, брилянтно.

Аз съм по-скоро неустрашим шофьор, в общия случай обаче удържам импулсите си да наора наглеците, които не виждат други участници в движението, освен себе си. Обикновено, ако не карам, съм много досаден навигатор - само бърникам по копчетата и давам сигнални команди от типа - Пешеходец! Камера! Табелата! или безадресното и напълно безмислено Внимавай!, което ако не обясниш за какво да се внимава, си е непосредствен и излишен стрес. Ужасна работа, затова гледам да си се возя сама. Марс в Телец, Меркурий във Везни.

Сестра ми е никакъв шофьор. Сигурно е единствената в историята, късана четири пъти на полигон, и всеки път още на влизане в квадрата, поради помляно предно колче. Марс в Близнаци и Меркурий в Лъв. Иначе е изключително сръчна в ръцете - изкарва си парите със занаят, работи с машина, с добър баланс и култура на движение на тялото, ма на. Още не се е отказала съвсем да кара.
De omnibus dubitandum est

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Ride or Die
« Отговор #12 -: Декември 01, 2013, 12:49:43 pm »
Не е съвсем за тук, но да почетем един "бърз и яростен"...


No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Аспекти за добри шофьори в натала
« Отговор #13 -: Декември 01, 2013, 03:18:47 pm »
Как му сметна дирекции без час?

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Аспекти за добри шофьори в натала
« Отговор #14 -: Декември 01, 2013, 03:32:00 pm »
При катастрофата е шофирал негов приятел - бивш автомобилен състезател. Той също е загинал.

No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred