Автор Тема: Предизвикателство към Вашата интуиция  (Прочетена 32395 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #30 -: Май 31, 2013, 12:04:38 am »
В смисъл, че планетите там са силно изявени на вънщен план, защото попадат в гокленови зони (поне части от тези домове, ако не целите)?

Да-в смисъл, че Гоклен го е доказал статистически-изява на планета в 9 и 12-ти е много по-силна от 10-ти и 1-ви, най-вече при професионалния път

Веднага можеш да провериш дали е вярно .
Юпитер,Уран ,Плутон в 10-ти дом ,
Нептун в 12-ти дом
Къде е изявата откъм професия ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #31 -: Май 31, 2013, 12:10:54 am »
Ами според статията по нептун

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #32 -: Май 31, 2013, 12:14:25 am »
Тия дни покрай новия форум изчетох една торба статии :)
И получих прозрение-истината е в старата школа, имало стотици непреведени и неточно преведени книги
Жалко, че не знам 5-6 езика, ще взема да пробвам с някоя карта, а вие се въздържайте от много шумен смях (ако можете  ;D )

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #33 -: Май 31, 2013, 12:14:36 am »
Ами според статията по нептун

Според теб?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #34 -: Май 31, 2013, 12:20:24 am »
Опитвам се да гледам някакви достойнства-нептун в 12 е акцидентално силен, плутон в десети какъв е?

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #35 -: Май 31, 2013, 12:24:16 am »
Веднага можеш да провериш дали е вярно .
Юпитер,Уран ,Плутон в 10-ти дом ,
Нептун в 12-ти дом
Къде е изявата откъм професия ?

От тези четирите само Юпитер има капацитет да се брои за професионален сигнификатор. Но по-вероятно е да не е нито една от тях, ако няма права в МС.
De omnibus dubitandum est

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #36 -: Май 31, 2013, 12:25:29 am »
А защо нептун не играе?

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #37 -: Май 31, 2013, 12:36:38 am »
По дефолт - защото е транс, защото е в 12-ти и не може да се включи като активен определител на толкова важно място като МС (важно е дали е в знака на Асц. все пак или си е ачик в 12-ти знак от него). Като цяло, липсват си минималните изходни параметри, за да е решаема задачката на Рени.  8)
De omnibus dubitandum est

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #38 -: Май 31, 2013, 12:42:10 am »
И на мен много ми харесват статиите на Гоклен  и ги приемам за достатъчно полезна информация в посока професионален статус,но все пак никога не забравям ,че  неговите изследвания обхващат определена географска ширина ,период,обществена прослойка.
Продължил е теорията на чичко Дарвин :" Не оцелява най-силният ,нито най-умният ,а онзи който умее да се адпатира!" -оста на осъзнаване ,умно :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #39 -: Май 31, 2013, 08:57:34 am »
По дефолт - защото е транс, защото е в 12-ти и не може да се включи като активен определител на толкова важно място като МС (важно е дали е в знака на Асц. все пак или си е ачик в 12-ти знак от него). Като цяло, липсват си минималните изходни параметри, за да е решаема задачката на Рени.  8)

Мерси-това исках да попитам-ако минем към класиците, забравяме за транссатурновите, така ли?
Поне едно мъничко око не им ли хвърляме? Малко ще ми е странно да ги няма, но пък да не стане манджа с грозде...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #40 -: Май 31, 2013, 09:36:54 am »
По дефолт - защото е транс, защото е в 12-ти и не може да се включи като активен определител на толкова важно място като МС (важно е дали е в знака на Асц. все пак или си е ачик в 12-ти знак от него). Като цяло, липсват си минималните изходни параметри, за да е решаема задачката на Рени.  8)

Мерси-това исках да попитам-ако минем към класиците, забравяме за транссатурновите, така ли?
Поне едно мъничко око не им ли хвърляме? Малко ще ми е странно да ги няма, но пък да не стане манджа с грозде...

Ти си избираш какво искаш да "забравиш" и какво да използваш от толкова много материал,най-важна е преценката . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #41 -: Май 31, 2013, 09:41:01 am »
Не е така, има си правила и като стъпвам в непозната сфера, предпочитам да не е през просото
Аз и с рецептите съм така-първият път винаги е по инструкциите
После вече експериментирам

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #42 -: Май 31, 2013, 10:12:16 am »
Не е така, има си правила и като стъпвам в непозната сфера, предпочитам да не е през просото
Аз и с рецептите съм така-първият път винаги е по инструкциите
После вече експериментирам

Това не е ли избор ,предпочитания ?!? Това е твоят начин ,подход,стил .Правилата са рамкиращи и държат структурата на "нещото" (без значение какво) и поради което са важни като основа,форма ,но задържиш ли се прекалено силно към тях как ще се "срещнеш" с непознатото,необяснимото,прецедента?!? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #43 -: Май 31, 2013, 10:22:46 am »
Така е :)
Сега обаче съм на първото стъпало, даже си мислех как може статистически да се докаже коя школа работи по-точно

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #44 -: Май 31, 2013, 10:25:46 am »
Lill', искаш ли да дадеш отговор на задачката? Разбира се, когато имаш свободно време.