Автор Тема: Фотография  (Прочетена 17634 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Фотография
« Отговор #15 -: Юни 21, 2013, 05:53:33 pm »
Сега прочетох ,имало е активиране на 3-ти дом от Нептун ,затова.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Фотография
« Отговор #16 -: Юни 21, 2013, 06:00:45 pm »
Сега прочетох ,имало е активиране на 3-ти дом от Нептун ,затова.

в какъв смисъл?

сега погледнах - януари 1932 нептун е още на 7* и нещо в дева - ретрограден

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Фотография
« Отговор #17 -: Юни 21, 2013, 06:09:46 pm »
Ако това е картата на фотографа ,за който коментираме ,тр.Нептун след около 24-26 г прави опозиция с Юпитер ,като и двамата са управители на 3-ти дом и е настъпил Луната .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Фотография
« Отговор #18 -: Юни 21, 2013, 06:27:14 pm »
мен и днес ме боли глава и не мога да смятам, та се наложи да му транзитна картата - на ахмак глава...краката патят

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Фотография
« Отговор #19 -: Юни 21, 2013, 06:30:39 pm »
Какви аспекти имаш към АСЦ и към планети в Овен ,за главоболието?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Фотография
« Отговор #20 -: Юни 21, 2013, 06:54:44 pm »
Какви аспекти имаш към АСЦ и към планети в Овен ,за главоболието?

Знам ли и аз, то е от малко спане

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Фотография
« Отговор #21 -: Юни 21, 2013, 07:45:50 pm »
Е.Кейси -спящият пророк, прехранвал се е с фотография

Нептун-Луна на МС
взаимна рецепция Нептун-Венера

« Последна редакция: Юни 21, 2013, 07:48:09 pm от strelicka »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Фотография
« Отговор #22 -: Юни 21, 2013, 07:55:55 pm »
'Прехраната" не е ли по 6-ти дом ? 
Иначе Кейси е толкова огнено -нептунов ,че е можел да се занимава с каквото си поиска,защото е "знаел". :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Фотография
« Отговор #23 -: Юни 21, 2013, 08:24:51 pm »
Благодарение на негови бизнес прогнози,хора от близкото обкръжение са натрупали милиони,главно в нефтеният бизнес,пак е по нептун

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Фотография
« Отговор #24 -: Юни 21, 2013, 08:56:43 pm »
Благодарение на негови бизнес прогнози,хора от близкото обкръжение са натрупали милиони,главно в нефтеният бизнес,пак е по нептун

...и на Земята :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Orfei

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 96
Re: Фотография
« Отговор #25 -: Юни 22, 2013, 12:20:39 pm »
Ако искаме хубав пример, по-добре е да вземем картата на Ансел Адамс, смята се за един от най-значимите форографи в историята (инфо тук)

Аз виждам тук сравнително ранната ориентация на човека към фотография по следното нещо -освен силния Уран,за който изтъкнахте, че се срещал в картите на фотографи
 - много голямо струпване във втори дом- интерсептацията е допълнително усложнение, което повтаря важността на тази ос, Луната в срещуположния също. Венера упи на 6ти е във втори и дава добра връзка между домовете на материята, които често направляват и поприщата на професионалната ориентация- значи личните умения на човека и как той харесва да работи ще бъде водени от усета му за ценно, красиво, стойностно, включително как да печели пари. Меркурий въздушен, екзалтиран и пред Сленцето, комбиниран с Венера и ретроградни и получаващи аспект от управителя си показва,че този човек ще има усет за пропорции и ще търси да улавя нестандартните си хрумвания. Слънце и Марс в Риби и Нептунов аспект към тях. Ако приемем,че Нептун има връзка със сферата на фотографията- също е подчертан и при транзитите явно това му се еактивирало и го е отвело някъде. Има огнен асцендент и Уран там- не е имал притеснение да пробва нещо ново, само си е търсил мишена за изява.

Orfei

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 96
Re: Фотография
« Отговор #26 -: Юни 22, 2013, 05:02:57 pm »
За третата си мисля,че може да е дала фотограф или художник.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Фотография
« Отговор #27 -: Юни 22, 2013, 05:09:29 pm »
От това ,което изказахме като мнение ,идеи ,даващи индикации за тази професия/хоби ,какво от тази карта отговаря на същите?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Orfei

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 96
Re: Фотография
« Отговор #28 -: Юни 22, 2013, 05:29:56 pm »
Стелиум в 12 в интерсептиран Телец ми се стори много творческо. 12 като зона на Нептун. Меркурий управител на 1,2,5 връх на йод от Нептун и Плутон. Най- висока е Луната знак на Нептун, квадрат с него и връзка с Уран.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Фотография
« Отговор #29 -: Юни 22, 2013, 05:54:15 pm »
В третата карта освен творчески занимания ми се струва, че не е изключено да има и лечителски способности - не е задължително това да бъде влечение към традиционната медицина, по-скоро холистична или нещо свързано с психология, психотерапия. Не е изключено на определен етап от живота родената да е имала такива проблеми, да е преминала през сериозна психологическа криза.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui