Автор Тема: Прогресии  (Прочетена 165924 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Прогресии
« Отговор #600 -: Юни 12, 2016, 04:03:21 pm »
качи ако искаш картата  СД+Прогресии ако искаш,при всеки е индивидуално

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Прогресии
« Отговор #601 -: Юни 12, 2016, 07:40:05 pm »
Колко е допустимият орбис при прогресиите при аспекти с натални планети?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Прогресии
« Отговор #602 -: Юни 12, 2016, 07:43:15 pm »
Колко е допустимият орбис при прогресиите при аспекти с натални планети?

1 градус :)


Рада, аз съм преживяла съвпад на тр. плутон с луна и нищо не се случи с майка ми, нито пък с баща ми щото аз имам квадратура на светилата. Луната при теб кои домове управлява и в кой дом се намира?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Прогресии
« Отговор #603 -: Юни 12, 2016, 07:51:44 pm »
Благодаря Тери

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресии
« Отговор #604 -: Юни 12, 2016, 08:35:46 pm »
Колко е допустимият орбис при прогресиите при аспекти с натални планети?

Не повече от 3 * при сходящ аспект и най-много 1* при разходящ, особено при участие на планети, точки в неподвижни знаци, като условието е първо да се прецени как, на какво откликва натива/картата.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Прогресии
« Отговор #605 -: Юни 13, 2016, 03:04:09 pm »
Съвпада на тр.Плуто с Луна,родих дъщеря ми ,преместихме се да живеем при майка ми,защото имаше сериозен здравословен проблем ,възникнал доста преди това и се наложи да се грижа и за нея

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Прогресии
« Отговор #606 -: Юни 13, 2016, 03:55:25 pm »
Момичета благодаря още веднъж за споделеното!

1 градус :)


Рада, аз съм преживяла съвпад на тр. плутон с луна и нищо не се случи с майка ми, нито пък с баща ми щото аз имам квадратура на светилата. Луната при теб кои домове управлява и в кой дом се намира?

Тери, луната ми е У1 дом и се намира в шести дом в Козирог. Няма аспект с Плутон в натала, но има три опозиции и два квадрата.



Happy58

  • Гост
Re: Прогресии
« Отговор #607 -: Юни 13, 2016, 04:27:31 pm »
Момичета благодаря още веднъж за споделеното!

Тери, луната ми е У1 дом и се намира в шести дом в Козирог. Няма аспект с Плутон в натала, но има три опозиции и два квадрата.

А Плутон?

Моята приятелка излезе тази година от този съвпад .... много тежко й беше през него. Много силни емоции, много промени в живота й - сега вече пое по нов път, "преродена" - като по учебник.

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Прогресии
« Отговор #608 -: Юни 18, 2016, 10:46:41 pm »
А Плутон?

Моята приятелка излезе тази година от този съвпад .... много тежко й беше през него. Много силни емоции, много промени в живота й - сега вече пое по нов път, "преродена" - като по учебник.

Хепи, отговорих ти в темата за Плутон.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Прогресии
« Отговор #609 -: Юни 19, 2016, 08:52:46 am »
В момента пр. Венера ми е на 29гр. телец и после в близнаци.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Прогресии
« Отговор #610 -: Юни 19, 2016, 09:12:48 am »
В момента пр. Венера ми е на 29гр. телец и после в близнаци.

Ох че хубаво. Само внимавай с парите, нали това бил градусът на банкрута :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Прогресии
« Отговор #611 -: Юни 19, 2016, 10:00:32 am »
Кога ще оправят тая грешка международните организации по астрология-казва се 29 градус ,а се има предвид 30 ти-от 29* до 0* си е 30* :91: Не обвинявам вас,и корифеи така говорят :lol_hitting:. Иначе трябва да се гледа по-комплексно .Аз имам в момента Венера в 30* козирог-един от най-добрите принципно за пробив -30 дева,рак,лъв казват са добрите възможности .ДА ,ама НЕ :ecomcity: .Освен това положение пр.Венера ми прави квадрат към нат.Слънце .Това по Хамбургската школа също е добре-те признават само твърди аспекти,а Слънце /Венера звучи добре .Още по-вече Слънце натално ми е в МП Венера/Уран .Обаче събитийно ректификацията поне засега показва друго .Събитйност имам само в това,че ме окрадоха на пазар ,може да е свързано с това че квадратът е кофти аспект,Марсов,разбойнически,Мангалски-цигански :57: .Ляв ли е десен ли не знам вече-но явно бързата планета напред по градуси се проявява кофти .Между другото при прогресия дали работят правилата за ляв/десен аспект-пр.Венера е почти равна по-скорост на средната скорост на Слънцето .Като се гледа комплексно с по-вече филтри става сложно .Пример за събитийна оценка- 1.Купих си апартамент/чудесно добра събитийност! 2.Да,обаче го купих на изплащане/кофти събитийна оценка 3.Кофти,обаче кредитът беше изгоден/положителна събитийна оценка4,изгоден,но не ми стигат парите да плащам вноските/кофти оценка,5.не стигат парите,но ми отпускат изгодно рефинансиране и тн и тн :o

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Прогресии
« Отговор #612 -: Юни 19, 2016, 10:57:58 am »
Кога ще оправят тая грешка международните организации по астрология-казва се 29 градус ,а се има предвид 30 ти-от 29* до 0* си е 30* :91: Не обвинявам вас,и корифеи така говорят :lol_hitting:. Иначе трябва да се гледа по-комплексно .Аз имам в момента Венера в 30* козирог-един от най-добрите принципно за пробив -30 дева,рак,лъв казват са добрите възможности .ДА ,ама НЕ :ecomcity: .Освен това положение пр.Венера ми прави квадрат към нат.Слънце .Това по Хамбургската школа също е добре-те признават само твърди аспекти,а Слънце /Венера звучи добре .Още по-вече Слънце натално ми е в МП Венера/Уран .Обаче събитийно ректификацията поне засега показва друго .Събитйност имам само в това,че ме окрадоха на пазар ,може да е свързано с това че квадратът е кофти аспект,Марсов,разбойнически,Мангалски-цигански :57: .Ляв ли е десен ли не знам вече-но явно бързата планета напред по градуси се проявява кофти .Между другото при прогресия дали работят правилата за ляв/десен аспект-пр.Венера е почти равна по-скорост на средната скорост на Слънцето .Като се гледа комплексно с по-вече филтри става сложно .Пример за събитийна оценка- 1.Купих си апартамент/чудесно добра събитийност! 2.Да,обаче го купих на изплащане/кофти събитийна оценка 3.Кофти,обаче кредитът беше изгоден/положителна събитийна оценка4,изгоден,но не ми стигат парите да плащам вноските/кофти оценка,5.не стигат парите,но ми отпускат изгодно рефинансиране и тн и тн :o
пр.венера козирог  30 * човек недовършва св.дела до край,нереализирани очаквания,гр.на фаталност,сега сатурн е ретро и се заиграва с нептун,карето предполага смяна на действията с нови,по продуктивни

събитийната оценка реална или показно,ако е първото,то думичката кредит и недостиг обезценяват всичко положително и кой купува недвижимост. на мундо каре Ретро сатурн-нептун ,все ще го хакнат невидимите тежести - ипотекиран имот,неплатени задължения,данъци,консумативи,
а ретро марс скорпи,24 гр.на меркантилност и мошеничество, къде ти шета за кражбата напряга ли ти нат.меркурий,с голяма сума ли олекна по собствени критерии
« Последна редакция: Юни 19, 2016, 11:05:12 am от strelicka »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Прогресии
« Отговор #613 -: Юни 19, 2016, 11:38:41 am »
При прогресивна Венера в последния градус на Стрелец се омъжих и родих първото си дете. След това тя навлезе в Козирожките води - с отговорности, ред и т.н.
Над силата е само умението да я владеем!

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Прогресии
« Отговор #614 -: Юни 19, 2016, 11:41:34 am »
Стреличка това с апартамента е само теоритичен пример,реално не съм купувал/2017-18 в България всички предричат икономическа криза-поевтиняване,не е момент за купуване в момента,следва обезценяване /само прогноза / Намеквам че не е само доброто положение на планета на някои крайни грауси,като се гледа комплексно ,като се включат и други филтри се получава модифициране на събитийността,която не се знае къде ще избие в крайна сметка ::) За кражбата писах ,когато стана,тук е илюстрация за събитийността за Венера  на краен градус при мен .Ретро тр.Марс беще някъде около съвпад нат.Нептун ,гепиха ми 150 лева циганките на битака,тук има нещо и от тр.Нептун около Асц. ми,наказан с квадрат от Сатурн/някои смятат Сатурн за сигнификатор на циганите ./
« Последна редакция: Юни 19, 2016, 11:57:39 am от Bin »