Автор Тема: Прогресии  (Прочетена 166302 пъти)

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Прогресии
« Отговор #660 -: Юли 11, 2016, 09:16:06 am »
Да, знам имам и предположение: евентуално ако нещата се развият в тази насока-  нова любов и т.н, аз ще трябва да се разделя с партньора ми, с който живеем на семейни начала и имаме дете. Вероятно ще трябва да се разделя с миналото, да сменя дома си и прочие неща които можем да отнесем към лунния принцип. Когато човек взема такива съдбовни решения, не винаги е толкова лесно , човек си пеживява своите си кризи по пътя на промените :)
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Прогресии
« Отговор #661 -: Юли 11, 2016, 09:20:58 am »
Ама уточнявайте ги тези подробности :D аз гледам карта като на човек, необвързан и без дете. Ако случаят е такъв нещата могат да бъдат съвсем други - съвпадът на пр. Юпитер със слънцето и венера ще ти даде сили и късмет да се справиш с трудностите, които транзитния Сатурн ще донесе на луната ти и квадратурата на плутон от 10ти дом към 7ми, наталния плутон и венерата съвпад с него. Може и да няма любов, а второ дете с този ти партньор.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресии
« Отговор #662 -: Юли 11, 2016, 11:18:34 am »
Пр. Луна в козирог и в 10д няма как да донесе любов, така че не храни напразни илюзии в тази насока.

Защо, каква е причината "да не..." ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Прогресии
« Отговор #663 -: Юли 11, 2016, 02:13:24 pm »
Благодаря ви за мнението :), а и се надявам да е нов партньор  ;) :-* . Желая късмет и успех на всички във форума  :) :58:
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Прогресии
« Отговор #664 -: Юли 11, 2016, 02:15:46 pm »
Надявай се на добър живот със стария :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Прогресии
« Отговор #665 -: Юли 11, 2016, 04:40:42 pm »
Еми те са двама  :72: но с мъжът с когото живея не съм щастлива.  Двете връзки са сравнително продължителни 18 и 10 години. А транзитът на Уран през първи не е за подценяване.
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресии
« Отговор #666 -: Юли 11, 2016, 05:49:43 pm »
Защо, каква е причината "да не..." ?
Прогресивна Луна през знаците:
http://pims.ucoz.net/dir/predskazatelna/progresii/29-1-0-146

Прогресивна Луна през домовете:
http://pims.ucoz.net/dir/predskazatelna/progresii/29-1-0-141

И да благодарим на Пими за списването и подръжката на сайта, без да се оплаква по форумите, че е отдала енергия на вятъра и тъй нататък...
« Последна редакция: Юли 11, 2016, 06:16:55 pm от akruks »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Прогресии
« Отговор #667 -: Юли 12, 2016, 08:58:28 am »
Еми те са двама  :72: но с мъжът с когото живея не съм щастлива.  Двете връзки са сравнително продължителни 18 и 10 години. А транзитът на Уран през първи не е за подценяване.

Именно - прави опозиция към 7ми дом т.е. дава нестабилност. В комбинация с квадратурата на тр. плутон към десцедента надали ще е възможно създаване на стабилна връзка.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Прогресии
« Отговор #668 -: Юли 12, 2016, 09:05:59 am »
Прогресивна Луна в Козирог, е минала квадратура също към ДСЦ, вероятно е дала вълнения около партньорството. Проблеми отдавна.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Прогресии
« Отговор #669 -: Юли 12, 2016, 12:06:47 pm »
Да, отдавна съм , не виждам светлина в тунела. искам всичко да приключи и с двамата, и да започна живота си на чисто, ама едва ли. С тоз Плутон на Дсц, май цял живот ще е мъка,мъка  :'(
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Прогресии
« Отговор #670 -: Юли 12, 2016, 12:54:28 pm »
Онзи ден нали мръкЯх и оревах света  ;D Днес си погледнах прогресивната Луна, тя точно влязла в Козирог, тръгнала е към квадрати към нат. и пр. Меркурий и пр. Венера, съвпад Нептун и МС /общо взето през целия знак ще квадратира лични планети/. Вчера поставих ребром условия в едни взаимоотношения, помолих за окончателно и безвъзвратно прекъсване на емоционална връзка. Бях и съм крайно категорична в желанието си, но ми беше отказано, дадох време за размисъл, защото бях помолена за такова, но знам че няма друг вариант, като за мен ще бъде по-трудно отколкото за другата страна. Точно по козирожки не проявих никаква емоция, никакви мимики на лицето, нищо, все едно статуя говореше, която обяснява своите чувства, усещания като чужди, не нейни, а винаги в такива моменти се държа като 'луда', не удържам огъня си и стават пожари.
Развалих му на господина хубавия съвпад на тр. Венера с нат. Луна. Неговата пр Луна наближава съвпад с нат Сатурн/Плутон и квадрат с наталната

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Прогресии
« Отговор #671 -: Юли 12, 2016, 01:10:29 pm »
Сатенче, мислех да ти го пиша това за ингреса на прогресивната ти Луна в Козирог, но реших да пропусна, за да не задълбаеш точно тогава :)
Понеже става въпрос за взаимоотношения, вече е в орбис на секстил към натална Луна в 7 дом и ти си използвала възможността да изясниш отношенията си :)
Прогресивен АСЦ е на критичен градус в Телец, във втори дом и повтаря темата за ценностите, които изповядваш в една връзка - Венера, управител на 7 и 2 в първи дом.
И както казваш, ставаш по-обрана в реакциите си. Много се радвам за теб  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Прогресии
« Отговор #672 -: Юли 12, 2016, 01:21:03 pm »
Да, днес беше по-подходящ ден да го видя, след като вече направих това, което трябваше.

А прогресивният асц е спорен, заради съмненията в часа. Последно взех този час, но е е много сигурен, така че пр асц не е ясно дали вече не е в Близнаци или е по рано в Телец.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Прогресии
« Отговор #673 -: Юли 12, 2016, 01:28:47 pm »
Сатин, по ингрес на Венера си като по учебник, както обичат да казват.

Да, сутринта прочетох коментара ти в другата тема :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогресии
« Отговор #674 -: Юли 12, 2016, 01:38:43 pm »
Венера стана видима, т.е. се появи като Вечерница по залез слънце още на 9 юли. Във Варна, за София не знам как е.

Успя да се покаже, не знам обаче дали сега се вижда в нощното небе. Но новият хелиакален цикъл вече е започнал.
« Последна редакция: Юли 12, 2016, 01:48:49 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui