Автор Тема: Прогресии  (Прочетена 166004 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресии
« Отговор #165 -: Ноември 09, 2014, 01:23:33 am »
Прогресивна Луна в Скорпион ми съвпадна с К5.  ;)
От няколко дни вътрешно роптая,че на Пътя ми излизат напълно безсмислени,безполезни  и отработени ситуации :96:  ,но може да е от друг аспект.
Ако се случва за втори път е нормално да си го гледала вече този филм  :012:

sikeiros

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Прогресии
« Отговор #166 -: Ноември 09, 2014, 08:56:50 am »
Седми. Луната е У7, а Венера управлява десети и пети. По натал и двете са в трети, но в знака, в който попада и К4 - Овен.

Същото при мен, при прогресивна Луна върху Венера забременях, но при мен това е и на IC, не като при теб изцяло в 3.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Прогресии
« Отговор #167 -: Ноември 09, 2014, 10:17:25 am »
Да се похваля- най нарая прогресивната луна напусна три  годишното изгнание и пресече АЦ- или поне така мисля, изчаках малко с градуса, ако не е напълно точен на нат. ац. Обаче от толкова много кардинални атаки тая година, затъмнения и какво ли още, не мога много да я усетя.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Прогресии
« Отговор #168 -: Ноември 09, 2014, 11:57:53 am »
Ако се случва за втори път е нормално да си го гледала вече този филм  :012:
За втори път се случва.Първия път съм била пубертет.  ;)
Поне ще се подготвя психически за досадията. 
 Благодаря ти,че ме подсети да погледна.  :) :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресии
« Отговор #169 -: Ноември 09, 2014, 02:38:25 pm »
Някой при пр слънце в/у нат луна да е имал здравословни проблеми?

Papy, имала съм много неща в периода на този съвпад, в това число и здравословни проблеми, но същия е съвпаднал с:
-Лунно и Слънчево затъмнение (съвпад с прогресивна ос МЦ/ ИЦ)
-реверс на възлите
-прогресивно Новолуние
-тр. Сатурн съвпад със СЛВ
-тр. Плутон съвпад с АСЦ
-и още толкова твърди аспекти и по транзит, и по прогресия към Слънце, УАСЦ и У 6-ти дом, Луна
Не знам дали споделеното от мен ще ти е полезно като информация по казуса, защото ти търсиш конкретика, а моята карта така е локализирана, че като бутнеш една плочка от доминото и всички падат. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Прогресии
« Отговор #170 -: Ноември 09, 2014, 03:28:51 pm »
Когато пр.Луна направи съвпад с Плутон имах много дълбока сексуална връзка,която ми донесе много  ползи.Плутон У5,Луна У1 между тях квинконс.
  Той беше слънчев Овен,с много висок ранг на пагона.Не се поинтересувах от рождените му данни-предстоеше му операция на сърцето и не исках да виждам какво ще се случи.Връзката макар и краткотрайна беше многопластово интензивна.Аз бях командирована и там  се запознахме.Не знам дали е прескочил операцията,не исках да се интересувам,не исках да се обвързвам емоционално заради разстоянието.  :)
 Донякъде зависех от ранга му,но не това беше причината да съм с него.Чувствах дълбоко разбиране от негова страна за  личността,стремежите ми и абсолютна сигурност.Не знам каква ни е била синастрията,но единственото сигурно е негово Слънце съвпад с моя Луна.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Прогресии
« Отговор #171 -: Ноември 09, 2014, 04:53:42 pm »
Да, Рени, трудно ще ми е
Обаче ако искаш може на лични да ми кажеш отчетливите събития в рамките на половин година около съвпада на пр слънце с нат луна-кога като дата, аз ще пробвам да си наместя нещо

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Прогресии
« Отговор #172 -: Ноември 09, 2014, 06:36:08 pm »
Как я виждате прогресията на Луната през Юпитер ? Често срещам аналогии с хубави случки и събития по това време.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Прогресии
« Отговор #173 -: Ноември 09, 2014, 06:39:23 pm »
Как я виждате прогресията на Луната през Юпитер ? Често срещам аналогии с хубави случки и събития по това време.
Виждам прогресията най-малко като хора и среда,сред които ще ти е уютно,ще се чувстваш разбран и ще растеш.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Прогресии
« Отговор #174 -: Ноември 09, 2014, 07:36:27 pm »
Как я виждате прогресията на Луната през Юпитер ? Често срещам аналогии с хубави случки и събития по това време.

какво управляват те и къде се случва срещата им  ::)
ако беше жена,ще те забременя веднага и двете са сигнф.на децата,ма освен ти да го направиш
друго е смяна на работа, с израстване,в различна сфера или дейност,но пак зависи дали прогресията те засяга лично,добър период за поправяне на несправедливости или ако си загубил нещо,може да си го намериш,получиш- свързано с пътуване в чужбина,учене във вуз, да спечелиш нещо,ако имаш рожден потенциал за това,ако си скъсан на изпити и влачиш невзети,сега е времето да се справиш лесно и успешно,късмета е на твоя страна,привличаш позитивни и добронамерени хора,които ти помагат в точното време и място ,можеш да се запишеш на курс за усвояване на чужд език
всичките тези благини зависят от статуса на юпитер и луната в натала ти :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Прогресии
« Отговор #175 -: Ноември 09, 2014, 07:41:51 pm »
дупитер дава компенсации ,през луната може да ти компенсира фигурата с увеличен апетит  :012:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Прогресии
« Отговор #176 -: Ноември 09, 2014, 07:43:47 pm »
Някой при пр слънце в/у нат луна да е имал здравословни проблеми?
при мен пр. слънце е на 1 гр. от нат. луна, разходящ съвпад вече, в 11 дом.
до този момент не съм имала здравословни проблеми.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Прогресии
« Отговор #177 -: Ноември 09, 2014, 08:08:03 pm »
при мен пр. слънце е на 1 гр. от нат. луна, разходящ съвпад вече, в 11 дом.
до този момент не съм имала здравословни проблеми.
Нереална,отрази ли  се по темите на 11 дом ,защото и на мен ми предстои след по-малко от градус в 7 дом

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Прогресии
« Отговор #178 -: Ноември 09, 2014, 08:12:22 pm »
Прогресивен Юпитер вече съвпада с К8.Там ще отвиси доста години и ще се обърне ретрограден.До края на живота си ще съм с пр Юпитер на К8.   :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Прогресии
« Отговор #179 -: Ноември 09, 2014, 08:37:29 pm »
Нереална,отрази ли  се по темите на 11 дом ,защото и на мен ми предстои след по-малко от градус в 7 дом
да. създадох нови социални контакти. по-ангажирана съм с работа от преди.
имам доста печалби от лотарийни игри, които освен по 5-ти, мисля че се свързват и с 11 дом.