Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 126570 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #60 -: Октомври 27, 2017, 05:33:18 pm »
Не. Но при мен днес е учудващо тихо и спокойно, никой не ми е звънял с поръчки.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #61 -: Октомври 27, 2017, 08:43:44 pm »
Явно имаше някакви смущения.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #62 -: Октомври 27, 2017, 08:49:21 pm »
Обаче днес по неведоми пътища, случайно чрез една съседка, с която са ме объркали, пристигна една дълго чакана доставка за мен. С голям риск да се изгуби. Жената се яви своеобразен посредник – адашка ми е, с Асцедент и Луна в същите знаци. Как изобщо благоволих да отворя вратата. Знам, че инкасаторката не минава по това време на месеца. А на знайни и незнайни квартални идиоти вече не отварям.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #63 -: Октомври 27, 2017, 09:10:44 pm »
И наглед трудното,  става лесно, плавно, ако има синхрон с обстоятелствата. И шансът ти  те търси, не ти него и въпреки че му се опъваш.   :012:

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: За другите неща
« Отговор #64 -: Октомври 28, 2017, 06:13:54 pm »
Някой знае ли какво става с Дракониада... Тонът и ми липсва... :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: За другите неща
« Отговор #65 -: Октомври 28, 2017, 07:02:09 pm »
Сигурно е отлетяла за топлите страни.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #66 -: Октомври 30, 2017, 07:18:53 am »
Дори и най-голямо желание да имат да се свържат с мен чрез телефон, я се свържат и ме намерят, я не. Продължават проблемите с мрежата на мтел. Вадих батерия и сим карта, рестартирах телефона. Чудя се дали проблема е технически, в телефона. А нямам излишни пари за жсм. Познат, който работи в системата казва, че може да има смущения, защото работят по базовите станции. Понякога набирам номер, понякога просто не може да се свърже и не дава никакъв сигнал. При включен жсм и  пълно покритие при мен на този, който ме търси, понякога се свързва с мен, а понякога  му дава че съм изключила телефона или съм извън мрежата. И мобилните данни понякога се губят, 3G се сменя с Е, или просто няма мобилен нет.
И общо взето в последните две седмици ми се засили усещането, че дори и в дребните неща, все нещо ми слага прът в колелата. Без кой знае каква голяма възможност да намеря разрешение на въпроса.
« Последна редакция: Октомври 30, 2017, 07:56:51 am от starinthenightsky »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: За другите неща
« Отговор #67 -: Октомври 30, 2017, 09:11:23 am »
Смени си сим картата, аз имах подобни оплаквания.
Отиваш в офиса , разказваш за проблемите, ако са на кеф, ти я сменят безплатно като повредена.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #68 -: Октомври 30, 2017, 09:55:59 am »
Мерси, дано да има ефект и това да реши проблема с жсм-а.  :-*

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #69 -: Октомври 30, 2017, 12:35:39 pm »
Дано проблемът е в сим картата, да ти я сменят и да тръгне. Но може и да е в апарата. Моят като тръгна да се разваля в края на май, правеше такива номерца, не можеха да се свържат с мен, нито аз да набирам. Тогава бях на зор и не можах да взема от Мтел на изплащане. Такъв вариант излиза изгодно, когато си вземаш телефон преди да ти изтече договорът, при преподписване.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За другите неща
« Отговор #70 -: Октомври 30, 2017, 03:27:32 pm »
 Често една топла дума казана навреме е нуждата, която търсим в обхвата на телефонната мрежа.   :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: За другите неща
« Отговор #71 -: Октомври 30, 2017, 07:16:03 pm »
Често една топла дума казана навреме е нуждата, която търсим в обхвата на телефонната мрежа.   :)
Понякога и две са нужни.  :)

https://www.youtube.com/watch?v=_FBP1Ea36Bw

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: За другите неща
« Отговор #72 -: Октомври 30, 2017, 07:33:20 pm »
Между другото, решихте ли как ще се маскирате за Хелуин?  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: За другите неща
« Отговор #73 -: Октомври 30, 2017, 07:51:21 pm »
Нямам нужда, да му мислят стриптизьорките и други принцеси  :012:Като себе си  ;D

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: За другите неща
« Отговор #74 -: Октомври 30, 2017, 08:41:40 pm »
Дори и най-голямо желание да имат да се свържат с мен чрез телефон, я се свържат и ме намерят, я не. Продължават проблемите с мрежата на мтел. Вадих батерия и сим карта, рестартирах телефона. Чудя се дали проблема е технически, в телефона. А нямам излишни пари за жсм. Познат, който работи в системата казва, че може да има смущения, защото работят по базовите станции. Понякога набирам номер, понякога просто не може да се свърже и не дава никакъв сигнал. При включен жсм и  пълно покритие при мен на този, който ме търси, понякога се свързва с мен, а понякога  му дава че съм изключила телефона или съм извън мрежата. И мобилните данни понякога се губят, 3G се сменя с Е, или просто няма мобилен нет.
И общо взето в последните две седмици ми се засили усещането, че дори и в дребните неща, все нещо ми слага прът в колелата. Без кой знае каква голяма възможност да намеря разрешение на въпроса.

Също ползвам услугите на мтел, планът ми е и с мобилен нет. Имах подобни проблеми преди няколко месеца. Няколко пъти съм се обаждала на  *88, за да съобщя за проблема. Мрежата постоянно играеше, най-често връзката прекъсваше, от другата страна не ме чуваха или ме питаха в чужбина ли съм, че едва ме чуват ;D В крайна сметка ми омръзна да ми повтарят, че не ме чуват. Да не говорим, че 4G почти не се показваше, а 3G си правеше дискотека с Е и Н+. Съмнявах се в телефона, въпреки че е сравнително нов, на 1г. (Lenovo) и не съм от тези, които постоянно щракат нещо. Е, да знам, че не е от марковите китайчета, ама много пари за техника не давам. Проблемът се разреши, но общо взето съм решила да сменям оператора, когато ми изтече договора... В нашия район много хора се оплакват от мрежата им, най-стабилно държи вивакома за момента.
Звъни им пак и настоявай от техническия отдел да проверят как са нещата.
« Последна редакция: Октомври 30, 2017, 08:45:27 pm от romantica »