Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 436575 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3600 -: Април 12, 2024, 10:31:32 am »
Сафо, защо бъркаш "съм самотна" с " не ме харесват".  Имаш нужда от внимание и диалог.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3601 -: Април 13, 2024, 03:54:37 pm »
Рени,не ме харесват,защото съм отстъпчива,качват ми се на главата и когато ми писне и си отворя устата,остават поразени от "наглостта ми".

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3602 -: Април 13, 2024, 08:38:13 pm »
Рени,не ме харесват,защото съм отстъпчива,качват ми се на главата и когато ми писне и си отворя устата,остават поразени от "наглостта ми".
Да си жива и здрава!  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3603 -: Април 14, 2024, 10:31:55 am »
Рени,не ме харесват,защото съм отстъпчива,качват ми се на главата и когато ми писне и си отворя устата,остават поразени от "наглостта ми".

Сафо, положи усилия да овладееш крайностите, в които изпадаш. Ето, Сатурн, вече се надига, тежко  тежко из под хоризонта, периодът до първа му станция е подходящ точно затова- усилия, дисциплина, както и да разбереш с кого и какво искаш да се съобразяваш.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

StefyM

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3604 -: Април 14, 2024, 12:39:30 pm »
Здраейте, искам да питам кои са най-добрите астрологични книги на бг пазара според вас, и кои си струват да се прочетат? :)