Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 302149 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1260 -: Юни 18, 2017, 10:11:50 am »
Тр. Юпитер опозиция Венера донесе финансово разточителство.  :012: Подарък за този, за онзи, за меееен... хахаха останах без парици.  :012:

с натална такава си живеем вечно без,но щирокопръсти ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1261 -: Юни 18, 2017, 09:04:04 pm »
с натална такава си живеем вечно без,но щирокопръсти ;)
  широки не, а редки  :72:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1262 -: Юни 20, 2017, 07:34:42 am »
С навлизането на транзитен Юпитер във везни, синът тръгна на училище и аз започнах да му помагам в подготовката с уроците. Образувайки куинконс с МЦ, наложи да реорганизирам всекидневните си задължения, за да му бъда от полза и да му отделям достатъчно време. Но сега, при опозицията с натален Юпитер осъзнавам, че трябва да действам по дипломатично, а не с рогата напред. :012:
Юпитер - У5 в 9 дом.
Има промяна и в начина ми на свързване с околните. Транзита е през трети натален.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1263 -: Септември 27, 2017, 10:41:34 am »
На 11 октомври Юпитер сменя знак и минава в скорпион. Дано даде компенсации за транзита на Сатурн през този знак :012:

На 27 октомври е новият цикъл слънце Юпитер на 3 скорпион.

Къде ще транзитира при вас, какви аспекти прави и какво очаквате от този транзит?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1264 -: Септември 27, 2017, 12:35:30 pm »
На 11 октомври Юпитер сменя знак и минава в скорпион. Дано даде компенсации за транзита на Сатурн през този знак :012:

На 27 октомври е новият цикъл слънце Юпитер на 3 скорпион.

Къде ще транзитира при вас, какви аспекти прави и какво очаквате от този транзит?

При мен Юпитер е в 9 дом в натала и прави тригон към стелиума в 12 дом, тригон към Луна в Козирог. При преминаването в знака Скорпион ще остане в 4 дом и ще направи първо секстил с Марс и квадрат със Слънцето, след това ще застане на К5 и ще повтори наталните аспекти. Юпитер управлява 6 дом и е съуправител на 5, очакванията и надеждите ми са свързани с моето здраве и това на мама. Ще опитам да приключа и с едно обучение...

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1265 -: Септември 27, 2017, 02:35:41 pm »
При мен този цикъл започва в съвпад с Парс Фортуна в 8 дом. Юпитер ще се изреди на натални Уран, Венера и СЛВ :)
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1266 -: Септември 27, 2017, 02:41:30 pm »
Като каза венера и слв, при мен сега отминава транзита на Юпитер през слв в опозиция с венера. Е нищо нямаше :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1267 -: Септември 27, 2017, 03:18:47 pm »
И при мен нямаше видима, материална изява. Нещо, което да развяваш като байрак пред очите на другите, да го отчетеш за събитийност. Но на вътрешно ниво изява имаше, клони към положителна. Засегнати са отношенията ми с други хора – близки и не чак толкова, бяха поставени на друга плоскост. Периодът беше белязан с по-активни контакти с хора, с които сме близки по дух, вибрираме на едни честоти. Всички тези контакти са от разстояние, оцветени са от доза идеализъм. В противовес на близкото обкръжение, където всички маски паднаха и всичко изглежда твърде банално, предсказуемо и меркантилно като отношение. Убедих се, че на материално ниво и в ежедневието при мен действа принципът на привличане на противоположностите – всичко, което категорично не харесвам. На духовно ниво на общуване действа друг принцип – подобното привлича подобно.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1268 -: Септември 27, 2017, 03:27:55 pm »
Като каза венера и слв, при мен сега отминава транзита на Юпитер през слв в опозиция с венера. Е нищо нямаше :012:

Ееееее, може ли такова нещо - чак пък нищо :(  В кой дом е Венера и кой управлява?

При мен до колкото си спомням - тр.Юпитер прави съвпад с нат. Венера в компанията на тр.Марс. Т.е. нат.Венера съвпада с новия цикъл Юпитер/Марс и заедно са в секстил с тр.Плутон. Трябва да видя картата, мисля, че беше на 6 януари 2018г :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1269 -: Септември 27, 2017, 05:36:47 pm »
На 11 октомври Юпитер сменя знак и минава в скорпион.

На 27 октомври е новият цикъл слънце Юпитер на 3 скорпион.

Къде ще транзитира при вас, какви аспекти прави и какво очаквате от този транзит?
в края на 2д..,, като премине в 3д- секстил с Уран, после с
 Плутон,  съвпад с Марс и Нептун, квадрат Сатурн и накрая секстил Меркурий

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1270 -: Септември 27, 2017, 06:50:25 pm »
Ееееее, може ли такова нещо - чак пък нищо :(  В кой дом е Венера и кой управлява?

При мен до колкото си спомням - тр.Юпитер прави съвпад с нат. Венера в компанията на тр.Марс. Т.е. нат.Венера съвпада с новия цикъл Юпитер/Марс и заедно са в секстил с тр.Плутон. Трябва да видя картата, мисля, че беше на 6 януари 2018г :)

Да се допълня - в този момент има и съвпад на Плутон/Слънце/Венера, които са в секстил със съвпада Юпитер/Марс.
Над силата е само умението да я владеем!

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1271 -: Септември 27, 2017, 08:52:05 pm »
Скоро Юпитер ми влиза в 5Д, чакам с интерес какво ще донесе..
на миналия му транзит от там съм била сравнително малка, но се влюбих за пръв път, детска му работа де, мина ми след това  :012: но сега понеже Плутон ми е в 5 натален, се надявам на нещо по-зряло и сериозно вече, особено при съвпада им.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1272 -: Септември 27, 2017, 10:36:15 pm »
666, и при мен скоро Юпитер влиза в 5ти.
Чакаме разпускане на душата, нали?!  :012:

Честно казано, в 4ти ме измъчи тотално, правейки квадрати към Asc и Марс и Сатурн в 1ви.
То не бяха генерални ремонти, които в крайна сметка водеха до други ремонти... край няма.
Юпитер ми управлява 6ти и ако е в кофти аспект все се проявява зловредно. Ако пък е в съвпад - дебелее се. (Добре че не е друго!!! пу-пу!!! :-X)
Тригоните му не носят нищо особено, но ако няма друго зловредие, поне е мирно и тихо, което хич не е за подценяване.

В 5ти дом го чакам да съвпада с Уран и Северн възел и после кофти опозиции... Но, за първите две нямам конкретни очаквания.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1273 -: Септември 27, 2017, 10:42:11 pm »
Аз си чакам любов, че преди това Сатурн беше в 5-ти и страшна мъка. Сега очаквам да е леко, приятно и щастливо.
И при мен докато беше в 4д много ремонтирахме, все аз бях инициатор, даже и сама тапети лепих и боядисвах.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1274 -: Септември 27, 2017, 11:01:00 pm »
Аз си чакам любов, че преди това Сатурн беше в 5-ти и страшна мъка. Сега очаквам да е леко, приятно и щастливо.
И при мен докато беше в 4д много ремонтирахме, все аз бях инициатор, даже и сама тапети лепих и боядисвах.

Ама и аз ли любов да чакам?!? ;)
Сатурн ми опостуши и дисциплинира 5ти дом, а вече от известно време свободно марширува из 6ти. Но там далече по му приляга.
Аз любов чак не чакам. Но предвиждам забавления, каквито ми бяха "забранени" толкова дълго време, докато той се моташе на дъното. И макар да има раобта по 6ти, то не пречи като затвориш вратата на офиса, да си правиш каквото душа каже  ;) Поне това искам от Юпитер и Сатурн.