Автор Тема: Новолуние 8-ми Юни  (Прочетена 12482 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Новолуние 8-ми Юни
« -: Юни 05, 2013, 11:50:08 am »
Какво очаквате от новолунието на 8-ми Юни?

На мен хич не ми допада ;D Ще е в квадрат със Слънцето ми. Венера от картата на новолунието е в съвпад с моето IC, К12 в съвпад нат. Луна/Плутон-пак ще има тежки мисли  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Новолуние 8-ми Юни
« Отговор #1 -: Юни 05, 2013, 12:11:59 pm »
Знам, че всички ще ме наплюят, но на мен лунациите не ми работят и това е! Вече даже не ги и гледам-срам :)
Ти например по предното значимо за картата ти пулнолуние/новолуние можеш ли да отчетеш някакво събитие?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 8-ми Юни
« Отговор #2 -: Юни 05, 2013, 12:15:32 pm »
Знам, че всички ще ме наплюят, но на мен лунациите не ми работят и това е!

Наплюйте и мен.  ;D

При мен не само лунациите не носят събитийност, а и месечните лунари в моя случай също не са надеждна предиктивна техника.

Изключение правят затъмненията, ако попадат близо до осите или друга важна радикална точка.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Новолуние 8-ми Юни
« Отговор #3 -: Юни 05, 2013, 12:25:53 pm »
Оо-пък за месечни лунари да не говоря
Няма нищо-ни затъмнения, ни осветления, няма събития и това е

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 8-ми Юни
« Отговор #4 -: Юни 05, 2013, 12:33:09 pm »
Последното слънчево затъмнение в точен съвпад с ДС още го чакам да даде някакъв плод, но да не остана накрая само с очакванията... Ноемврийското слънчево близо до АС проработи като по часовник, но след него имаше и лунно в точен квадрат с ъглова планета - форсира нещата, но като цяло нямаше никакви изненади, въпросът си оставаше висящ от доста време.  :)

Иначе за протокола да отбележа, че предстоящото близнашко новолуние ще ми е съвсем в края на 7 дом (близо до К8), в точен секстил с нат. Меркурий в 5ти. Предполагам, че може да донесе повече меркуриева активност, но като цяло ежедневната ми работа е такава. Горе-долу по същото време планирам и да събирам всички дължими хонорари, че се понатрупаха доста за няколко месеца, има и много стари вземания.
« Последна редакция: Юни 05, 2013, 12:35:35 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Новолуние 8-ми Юни
« Отговор #5 -: Юни 05, 2013, 12:53:07 pm »
Сега пък гледам, че това новолуние е в квадрат с 4/10 в картата на Турция, ако 2* не са много за орбис
Дали няма на Ердоган да му се сервира някоя изненада?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Новолуние 8-ми Юни
« Отговор #6 -: Юни 05, 2013, 12:57:41 pm »
Най-точният аспект при мен е куинконкс със слв. Този аспект го намирам за един от най-коварните, така че очаквам нещо неособено приятно да се появи-ако изобщо
Нарочно го пиша тук, да видя после за пореден път, че нищо няма да се случи :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Новолуние 8-ми Юни
« Отговор #7 -: Юни 05, 2013, 01:04:21 pm »
Най-точният аспект при мен е куинконкс със слв. Този аспект го намирам за един от най-коварните, така че очаквам нещо неособено приятно да се появи-ако изобщо
Нарочно го пиша тук, да видя после за пореден път, че нищо няма да се случи :)

В такъв случай онова затъмнения в 19' на Телец ти е било върху юсв, пак ли нищо?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 8-ми Юни
« Отговор #8 -: Юни 05, 2013, 01:17:56 pm »
Ако трябва да отчета някакво събитие, със затъмнението в 19 гр. Телец мога да свържа засега само едно-единствено събитие, което не носи личен характер, а по-скоро развитие в служебен план.

По към края на май дойдоха важни клиенти - това са ни първите сериозни клиенти след старт-ъпа в средата на миналата година. Вероятно ще има някаква форма на съдружие с тях - в тяхната държава имат много бизнеси, смятат да изнасят част от тях в Б-я и може ние да ги представляваме тук. Сега се подготвят купища документации след успешно преминали преговори.

За мен лично и по партньорска линия (7 дом) нищо не се случи, да му се не види и на транзитния Юпитер, наскоро излязъл от седмия ми дом!  >:(

Та сега, по близнашки, мога още повече да се разработя  :D - Меркурий ми управлява МС, професията също може да се нарече меркуриева.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Новолуние 8-ми Юни
« Отговор #9 -: Юни 05, 2013, 01:42:55 pm »

В такъв случай онова затъмнения в 19' на Телец ти е било върху юсв, пак ли нищо?

Именно :)
Нали затова от там почнах

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 8-ми Юни
« Отговор #10 -: Юни 05, 2013, 04:54:17 pm »
Същото каквото и миналата , и по -миналата година и въобще по това време на годината -активиране на общуването и то в партньорските взаимоотношения,защото при мен лунация Близнаци /Стрелец попада в 7/1 -ви домове.Понеже тази година градуса на лунацията е точен квадрат с оста ИЦ/МЦ  ще се наложи да си пренастроя приоритети личен живот /кариера ,като си променя начина на мислене и отношение в тези сфери.Юпитер е съвпад с лунацията , а за мен той важен поради естеството на картата ми и ще иска от мен разширение в гореспоменатите дейности,но понеже е в знак на заточение ,желателно е да не съм арогатна в изказа си,комуникациите,гледната си точка към тях.Понеже е новолуние ще съм стимулирана за ново начало в партньорствата ,обаче кои ?!...натала ще ми подскаже  :) :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Новолуние 8-ми Юни
« Отговор #11 -: Юни 05, 2013, 07:35:48 pm »
на мен ми е в 10 дом в каре към У3 Плутон,нещо ще се раздвижи близкото обкръжение,ма на къде и защо  ::)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Новолуние 8-ми Юни
« Отговор #12 -: Юни 05, 2013, 07:38:09 pm »
Знам, че всички ще ме наплюят, но на мен лунациите не ми работят и това е!

Наплюйте и мен.  ;D


до тук се обезводних заради вас, :P отивам да пийна една студена водица и продължавам да чета

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Новолуние 8-ми Юни
« Отговор #13 -: Юни 06, 2013, 11:52:29 am »
Според мен ако новолунията действат, може да се очаква проява и по противоположния дом
Тоест, сатен, ако в стрелец имаш планета в орбис макс до 2* (така пише), по-скоро очаквай изява там

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Новолуние 8-ми Юни
« Отговор #14 -: Юни 08, 2013, 06:03:48 pm »
днес е новолуние пожелахте ли си нещо хубаво да ви се сбъдне :)