Автор Тема: Злободневни теми днес. Коментари.  (Прочетена 241808 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #60 -: Август 27, 2013, 10:02:51 am »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #61 -: Август 27, 2013, 07:09:40 pm »
http://worldebookfair.com/default.aspx Каква готина библиотека намерих току що :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #62 -: Август 27, 2013, 07:14:20 pm »
Страхът от провал и неуспехите са мотивиращи, но до определено ниво - стимулира успеха.

Определено идва момент в който му писва на човек :) Трябва да имаш доста голяма доза увереност, инат и стабилна психика, за да устискаш на поредица от неуспехи.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #63 -: Август 27, 2013, 10:02:43 pm »
Страхът от провал и неуспехите са мотивиращи, но до определено ниво - стимулира успеха.

Определено идва момент в който му писва на човек :) Трябва да имаш доста голяма доза увереност, инат и стабилна психика, за да устискаш на поредица от неуспехи.
Taka e. :(
Аз се сринах.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #64 -: Август 27, 2013, 10:06:32 pm »
Хора ли ви скапват или събития?

Мен ме скапва само безсилието
Например оня ден побеснях - наистина ако имах пистолет, щях да стрелям - по гумите на колата, не по човека, но все пак...
А ченгето му се усмихваше на тоа тъпак и му махна дружелюбно с палката да минава по-бързо

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #65 -: Август 27, 2013, 10:16:09 pm »
Хора ли ви скапват или събития?

Мен ме скапва само безсилието
Например оня ден побеснях - наистина ако имах пистолет, щях да стрелям - по гумите на колата, не по човека, но все пак...
А ченгето му се усмихваше на тоа тъпак и му махна дружелюбно с палката да минава по-бързо

Аз май сама си се скапвам  :) Хората също много ми влияят, понякога ми идват в повече настроенията им и ме смазват с негативните си, злобни и прочие мисли и състояния.

Какво е станало онзи ден?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #66 -: Август 27, 2013, 10:18:11 pm »
Страхът от провал и неуспехите са мотивиращи, но до определено ниво - стимулира успеха.

Определено идва момент в който му писва на човек :) Трябва да имаш доста голяма доза увереност, инат и стабилна психика, за да устискаш на поредица от неуспехи.
Taka e. :(
Аз се сринах.

Тегли по една на всичко гадно и се изправяй :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #67 -: Август 27, 2013, 10:20:47 pm »
Taka e. :(
Аз се сринах.

какво се е случило?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #68 -: Август 27, 2013, 10:22:54 pm »
Хората по- трудно ме скапват сами по себе си, но пък събитията няма как да бъдат изолирани от приносителите/ създателите им. И двете като краен вариант. :)
Прегледах постовете напред. Аз нямам навик да чета какво съм написала преди да го постна. След време виждам какви съм ги нашарила. Работата ми не изисква лингвистична прецизност и съм се изхайлазила в това отношение. Ако няма прекалени крайности, съм ОК с правописа или липсата му. Пръстите на лявата ми ръка са по- мудни и с по- слаб натиск. Дънят ме яко. Приемам, че и при другите е нещо подобно.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #69 -: Август 27, 2013, 10:23:43 pm »
Хората също много ми влияят, понякога ми идват в повече настроенията им и ме смазват с негативните си, злобни и прочие мисли и състояния.

Какво е станало онзи ден?

намирам за изключително приятно да не контактувам с много хора :)
така на малкото им позволявам много повече - за всички е добре

какво е станало - някои хора не разбраха, че аварийната лента е за специални случаи, не  - да се измъкваме по нея когато има задръстване на магистралата
нарушавам доста правила, но никога такива, които биха застрашили други хора с голяма вероятност

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #70 -: Август 27, 2013, 10:25:27 pm »
Хората по- трудно ме скапват сами по себе си, но пък събитията няма как да бъдат изолирани от приносителите/ създателите им.

хората можеш да ги нахокаш, или да ги избягваш

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #71 -: Август 27, 2013, 10:40:46 pm »
намирам за изключително приятно да не контактувам с много хора :)
така на малкото им позволявам много повече - за всички е добре

И аз така  :)

какво е станало - някои хора не разбраха, че аварийната лента е за специални случаи, не  - да се измъкваме по нея когато има задръстване на магистралата
нарушавам доста правила, но никога такива, които биха застрашили други хора с голяма вероятност

Поне едно 50% от шофьорите заслужават книжките им да бъдат безвъзвратно взети или поне някой да ги ошамари преди да са направили някоя поразия

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #72 -: Август 27, 2013, 11:01:30 pm »
чудя се един добър астролог дали е голям човеколюбец, или напротив - студен и дистанциран

понякога си мисля колко малко хора наистина приемам
друг път в голяма компания е голям купон; водолейски истории

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #73 -: Август 27, 2013, 11:25:38 pm »
Много зависи какъв е човекът или хората отсреща.

Аз си имам обяснение защо е така при мен. Като попивателна гъба съм за емоции, настроения и всякакви енергии, усещам всичко и ми става лошо. Ако съм сред много хора, особено, ако вниманието им е насочено по някакъв начин към мен се скапвам, все едно ми изпиват цялата енергия. По единично се справям, но тълпата ми идва в повече. Има и обратния вариант, ако компанията е от готини хора не ми действат негативно, но това рядко се случва, да се съберат само позитивни и добронамерени хора.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #74 -: Август 27, 2013, 11:29:48 pm »
Григорчо защо така се изложи :( Някой гледа ли мача, че аз го пропуснах?