Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233112 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1080 -: Юни 17, 2018, 09:17:09 pm »
Жив ли е Х (едното ни коте)?
От 5 дена го няма, което не е нормално.
Жив е Х, но се е покрил, от нещо се е подплашил- дали куче или гръмотевица, но моята котка навремето с дни не излизаше изпод диванчето в кухнята, когато беше уплашена.
Ще се появи.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1081 -: Юни 19, 2018, 08:56:27 am »
Понеже не съм доволна от досегашния зъболекар, но и не смея да избера нов. Сега въпросът ми е тази зъболекрака дали ще ми е от по-голяма полза?
Картата показва, че не си доволна от досегашния зъболекар, и че няма да отидеш при него. От следващия ще си доволна.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1082 -: Юни 19, 2018, 09:50:08 am »
:) Значи тази, за която питам, ще е по-добра?

Ще отида при нея и след няколко седмици ще пиша какво е станало.
Значи следващият зъболекар, а дали следващият е тази, за която питаш, няма как да знам.

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1083 -: Юни 20, 2018, 12:01:41 am »
Много ви благодаря на всички за отделеното време!

Нептун е в 7-ми, което не е ок за този който тълкува картата. Може и да те заблуждавам, понеже аз не умея да разчитам все още хорари.
На мен също ми мина през ума това с Нептун в 7. Дано не е заблуда и наистина да е живичък  :engel016:

Според мен, щом последният аспект на Луната е положителен, би трябвало добре да се развият събитията. Успех и дано го намерите скоро!
Това е най- обнадеждаващото в картата май.

Въпросът е зададен в сегашно време.
Луната тъкмо е влязла в знака и няма разходящи аспекти в този знак.
Така може да се приеме, че нищо смъртоносно все още не му се е случило.
Не мисля, че е мъртво, но е на място, където трудно бихте го открили.
Има вероятност да попадне в добри ръце. Малко е под въпрос дали ще се върне сам при вас.
Да, точно така Лили. Картата е за сегашно време, защото ние го бяхме отписали вече. Дано и за в бъдеще да не му се случи нещо лошо.

Жив е Х, но се е покрил, от нещо се е подплашил- дали куче или гръмотевица, но моята котка навремето с дни не излизаше изпод диванчето в кухнята, когато беше уплашена.
Ще се появи.
:) много ме успокоихте всички, че не виждате лоши работи и сте на едно мнение. Като се появи ще пиша. Аз още тогава и карти теглих и там ми излезе същото - че ще се появи след доста време. Дай Боже!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1084 -: Юни 20, 2018, 04:46:57 pm »
Доктор Ралчев успешно и без никакви проблеми за мен ли ще ми извади зъба, ако отида утре при него?

Докторът е по 7 дом. По принцип Кету разрушава сигнификатора, с който съвпада. Но може да редуцира и злата му сила, ако е малефик. Въпреки това вашите сигнификатори са в опозиция и нещо в подхода му може да не ти допадне.

Ако разгледаме Сатурн като естествен сигнификатор на зъбите и костите, Марс е под негова диспозиция. Така че докторът ще се постарае да си свърши работата професионално, но вероятно самият зъб е доста проблемен. Може да е силно деформиран, разрушен или да има корени, които трудно се вадят. Ако целиш да се получи добър естетичен ефект, в това отношение не съм много убедена. Но щом е за екстракция, структурата му и без това няма как да бъде запазена.

В крайна сметка, независимо от старанията на доктора, има вероятност да останеш не особено удовлетворена от резултата.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1085 -: Юни 20, 2018, 07:22:01 pm »
Надявам се, че не е проблем да задам няколко въпроса един след друг.
Понеже ме притесни отговора за доктор Ралчев, затова сега имам въпрос за нов доктор.

Ако отида при доктор Факих за вадене на зъба ще бъда ли напълно удовлетворена от резултата? Този е по-голям специалист.
Доктор Пешкирски е по-добър,но трябва да провериш кога е в България.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1086 -: Юни 20, 2018, 07:58:22 pm »
Тук управителите на 1 и 7 дом са разменени, но пак има същата връзка. И Луната не е мръднала много в рамките на знака, същите аспекти. Час на Сатурн. Изглежда, че самият зъб е доста проблемен, а не докторите.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1087 -: Юни 20, 2018, 09:59:47 pm »
Докато Марс е стационарен и не е належащо не е желателно да се вадят зъби.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1088 -: Юни 20, 2018, 10:07:33 pm »
А това, че явно отдавна има инфекция, не е ли свързано някак с належащото сега, по време на стационарен Марс да се вади?

Кога Марс ще се раздвижи отново?

На 27.06. тръгва ретрограден.
Гледай Луната да не е в Скорпион, Козирог тогава.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1089 -: Юни 20, 2018, 10:20:29 pm »
А как предлагаш да гледаме съседните зъби на болния зъб? По градуси ли да ги броим?
Всички зъби имат един общ сигнификатор. Тук въпросът вече не е астрологичен, а към практикуващ стоматолог.

Имах една. Искаше да й избирам дати за слагане на импланти. В рамките на обобщена 2-3 годишна прогностика.  :85:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1090 -: Юни 20, 2018, 10:32:32 pm »
Ами кучешките зъби може по 6 дом , мъдреците по 10 нали е сатурнов ,млечните по телец нали по-кравешко  ;D ;D По лъв скъпата лъсната стъклокерамика ли ,холивудски имланти ли  :012: Златните циганские зъби с по юпитер сигурну

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1091 -: Юни 20, 2018, 10:35:27 pm »
Златните циганские зъби с по юпитер сигурну

В Съюза през соца имаше мода при заможните да си слагат златни зъби, тогава металокерамика нямаше. Всичките юпитерови.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1092 -: Юни 20, 2018, 10:48:26 pm »
Ом, успокой се и се довери на стоматолога, той ще прецени дали да направиш лечение преди трепанацията на зъба.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1093 -: Юни 20, 2018, 10:58:08 pm »
Сто хорара на минута, вече са с тенденция да стават нерадикални.
То има само 7 минути разлика между последните два. Но се сменя часовият управител.

По първия. Между твоя сигнификатор и този на доктора има сходящ квадрат. При това Луната определя хода на въпроса. Накрая завършва с квадрат към У6. Каквито и еквилибристики да правиш, вероятно няма да ти се разминат някои болезнени моменти.

По втората карта, ако се пита за ефекта от предварително (само)лечение, няма да спечелиш кой знае какво. Но Слънцето в 6 дом скоро ще напусне знака на триплицитета ти и влиза в знака на твоето заточение (неприязън). И според мен с отлагане и протакане можеш само до изостряне на проблема да го докараш. Зависи какво е възпалението.

В медицината има спешни случаи и неотложни операции. Тогава никой не гледа нито натал, нито хорар. Тогава просто трябва да бъдат взети мерки с оглед отстраняване на проблема. Представи си някой с гангрена в начален стадий да чака Марс да се обърне и транзитите да се наместят. Накрая може да го докара до пълна ампутация. Затова има астро форуми, в които е забранено по медицински въпроси да се изказват любители, които нямат никаква представа от медицина и медицинска астрология.






Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

PADOCT

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1094 -: Юни 22, 2018, 02:01:08 pm »
irko_birko, намерихте ли котето?