Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233477 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1170 -: Ноември 13, 2018, 09:38:58 pm »
Както писах в съседна тема, диагностицираха баба ми с рак. Зададох въпрос Ще има ли някакво лечение? Какво се вижда в хорара като цяло? ....

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1171 -: Ноември 15, 2018, 02:27:30 pm »
Предлагат химиотерапия и трябва да решим. Моля ви някой да каже има ли смисъл да го правим, някакъв лъч светлина?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13499
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1172 -: Ноември 15, 2018, 02:38:29 pm »
Предлагат химиотерапия и трябва да решим. Моля ви някой да каже има ли смисъл да го правим, някакъв лъч светлина?
в предната тема нали написах, че ще има химиотерапия
мой възрастен комшия преди 10г го лекуваха с химиотерапия за рак на дебелото черво, щом още е жив и води нормален живот, значи има смисъл
той обаче казваше тогава, че е от значение в кой стадий е открит рака, на него само по една банка са му вливали, защото е бил в начален стадий, пиеше капки от тинктура на сибирски женшен

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1173 -: Ноември 15, 2018, 02:42:37 pm »
Да, права беше  :) Нейния е напреднал.. тези дни ще имат по- конкретно становище лекарите. Благодаря

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1174 -: Ноември 19, 2018, 07:54:59 pm »
Днес разбрах, че господинът, при който ходя на уроци по чужд език, в петък е получил инфаркт и че утре му предстои още една операция. Ще бъда ли успешна операцията на X и ще се оправи ли изцяло?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1175 -: Ноември 19, 2018, 08:39:18 pm »
не ми изглежда обнадеждаващо,въпреки тронов Сатурн,Слънцето сменя знак след 2ед.време..........след 2 дни е критично,след 2 седмици,след 2 месеца.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1176 -: Ноември 19, 2018, 08:43:24 pm »
Аз не мога да преценя, доста сериозна изглежда ситуацията У1 и У6 ретрограден в 12 му дом, скоро няма да излезе .Луната е разходящо каре у1 Сатурн и разх триг у6 ,последният аспект преди да излезе от 4ти дом- съвпад Уран може изненадващо да премине над ситуацията, все пак Сатурн у1 макар и в 12 дом е на трон, а Плутон в първи дава способност за бърза регенерация и понякога чудотворно изцеление. Дано се оправи човека, с моите семпли познания ситуацията е много сериозна.. ама  :engel016:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1177 -: Ноември 19, 2018, 09:26:08 pm »
Благодаря ви много и на двете!

не ми изглежда обнадеждаващо,въпреки тронов Сатурн,Слънцето сменя знак след 2ед.време..........след 2 дни е критично,след 2 седмици,след 2 месеца.
Слънцето сменя знака след 3 градуса, но защо да е критично, нали ще съвпадне с тронов Юпитер? Луната е всъщност У1 и показва мен, може би защото сме прекъснали уроците заради здравословното му състояние, затова е в разходящ квадрат със Сатурн? Всъщност, аз със самите уроци почти съм приключил, минал съм и учебника за 3 ниво вече и останаха само да направим едни пробни тестове за проверка и в случая питам най-вече за него, защото наистина съм притеснен за здравето му, а също така и много изненадан, след като разбрах новината. Той иначе беше на линия по-напред в месинджъра и той ми писа какво му се е случило, дано и след операцията да може да се оправя успешно пак както и преди!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1178 -: Ноември 20, 2018, 02:41:56 am »
Благодаря ви много и на двете!
Слънцето сменя знака след 3 градуса, но защо да е критично, нали ще съвпадне с тронов Юпитер? Луната е всъщност У1 и показва мен, може би защото сме прекъснали уроците заради здравословното му състояние, затова е в разходящ квадрат със Сатурн? Всъщност, аз със самите уроци почти съм приключил, минал съм и учебника за 3 ниво вече и останаха само да направим едни пробни тестове за проверка и в случая питам най-вече за него, защото наистина съм притеснен за здравето му, а също така и много изненадан, след като разбрах новината. Той иначе беше на линия по-напред в месинджъра и той ми писа какво му се е случило, дано и след операцията да може да се оправя успешно пак както и преди!
Ще съвпадне с тронов Юпитер,който е у4,у12 домове и квадрат Марс.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1179 -: Ноември 20, 2018, 09:28:00 am »
Ще съвпадне с тронов Юпитер,който е у4,у12 домове и квадрат Марс.
Т.е. да не очаквам положителен развой и бързо възстановяване?  ???

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1180 -: Ноември 21, 2018, 08:04:43 am »
Т.е. да не очаквам положителен развой и бързо възстановяване?  ???
На въпросът ти"Ще се оправи ли изцяло?",отговорът ми е НЕ.Обаче и без хорар да се гледа,човек прекарал два инфаркта,едва ли ще може да се възстанови напълно.Баща ми е с два инсулта в две поредни години,беше обездвижен за около месец,вече се движи,но не търчи.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1181 -: Ноември 21, 2018, 09:48:18 am »
На въпросът ти"Ще се оправи ли изцяло?",отговорът ми е НЕ.Обаче и без хорар да се гледа,човек прекарал два инфаркта,едва ли ще може да се възстанови напълно.Баща ми е с два инсулта в две поредни години,беше обездвижен за около месец,вече се движи,но не търчи.
??? ??? ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13499
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1182 -: Ноември 21, 2018, 02:02:23 pm »
Днес разбрах, че господинът, при който ходя на уроци по чужд език, в петък е получил инфаркт и че утре му предстои още една операция. Ще бъда ли успешна операцията на X и ще се оправи ли изцяло?
Операцията ще мине и замине, но лечението ще е продължително и изцяло никой не се е оправил след сърдечна операция, ще трябва да се пази много и да намали темпото на живот. Имам позната, която на 50г направи инфаркт и ѝ поставиха стент успешно с втората операция, вече не пуши, не пие кафе и алкохол, а когато навън е много горещо или студено, не ходи на работа, а си стои в квартирата на постоянна температура. Х. с;ед 16г може да има рецидив, дано са години, а не месеци.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1183 -: Ноември 21, 2018, 02:24:23 pm »
Благодаря ти много, Акрукс!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1184 -: Декември 14, 2018, 06:59:33 am »
Един приятел ми каза, че е болен от варицела, а ние миналата седмица се виждахме и може да съм се заразил. Майка ми не помни дали съм я изкарал като малък. Има ли опасност да съм се заразил от варицела?
Това, че Луната ще направи квадрат със Слънцето  У1 значи ли, че може и да съм се заразил? Засега имам лека настинка, но това е защото излизах да карам преди два дена в големия вятър.