Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 734290 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #45 -: Март 10, 2014, 05:38:22 pm »
Харесва ли ме назованата по име, предстои ли да се обвържем? :)

Леле тази Луна в рак до какви мисли ни навежда ... за 1 час 3 любони хорара!  :57:
« Последна редакция: Март 10, 2014, 05:40:19 pm от AzaZaeL »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #46 -: Март 10, 2014, 05:41:59 pm »
И аз да се наредя на опашката.  ;D
Чака ли ме нова любов през април?
Чака те! Да.  :29:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #47 -: Март 10, 2014, 05:46:10 pm »
И аз да попитам какво да очаквам от Х?!
Той да не би да е обвързан? Не подозира, че си загрижена за него. Няма да има развития към посока романтика.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #48 -: Март 10, 2014, 05:58:06 pm »
Благодаря. :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Любовни хорари
« Отговор #49 -: Март 10, 2014, 10:24:11 pm »
Харесва ли ме назованата по име, предстои ли да се обвържем? :)

Леле тази Луна в рак до какви мисли ни навежда ... за 1 час 3 любони хорара!  :57:
Поооо-нататък във времето може да се случат нещата. Тя не показва недвусмислено отношението си, има нещо да укрива, може да има стари неща, които й държат влага.
Направо ме изумяваш, Азазел! Харесва ли ме, предстои ли да се обвържем-в рамките на 1 изречение...от млад човек, мъж...нИ нам кво да мисля.
Обаче това, че ти я харесваш и повече  е факт...

Ти си бързата планета-по-заинтересован и по-вътре, последен аспект на луната-квадрат с ретромарс,  управляващ неин 3 дом, дано не те разочарова словесно.
Ако си настоятелен, постоянен в чувствата, за нея трябва време, повече от това определено за един хорар.
« Последна редакция: Март 10, 2014, 10:28:50 pm от enigma »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #50 -: Март 10, 2014, 10:38:38 pm »
Действително има стари неща, но тогава я отблъснах и не съжалявам, защото знаех, че няма да се получи. :) За сега я харесвам само като за приятел, но има вероятноат да се пробвам след време ... Аз ако се натутам да действам, то ще е сериозно ... май земята ми е в повече. ;D
Благодаря ти!   :) :)
« Последна редакция: Март 10, 2014, 10:41:04 pm от AzaZaeL »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #51 -: Март 11, 2014, 12:50:11 am »
И аз да попитам какво да очаквам от Х?!
Каквото и да очакваш Х. не е наясно с очакванията ти. Х. е самодостатъчен, самовлюбен, обича развлеченията и да е господар на положението. Ако питаш за връзка, според мен няма да стане за сега.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #52 -: Март 11, 2014, 01:05:26 am »
Харесва ли ме назованата по име, предстои ли да се обвържем? :)

Леле тази Луна в рак до какви мисли ни навежда ... за 1 час 3 любони хорара!  :57:
Според мен има голям шанс да се обвържете, не ми се изрежда подробно това, което ме навежда до този отговор...
Последният негативен аспект на Луната да приемем, че е свързан конкретно с въпроса и ако например не те харесва в момента, не пречи после да започне да те харесва, след като се сближите

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #53 -: Март 11, 2014, 01:39:46 am »
Благодаря ти!! :) :) :)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Любовни хорари
« Отговор #54 -: Март 23, 2014, 11:22:49 pm »
Запознах се с много хубав, мил и умен мъж, който ясно ми показа, че ме харесва. Кажете ми, ще се задълбочат ли отношенията ни с него, също дали ще имаме сексуална връзка, и изобщо накъде духа вятърът? На мен ми се струва да духа на към добре, но съм изцяло пристрастна.  ;D Луната е без курс, но това е най-първият път, когато задавам въпрос за него. Не мога да кажа, че знам какво ще стане, но в момента съм сигурна, че пак ще се видим и така нататък. Последното, което ме интересува, но този въпрос е от сега, а не откогато направих хорара, е дали се вижда да има сериозна връзка в момента, не съм го питала, но и той не даде вид да има.
« Последна редакция: Март 23, 2014, 11:32:59 pm от Smarta »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #55 -: Март 23, 2014, 11:27:00 pm »
На добре духа :) Ще има изпълнение по 8-ми дом, но ми се струва, че в последствие няма да ти харесва толкова, колкото сега 

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #56 -: Март 24, 2014, 12:23:55 am »
Запознах се с много хубав, мил и умен мъж, който ясно ми показа, че ме харесва. Кажете ми, ще се задълбочат ли отношенията ни с него, също дали ще имаме сексуална връзка, и изобщо накъде духа вятърът? На мен ми се струва да духа на към добре, но съм изцяло пристрастна.  ;D Луната е без курс, но това е най-първият път, когато задавам въпрос за него. Не мога да кажа, че знам какво ще стане, но в момента съм сигурна, че пак ще се видим и така нататък. Последното, което ме интересува, но този въпрос е от сега, а не откогато направих хорара, е дали се вижда да има сериозна връзка в момента, не съм го питала, но и той не даде вид да има.
Според мен ти си хлътнала повече и ще хлътваш още повече. Ще има секс, но не съм сигурен дали този мъж иска по - задълбочени отношения, но пък важното е, че ще си изкарате добре. (може би)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #57 -: Март 24, 2014, 01:38:09 am »
Запознах се с много хубав, мил и умен мъж, който ясно ми показа, че ме харесва. Кажете ми, ще се задълбочат ли отношенията ни с него, също дали ще имаме сексуална връзка, и изобщо накъде духа вятърът? На мен ми се струва да духа на към добре, но съм изцяло пристрастна.  ;D Луната е без курс, но това е най-първият път, когато задавам въпрос за него. Не мога да кажа, че знам какво ще стане, но в момента съм сигурна, че пак ще се видим и така нататък. Последното, което ме интересува, но този въпрос е от сега, а не откогато направих хорара, е дали се вижда да има сериозна връзка в момента, не съм го питала, но и той не даде вид да има.
Луната е без курс, но взаимната ѝ рецепция с Юпитер е действаща.
Ти си в по-неизгодна позиция, представена от заточен Меркурий в негов 12 не е наясно с чувствата ти. Той е в на трон по знак и дом, представен от Нептун в негов 12д представя милата си страна, но всъщност умее да се прикрива добре.
Мисля, че има семеен ангажимент, който не е споменал, но имаш шанс за тайна връзка с него.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Любовни хорари
« Отговор #58 -: Март 24, 2014, 08:04:50 am »
Благодаря ви! След време ще ви кажа какво е станало.

Той е разведен и има деца, и ако отношенията се задълбочат, може би няма да поиска по-сериозно обвързване от неангажираща любовна връзка. Иначе е съвсем наясно с чувствата ми. А пък такава връзка ще бъде тайна, предимно заради мен, но предполагам и заради него. Той живее в друг град и как му тече животът там, знам само толкова, колкото ми каже.

Защо всички казвате "в последствие може да не ти хареса толкова" или това, че той не иска да се обвърже. Кои аспекти имате предвид?
« Последна редакция: Март 24, 2014, 08:20:44 am от Smarta »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #59 -: Март 24, 2014, 01:50:57 pm »
Затова като се пита за нещо се споделя всичко, което се знае по въпроса, защото от тази взаимна рецепция между негови У1 и У5 си помислих, че си има друга авантюра, а то описва децата му ... Добре че не си отворих устата. ;D