Автор Тема: Магията  (Прочетена 53064 пъти)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Магията
« Отговор #150 -: Август 04, 2022, 08:30:56 pm »
Мен лично ме побиват тръпки от такива неща. Не се тормози излишно, отиди в някоя църква при поп, за който знаеш или си чувала доби отзиви. Би трябвало да ти помогне. Аз така бих постъпила. Нямам вяра на гледачки и такива хора предсказващи бъдещето. Дано всичко е наред и да се окаже някакво съвпадение!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Магията
« Отговор #151 -: Август 05, 2022, 03:41:04 am »
Романтика, споко! Преди дооста време, в един от предишните алтернативна форуми, бях писала за едни подобни странни неща при мен и тогава един от форумистите, който е и сега тук, каза нещо от сорта, удивен, че 2 месеца ме омагьосвали, а то още не било хванало, да не съм влизала във филма.
Не зябравяй, че силата е в нас! Нашата увереност, вяра, енергия. Не се поддавай на страха, не поставяй чуждите отгоре. Сложи си скафандъра и бъди недосегаема.
« Последна редакция: Август 05, 2022, 03:42:37 am от Люба »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Магията
« Отговор #152 -: Август 05, 2022, 11:17:13 am »
Не съм вярвала, че съществуват такива практики у нас, някой да вреди на друг, като използва определени средства. Но, вече знам, че има всякакви нищожества.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Магията
« Отговор #153 -: Август 05, 2022, 04:15:38 pm »
Благодаря ви, мили момичета  :-*

Има 2 съседки, които са ми изключително съмнителни личности...
Една от тях е такава клюкарка, че алуминиевите ѝ щори са винаги затворени, но една от лентите е обърната винаги така че да наблюдава кой минава през улицата и кой влиза/излиза от нас.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Магията
« Отговор #154 -: Август 05, 2022, 04:17:53 pm »
Можеш да й вдигаш ръка в поздрав като на Хайл, Хитлер, но с окончание в среден пръст.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Магията
« Отговор #155 -: Август 05, 2022, 07:34:45 pm »
Често докато ровя за ключове от джобовете ми изпадат стотинки,които не съм прибрала в портмоне.За жълти стотинки не се навеждам,особено пред входа има поставена постелка,стъргало,метална,редовно се шмугват му лайсните изпадали пари .
« Последна редакция: Август 05, 2022, 07:45:34 pm от Ребека »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Магията
« Отговор #156 -: Август 07, 2022, 05:09:51 pm »
И ние имаме “ късмет “ със злобни съседки, обаче с агресивно обикалящо куче нямат шанс. :D
Преди седмица имахме гост доста едър  смок, два дни не излизах от страх и орязахме цялата буйна зеленина в негова чест - да не идва повече.
Не знам на добро или лошо е, отдавна пак имахме такъв случай.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...