Автор Тема: На живот или на смърт  (Прочетена 9247 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: На живот или на смърт
« Отговор #45 -: Декември 04, 2018, 09:09:22 pm »
Според мен човекът е роден с някакъв недъг,белязан е по някакъв начин.Венера у8,у3,може да е убит,или той самият да е убиец.Венера упр.гърло,хормони,сливици,Юпитер-черен дроб,кръвта.Нещо по кръвта ,диабет.Стелиум в 12 опозиция Марс,операции на крака,ръце(меркурий),сърце(Слънце,Уран).Възможно е да има дефект в говора.Краката са увредени.Писател,или луд.Може да е виждал в бъдещето,медиум,или сляп пророк.Наличието на стелиум в 12 може да даде и затвор/заточение,Меркурий у4,края на живота ще е в изолация.Помислих си и за сексуален маниак.Все пак съм любопитна от какво е умрял и къде,как.Прекалено нервно-емоционален,няма земя.Умрял е от заразяване на кравта,черния дроб поради невъздържан живот.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: На живот или на смърт
« Отговор #46 -: Декември 04, 2018, 10:44:31 pm »
Човекът е бил два пъти кмет на Сан Франциско, адвокат, мултимилионер, срещу него са заведени 9 дела по обвинения във финансови злоупотреби, изнудване, спекулации. Женил се е 2 пъти и има 8 деца. Умира от рак на простатата на 82год

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: На живот или на смърт
« Отговор #47 -: Декември 04, 2018, 11:13:07 pm »
Човекът е бил два пъти кмет на Сан Франциско, адвокат, мултимилионер, срещу него са заведени 9 дела по обвинения във финансови злоупотреби, изнудване, спекулации. Женил се е 2 пъти и има 8 деца. Умира от рак на простатата на 82год

Евала!
Виж как натрупването в 12ти дом подвежда, но и не отрича възможността да е бил задкулисен играч.
« Последна редакция: Декември 04, 2018, 11:19:31 pm от lina »

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: На живот или на смърт
« Отговор #48 -: Декември 04, 2018, 11:49:40 pm »
Естествен управител на 10-ти е в 6-ти, но съвпад с ЮВ. Позиция с дизпозитора си от 12- ти. Венера е естествен управител на 12-ти, 5-ти и е в 1-ви съвпад с Юпитер, естествен управител на 2-ти, знаков на 10- ти. Сатурн е почти на К5, но и в 4-ти. Сатурн е естествен управител на 1 и 8-ми. В дом на Слънцето 4ти и е негов дизпозитора. Сатурн няма аспекти и е в падение в Рак. Юпитер е естествен управител на 2ри и 9-ти и планета отговаряща за децата съвпад с Венера, която знаково управлява 8-ми, а класически 5-ти и екзалтира в Риби. В медицинската астрология Венера управлява вътрешните органи от половата система, Юпитер тестисите.  Луната се чувства добре в 3-ти, в аспект с диспозитора си и нодалната ос, все положителни.
« Последна редакция: Декември 05, 2018, 12:04:14 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: На живот или на смърт
« Отговор #49 -: Декември 05, 2018, 12:22:12 am »
Цитат на: maimunka365
Юпитер тестисите.

Това пък откъде дойде?
Скорпион е знакът-марс, плутон

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: На живот или на смърт
« Отговор #50 -: Декември 05, 2018, 12:38:36 am »
Прочетох го в един сайт, медицинска астрология от Рафаел.
« Последна редакция: Декември 09, 2018, 07:15:46 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: На живот или на смърт
« Отговор #51 -: Декември 05, 2018, 06:15:42 am »
Ти изброи поне 10 възможности. Ако дойде човек с въпрос при теб като към астролог, така ли ще даваш много отговори, някои от които си противоречат?
Познаваш ли лично човекът?Не съм астролог .Ако ти кажа,че ти е заложено да имаш проблеми с уши,нос,гърло,нерви,зъби,кости,коса........колко възможности са това за целият ти живот?Я ходи го питай имал ли е проблем с гнойни сливици,с нерви,сърце,черен дроб и т.н.Ако някой ми беше казал ,че ще имам проблем с очите,когато съм на 20г.,щях да му се изсмея.Щото на 50г.това е напълно възможно.Или може би познаваш някой умрял напълно здрав на 82?
« Последна редакция: Декември 05, 2018, 06:37:27 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: На живот или на смърт
« Отговор #52 -: Декември 05, 2018, 06:30:29 am »
Човекът е бил два пъти кмет на Сан Франциско, адвокат, мултимилионер, срещу него са заведени 9 дела по обвинения във финансови злоупотреби, изнудване, спекулации. Женил се е 2 пъти и има 8 деца. Умира от рак на простатата на 82год
[/size]Рак значи.Венера упр.хормони.Простатата е жлеза,нали?За рак като заболяване,изключих го напълно,заради 8дом везни,а не скорпион/рак.Благодаря Папи.Ще трябва да се мъча още над "смъртта". :)Значи при този човек указание дават Плутон,Сатурн в 4дом,края........интересно.
« Последна редакция: Декември 05, 2018, 06:44:35 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: На живот или на смърт
« Отговор #53 -: Декември 05, 2018, 06:59:44 am »
Прочетох за простатата,жлеза,свързана е с пикочно-проводни пътища и спермата.Везни се свързват с бъбреци,кожа,пикочопроводи.Юпитер със сперма.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: На живот или на смърт
« Отговор #54 -: Декември 05, 2018, 07:16:54 am »
Качвам карта на човек,който познавам лично и мога да дам обратна връзка.Какви заболявания/инциденти са заложени?Човекът е жив.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: На живот или на смърт
« Отговор #55 -: Декември 05, 2018, 08:58:24 am »
Качвам карта на човек,който познавам лично и мога да дам обратна връзка.Какви заболявания/инциденти са заложени?Човекът е жив.

Ама той нещо зле ли е, че в тази тема е картата?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: На живот или на смърт
« Отговор #56 -: Декември 05, 2018, 09:40:19 am »
Ама той нещо зле ли е, че в тази тема е картата?
В момента не е зле.Понеже Ом ме провокира,ще ми е любопитно да се включи някой по темата здраве,инциденти като възможности.Към какво е предразположен човекът здравословно.Мисля доста възможности има.Има и инциденти.На мен не ми пука какво ще кажа,дали ще сгреша,не завися финансово от астрологията и това е прекрасно.
Картата мисля е за темата,човекът е преживял инцидент,едва оживя.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: На живот или на смърт
« Отговор #57 -: Декември 05, 2018, 05:55:48 pm »
Сафо, за здравния статус на натива, на който си поставила картата:
- АСЦ Стрелец, Юпитер в Риби съвпад К4, неаспектиран, Слънце квадрат АСЦ,СЛВ, Нептун, Луна съвпад с АСЦ
-К6 Телец, Венера Овен (-) в 4-ти (+), диспозитор Марс Водолей, 2-ри, квадрат Уран, с рецепция, квадрат Сатурн Рак, в 8-ми, опозиция Плутон
-К8 Рак, Луна Стрелец, перегрин, но със силен диспозитор Юпитер Риби, в 1-ви (+), тригон У6 Венера (+), куинконкс Сатурн в 8-ми, квадрат Слънце,съвпад Нептун, секстил Плутон
Когато  огнения елемент има отношение към здравето и е наранен, има склонност към възпаления, инфекции, обриви по кожата  и лигавиците, повишена киселинност, остро протичащи заболявания, белези, наранявания; болести свързани с черния дроб, жлъчката, главата, сърдечни смущения. Тук Юпитер е силно поставен и компенсира с енергията си, а това че е неаспектиран и е съвпад с ИЦ, като управител на 1 и 4, показател за наследствени заболявания, хормонални и/или такива, които са в следствие натрупвани дълго време от възмущение и други емоционални състояния.
-К12 Скорпион, Марс Водолей, перегрин, 2-ри дом, няма достойнства, квадрат с Уран и рецепция, Сатурн Рак в 8-ми дом
Връзката на Марс и Сатурн с 8-ми, 6-ти, 12-ти домове по принцип е показател за неблагоприятни резултати. Луната в тази карта е Хилег и има връзка с 8ми дом, но добрия аспект с у6-ти и силния управител на АСЦ и Светилата, според мен помагат на натива да оцелява в трудни ситуации ( ук8 Луна Стрелец с тронов Юпитер и съвпад с ъгъл)
Тук понеже са наранени у 6 Венера в Овен, у12 Марс във Водолей, знаците Овен и Водолей може да покажат органите, които са засегнати или неговата част.
За инциденти:
- Тук преобладават стихиите Вода/Огън, няма баланс нито със Земя, нито с добре поставен Сатурн
-Юпитер държи Светилата и АСЦ, силен, но неаспектиран
-Луна полуквадрат Марс
-Марс квадрат Уран,
но пък Меркурий, внася глътка свеж въздух тук
Ще се опитам да направя предположения около тупа инцидент- може да е следствие глупост , заради грешка на друг или да е защитавал друг, да е бил на мястото на друг, запалителен инцидент, намеса на финанси. Годините, които са били критични към момента : 19, 21, 27, 31, 36.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: На живот или на смърт
« Отговор #58 -: Декември 05, 2018, 06:43:13 pm »
А може и заради жена да е попаднал в инцидента, но това не ме спира и да се опитам да го удавя :) горкия :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: На живот или на смърт
« Отговор #59 -: Декември 05, 2018, 06:49:19 pm »
Рени,кой се хвърля в огъня? :)
Всичко ,което си написала като заболявания-ДА.Има и още.Има счупвания,предимно на ръце,многократно.И да ,глупави постъпки ,необмислени.
Инцидентът е когато е 25годишен.Заради момиче.Нападнат е от двама осъждани младежи,прободен е с нож в крака и ръката и е оставен да лежи в някакво поле.Беше загубил много кръв,има скъсани сухожилия.Едва оцеля.
На около 22 години му направиха пломба на зъб,но не е бил изчистен добре и беше получил абцес.През шията му източваха гнойта и не даваха гаранция ,че ще живее.Едва оцеля.
Миналата година си удари главата в климатика,резултат 7 шева.Общо-взето:Оцеляващият.
Картата е на брат ми.Няма да се впускам в подробности,но инцидентите,които е претърпял са много.Двата,които съм описала, бяха най-страшни за нас,роднините.
Лежал е в болница от хепатит,синузит,и да, главоболието го преследва непрекъснато.Аха,на 19 също,да,беше в казармата,имаше нещо с ножове пак и цигъни.
« Последна редакция: Декември 05, 2018, 06:51:48 pm от Сафо »