Автор Тема: На живот или на смърт  (Прочетена 9242 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: На живот или на смърт
« Отговор #60 -: Декември 05, 2018, 06:52:53 pm »
А може и заради жена да е попаднал в инцидента, но това не ме спира и да се опитам да го удавя :) горкия :)
Ха,ха ,ще успееш.Той не може да плува. :012:
Папи,Браво!Позна за жена.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: На живот или на смърт
« Отговор #61 -: Декември 05, 2018, 07:51:54 pm »
Сафо, благодаря за практическото упражнение. А на брат ти, да му е жив и здрав Юпитер, като у на Светилата и АСЦ. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: На живот или на смърт
« Отговор #62 -: Декември 05, 2018, 08:44:24 pm »
Да, Сафо, не се притеснявай, няма да се затрие :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: На живот или на смърт
« Отговор #63 -: Декември 06, 2018, 07:21:07 am »
Благодаря Рени и Папи !Качих картата му повлияна може би от утрешното новолуние в стрелец.Все пак съм по-голямата сестра и елемент от 3-ят му дом. :)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: На живот или на смърт
« Отговор #64 -: Декември 07, 2018, 03:29:03 pm »
Поствам картата на моя приятелка, която е много подходяща за тази тема. Жива, но с тежко заболяване, което може да има летален изход. Преди години ми беше дала според мен грешен час, при който Асц е в Дева, но след това майка й каза друг час, който мисля по-добре я описва. Нисичка е, с много красиви черти на лицето, била е модел като по-малка, учствала е в различни реклами. По тялото си има татуси, пиърсинг над горната устна. За точността на часът, може и Юпитер да е на К6 или в 6-ти дом, тогава К8 е във Водолей, но не съм сигурна. Ако Асц беше Дева с Меркурий в Близнаци, 11д, съвпад Раху, не дава ли височина?

« Последна редакция: Декември 07, 2018, 06:05:03 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: На живот или на смърт
« Отговор #65 -: Декември 08, 2018, 10:13:12 am »
Явно никой не иска да опита с предположение, затова поствам картата с Юпитер в 6ти, спрямо това че знам какво е заболяването.
Болестта прогресира сериозно тази година. Преди няколко месеца започва интензивно лечение.
« Последна редакция: Декември 08, 2018, 10:32:48 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: На живот или на смърт
« Отговор #66 -: Декември 08, 2018, 10:52:39 am »
Е как да гадаем ?С Юпитер в 6ти може да е хроничен хепатит ,цироза вследствие злоупотреба с удоволствия като у5, а пък и с Луна в 5дом ,чиито диспозитор е юпитер в 6ти може да има нещо на матката или подобно женско. Ако погледна още, сигурно и др. ще измисля,ама не е въпрос на гадаене .

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: На живот или на смърт
« Отговор #67 -: Декември 08, 2018, 11:16:05 am »
Е как да гадаем ?С Юпитер в 6ти може да е хроничен хепатит ,цироза вследствие злоупотреба с удоволствия като у5, а пък и с Луна в 5дом ,чиито диспозитор е юпитер в 6ти може да има нещо на матката или подобно женско. Ако погледна още, сигурно и др. ще измисля,ама не е въпрос на гадаене .

Ти не гадаеш. Обоснова се астрологично доста добре. Благодаря, за което!
« Последна редакция: Декември 08, 2018, 11:35:31 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: На живот или на смърт
« Отговор #68 -: Декември 10, 2018, 02:52:29 pm »
И това какво доказва?

Виж този
Чела съм ,че болестите се появаяват по антиса.Може би и при смъртта е така.При този човек Венера у8 дом по дирекция стига 20*близнаци на ИЦ,когато е на 82 годишна възраст и е в точна антисия със Сатурн. :-\  Дирекция Сатурн на 82г. антиса с натална Венера у8.
При мен Юпитер у8 дом няма как по дирекция да направи антиса с моя Сатурн.Имам Юпитер в 5*скорпион ,Сатурн в 3*телец,обаче моя Юпитер е стационарно ретрограден и ако го върна назад,ще отиде в 27*лъв в антиса на Сатурна ми и опозе на Слънцето ми и то в 4ят ми дом,когато съм около 68годишна.По натал имам антиса Слънце-Юпитер.Аз преди пак си се въртях около тази година на смъртта ми.Възможно ли е да е толкова простичко?! :017: ::)
Меркурий ,който ми е у1 дом никога не е ставал ретрограден по прогресия,ще ретроградира,когато съм на 72г.Въртях се около тези години и забелязах ,че на 68 някъде имам дирекции,прогресии и други ,особено солари.Остава и месеца да доуточня,и мога да си печата некролозите  :57:
« Последна редакция: Декември 11, 2018, 07:17:49 am от Сафо »

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: На живот или на смърт
« Отговор #69 -: Декември 10, 2018, 05:29:17 pm »
Сафо, запозната ли с едноградусовия метод на Чарлз Картър, за който Fortunades е задала въпрос в тема за начинаещи? Твърди се, че е най- точен, предсказал е собствената си смърт с точност.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: На живот или на смърт
« Отговор #70 -: Декември 10, 2018, 05:32:33 pm »
Е как да гадаем ?С Юпитер в 6ти може да е хроничен хепатит ,цироза вследствие злоупотреба с удоволствия като у5, а пък и с Луна в 5дом ,чиито диспозитор е юпитер в 6ти може да има нещо на матката или подобно женско. Ако погледна още, сигурно и др. ще измисля,ама не е въпрос на гадаене .

Ребека, има хроничен хепатит С от много години, което е довело до цироза наскоро. Сега е на лечение и доживотна диета, както и пункция на черен дроб редовно, след време ще се наложи трансплантация на черен дроб. Леля й също е починала от цироза, сравнително млада.

Момичето се заразява с Хепатит Ц вселдстиве на хероинова зависимост, при която изгубва всичите си зъби. Благодарение на семейството си се спасява от брутална смърт. След години се пропива, заради тежка раздяла с мъжът от който е първото й дете. На мъжът на второто дете я бие докато е бременна и тя се разделя с него, заминава в чужбина където живее с друг мъж от години.
« Последна редакция: Декември 10, 2018, 08:27:32 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: На живот или на смърт
« Отговор #71 -: Декември 10, 2018, 06:26:42 pm »
Кога е родена леля й ,има ли данни и каква е причината за цирозата .

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: На живот или на смърт
« Отговор #72 -: Декември 10, 2018, 06:51:30 pm »
За данни ще попитам, но ще е без час на раждане. По спомен, мисля че причина за цирозата е алкохолизъм след като мъжът й почива, или загуба на дете, или и двете. Наистина нямам спомен и е добре да попитам.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: На живот или на смърт
« Отговор #73 -: Декември 10, 2018, 08:26:42 pm »
Сафо, запозната ли с едноградусовия метод на Чарлз Картър, за който Fortunades е задала въпрос в тема за начинаещи? Твърди се, че е най- точен, предсказал е собствената си смърт с точност.
Не,за първи  път го чувам.Ще потърся информация.Благодаря maimunka365!
« Последна редакция: Декември 10, 2018, 08:33:47 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: На живот или на смърт
« Отговор #74 -: Декември 10, 2018, 08:32:22 pm »
Ребека, има хроничен хепатит С от много години, което е довело до цироза наскоро. Сега е на лечение и доживотна диета, както и пункция на черен дроб редовно, след време ще се наложи трансплантация на черен дроб. Леля й също е починала от цироза, сравнително млада.

Момичето се заразява с Хепатит Ц вселдстиве на хероинова зависимост, при която изгубва всичите си зъби. Благодарение на семейството си се спасява от брутална смърт. След години се пропива, заради тежка раздяла с мъжът от който е първото й дете. На мъжът на второто дете я бие докато е бременна и тя се разделя с него, заминава в чужбина където живее с друг мъж от години.
Картата с Юпитер на к6,лели/чичовци са по 6дом,а 6д. от 6д.или здравето на лелята ,този стелиум в близнаци опозиция Луна.