Автор Тема: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.  (Прочетена 23129 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #15 -: Февруари 08, 2018, 11:52:42 pm »
В девети дом , на 4 градуса разстояние от нат. Слънце У3, тр. Юпитер е в почти точна квадратура към същото.
Няколко дни след това ми предстои едно кратко служебно пътуване с развлекателен характер.
Дни преди него пък изникна  едно кратко обучение, радвам му се, защото ще съм с приятели от студентските години.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #16 -: Февруари 09, 2018, 09:56:32 pm »
При положение, че Слънцето ми е в 1-я градус на Риби мога ли това затъмнение да го броя в съвпад със Слънцето? Орбисът не е голям, а и аспекта е сходящ - след затъмнението Луната и Слънцето ще пренесат светлина към нат. Слънце, минавайки през него. Обаче все пак знакът е друг...в такива случаи много не ги броя като активни аспектите... :017:
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #17 -: Февруари 09, 2018, 10:47:19 pm »
Когато се колебаеш, сложи прецесия; в този случай всичко става водолей

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #18 -: Февруари 09, 2018, 11:20:12 pm »
Добре..и сега въпросът е със затъмнение върху Слънцето...ш'се мре ли? ;D
И Сафо има същият аспект. Предлагам от 14 нататък всеки ден двете да пишем по едно "добър ден" във форума, за да сте спАкойни, че не сте ни загубили  :o
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #19 -: Февруари 09, 2018, 11:27:24 pm »
Добре..и сега въпросът е със затъмнение върху Слънцето...ш'се мре ли? ;D


Родените на СЗ мъртви ли се раждат ?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #20 -: Февруари 09, 2018, 11:50:49 pm »
Добре..и сега въпросът е със затъмнение върху Слънцето...
имах през 2006г, цяло лято на море море и материални придобивки- Слънцето У12 във 2д

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #21 -: Февруари 10, 2018, 09:33:05 am »
Добре..и сега въпросът е със затъмнение върху Слънцето...ш'се мре ли? ;D
И Сафо има същият аспект. Предлагам от 14 нататък всеки ден двете да пишем по едно "добър ден" във форума, за да сте спАкойни, че не сте ни загубили  :o
През 1999г.е имало СЗ на 16.02.,един ден след рожденият ми ден.Слънцето ми е у4,Луната у3 дом.По натал Слънце тригон Луна, квадрат Нептун,квинконс Плутон,паралел Юпитер.Почина съпругът на моя първа братовчедка(10 дом),брат ми претърпя инцидент,почина баба ми по майчина линия през 2000г.
Това е в моята карта,Слънце като у4 дом,домът,къщата,началото,краят,корените,дъното,душата,във водолей, в заточение,очакванията ми не са най-положителни,ще преживея загуба на близък,роднина,вероятно ще придобия още някой имот,на каква цена?
« Последна редакция: Февруари 10, 2018, 10:06:20 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #22 -: Февруари 10, 2018, 11:47:07 am »
През 1999г.е имало СЗ на 16.02.,един ден след рожденият ми ден.Слънцето ми е у4,Луната у3 дом.По натал Слънце тригон Луна, квадрат Нептун,квинконс Плутон,паралел Юпитер.Почина съпругът на моя първа братовчедка(10 дом),брат ми претърпя инцидент,почина баба ми по майчина линия през 2000г.
Това е в моята карта,Слънце като у4 дом,домът,къщата,началото,краят,корените,дъното,душата,във водолей, в заточение,очакванията ми не са най-положителни,ще преживея загуба на близък,роднина,вероятно ще придобия още някой имот,на каква цена?
а защо съпругът на братвчедка да е по 10д? брат/сестра/братовчеди/комшии са по 3д, техните партньори са по 9д.
на голямата ми дъщря Слънцето е също У4, а Луната У2, У3 и никой не е умирал от родата тогава, но през октомври напуснахме дома на родителите ми и излязохме на квартира, а през лятото беше спечелила първа награда от червен кръст с детска рисунка

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #23 -: Февруари 10, 2018, 12:02:16 pm »
а защо съпругът на братвчедка да е по 10д? брат/сестра/братовчеди/комшии са по 3д, техните партньори са по 9д.
на голямата ми дъщря Слънцето е също У4, а Луната У2, У3 и никой не е умирал от родата тогава, но през октомври напуснахме дома на родителите ми и излязохме на квартира, а през лятото беше спечелила първа награда от червен кръст с детска рисунка
Твоята дъщеря има Слънце там,10дом,водолей,но нейното Слънце има други аспекти,с други планети,в други домове.
Братовчеди 1ви са по 4 и 10 дом.Майка ми ,баща ми 4,10 домове,техните братя,сестри са по мои 6,12 домове(моите лели,вуйчовци).Децата на моите лели,вуйчовци са по 5 от 6,12,или 10,4 мои домове.Това е моето виждане Акрукс.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #24 -: Февруари 11, 2018, 01:00:32 am »
Затъмнението върху Слънцето ми беше един от най-успешните периоди в живота ми , преобърна се и то за хубаво :) 2008 , сега затъмнението от Август ще е точно обратно на Водолейското ми Слънце , прекрасно е пак според мен

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #25 -: Февруари 11, 2018, 05:58:13 pm »
Затъмнението върху Слънцето ми беше един от най-успешните периоди в живота ми , преобърна се и то за хубаво :) 2008 , сега затъмнението от Август ще е точно обратно на Водолейското ми Слънце , прекрасно е пак според мен
greg07,какви аспекти има Слънцето?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #26 -: Февруари 12, 2018, 03:11:40 am »
Твоята дъщеря има Слънце там,10дом,водолей,но нейното Слънце има други аспекти,с други планети,в други домове.
грешиш, няма аспекти

а иначе така броено, по 10д се пада дъщерята на сестрата на нейния баща, която юни ще вдига сватба, но това не е нещо ново, защото се е сгодила август и е напуснала дома на родителите, по същото време нейният баща е напуснал майка ѝ (сестрата на мъжа ми), която също е водолей, свекъра също- тях ги удари сега ЛЗ, че са в тези градуси

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #27 -: Февруари 12, 2018, 06:18:49 am »
грешиш, няма аспекти

а иначе така броено, по 10д се пада дъщерята на сестрата на нейния баща, която юни ще вдига сватба, но това не е нещо ново, защото се е сгодила август и е напуснала дома на родителите, по същото време нейният баща е напуснал майка ѝ (сестрата на мъжа ми), която също е водолей, свекъра също- тях ги удари сега ЛЗ, че са в тези градуси
Къде греша?Моето Слънце има аспекти.А иначе дъщерята на сестрата на нейния баща не е ли първа братовчедка?
Бях се научила да не споря с подвижни тронови меркурЦи,те винаги са прави,въртят,сучат............... :lol_hitting:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #28 -: Февруари 12, 2018, 09:23:39 am »
Къде греша?Моето Слънце има аспекти.А иначе дъщерята на сестрата на нейния баща не е ли първа братовчедка?
Бях се научила да не споря с подвижни тронови меркурЦи,те винаги са прави,въртят,сучат............... :lol_hitting:

Заточените също :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #29 -: Февруари 12, 2018, 11:36:01 am »
Заточените също :D
а
Точно!Моят е такъв,по дом. :08: