Автор Тема: Женски истории.  (Прочетена 27875 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женска история
« Отговор #15 -: Ноември 30, 2014, 10:43:45 pm »
Ами добре звучи. Не го ли срещна? Някои са такива без да го афишират- просто трябва да ги опознаеш.
Срещала съм.Предложи ми брак,деца,но имаше един казус(мое изискване) по който все още не сме стигнали до единодушие.И колкото и да не мога без него се опитвам да се оглеждам за други Марсове с големи достойнства.  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Женска история
« Отговор #16 -: Ноември 30, 2014, 10:44:52 pm »
Драко, животът не е непрекъснат възход. Има турболентности и ти трябва да си готова и за подобно битие с алфа- мъж. Даже ти е гарантирано ако е такъв. :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Женска история
« Отговор #17 -: Ноември 30, 2014, 10:45:07 pm »
Мда, съгласна съм с Рептил, не знаете какво искате
Вие да сте много успешни, той 100 пъти повече, вие сте умни, той-100 пъти повече
Не стават така нещата
Аз имам остър характер и ако не е кротък мъжът до мен, всеки 2-ри дрн ще трошим къщата, а всеки 3-ти-някой ще убива другия
Силните мъже имат много ясен периметър и той си е силно техен, едно кротко адамово ребро добре пасва там, не и някоя умна, отракана жена
Wake up

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Женска история
« Отговор #18 -: Ноември 30, 2014, 10:46:12 pm »
Срещала съм.Предложи ми брак,деца,но имаше един казус(мое изискване) по който все още не сме стигнали до единодушие.И колкото и да не мога без него се опитвам да се оглеждам за други Марсове с големи достойнства.  :012:
Не го ли обичаше този човек? ??? Какви казуси?! Какви изисквания?!


Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женска история
« Отговор #19 -: Ноември 30, 2014, 10:46:29 pm »
Рептиле, някои хора влизат във връзка с битка/дуел. А други подписват примирие още при първи наченки за партньорство.
И двете целят да вървите заедно, да се борите заедно.
Но първите искат да видят какъв боец е този срещу тях. И колко ще издържи в битките.

Бас ловя, че всички с връзки са имали поне едно огромно сътресение - личностно, срещу другия свят, обществото. Оцеляват смелите, желаещите. Но всички познаваме и връзки, които не издържат на този напън, разпадат се.
Не е чак толкова важно дали е с дуел или примирие. Целите са еднакви, различни пътеки до целта.

 :08: Много хубав начин да го опишеш.Животът е много трудно начинание и за истинско,стабилно партньорство трябват двама силни,лоялни и изключително издържливи  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Женска история
« Отговор #20 -: Ноември 30, 2014, 10:47:58 pm »
Дракониада, от Юпитер съвпад Марс в 7-ми са тези големииииииииииииииии очаквания и Марс в 7-ми, особено в женска карта как ще се утвърждава, чрез партньорства,а във Водолей ?!?  Ако успееш да видиш простичкото,очевидното в себе си ( в картата си ), тогава ще уловиш и голямотооооооооооо , невидимото  в другите. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Женска история
« Отговор #21 -: Ноември 30, 2014, 10:50:11 pm »
Дракониада, от Юпитер съвпад Марс в 7-ми са тези големииииииииииииииии очаквания и Марс в 7-ми, особено в женска карта как ще се утвърждава, чрез партньорства,а във Водолей ?!?  Ако успееш да видиш простичкото,очевидното в себе си ( в картата си ), тогава ще уловиш и голямотооооооооооо , невидимото  в другите. ;)

А на мен къде е закодирана липсата на претенции? :012: Или приемам човека или- не.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женска история
« Отговор #22 -: Ноември 30, 2014, 10:53:30 pm »
Не го ли обичаше този човек? ??? Какви казуси?! Какви изисквания?!
Обичам ли?Това моето не е обичане,което изпитвам към него.Това е всичко,което съм способна да изпитвам като жена към мъж.Просто имам асц Рак(който взима превантивни мерки към неща,които никога може да не се случат) и поставих едно изискване към него.Той се опитва да ме убеди,че не е възможно да допусне грешката същото това нещо да се случи.Аз не съм имала до сега причина да се усъмня в способностите му(дори напротив),но не мога да направя компромиса.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женска история
« Отговор #23 -: Ноември 30, 2014, 10:55:20 pm »
Драко, животът не е непрекъснат възход. Има турболентности и ти трябва да си готова и за подобно битие с алфа- мъж. Даже ти е гарантирано ако е такъв. :)
Съгласна съм,но съм виждала идиоти като фалират или загубят позициите си да се пропият като животни-това исках да кажа......
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Женска история
« Отговор #24 -: Ноември 30, 2014, 10:56:27 pm »
Мда, съгласна съм с Рептил, не знаете какво искате
Вие да сте много успешни, той 100 пъти повече, вие сте умни, той-100 пъти повече
Не стават така нещата
Аз имам остър характер и ако не е кротък мъжът до мен, всеки 2-ри дрн ще трошим къщата, а всеки 3-ти-някой ще убива другия
Силните мъже имат много ясен периметър и той си е силно техен, едно кротко адамово ребро добре пасва там, не и някоя умна, отракана жена
Wake up

Адамовото ребро се култивира, стига да искаш.  ;)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женска история
« Отговор #25 -: Ноември 30, 2014, 10:58:22 pm »
Дракониада, от Юпитер съвпад Марс в 7-ми са тези големииииииииииииииии очаквания и Марс в 7-ми, особено в женска карта как ще се утвърждава, чрез партньорства,а във Водолей ?!?  Ако успееш да видиш простичкото,очевидното в себе си ( в картата си ), тогава ще уловиш и голямотооооооооооо , невидимото  в другите. ;)
Утвърждаване чрез партньорства-ОК!Но какви?  ;) -Трябва май да отговарят на гореописаните.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Женска история
« Отговор #26 -: Ноември 30, 2014, 11:00:07 pm »
Съгласна съм,но съм виждала идиоти като фалират или загубят позициите си да се пропият като животни-това исках да кажа......

Да, когато има активност вероятността от фалит не е малка. А относно пропиването- тук е ролята на партньора.

п.п. Познавам такива кифли, дето не са и сънували живота, който им се случи покрай успелите им мъже и обратното. :)
« Последна редакция: Ноември 30, 2014, 11:05:40 pm от Uran »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Женска история
« Отговор #27 -: Ноември 30, 2014, 11:03:03 pm »
Uran, човек изначално не се променя, само се пооформя, довъзпитава, шлайфа
И даже с годините лошите черти на характера стават по-явни
Аз имам овен в седми, не понасям мъже овен (има изключения), действат ми на адреналина мигновено и вадя ножовете, пък каквото ще да става
Виж мълчаливите, дистанцирани чудаци са ми слабост, като залепена съм
Не ми трябва да ме водят, искам само да не ми е скучно :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женска история
« Отговор #28 -: Ноември 30, 2014, 11:05:20 pm »
Да, когато има активност вероятността от фалит не е малка. А относно пропиването- тук е ролята на партньора.
Не е проблем фалита,а след него....
Една жена не може да промени един мъж,ако той е със слаба психика.Аз няма да съм личният му психотерапевт,нито майка му,за да го лекувам и успокоявам,а майката която очаква психически,силен баща на децата си (осигуряващ им нормален стандарт) и добър,борбен пример за тях-такъв какъвто е бил моят баща за мен.
« Последна редакция: Ноември 30, 2014, 11:06:53 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Женска история
« Отговор #29 -: Ноември 30, 2014, 11:07:43 pm »
Ха, Дракониада, не четох внимателно, искаш защита с/у фалит? Сериозно ли?
Един способен мъж и от блатото ще се вдигне, както и жена де

Сега чета следващото мнение-много идеализирана представа, баща ти е бил такъв за теб, но вероятно майка ти знае по-добре какъв е бил отвътре, дали го е успокоявала, дали го е подкрепяла...